Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamana osoba z..........

PROTOPIC- kto stosuje?

Polecane posty

Gość azs na twarzy
Protopic jest maścią immunosupresyjną co oznacza to, że obniża on aktywność systemu immunologicznego w miejscu zastosowania. Mogło dojść do infekcji w miejscu zastosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! JA UZYWAM PROTOPIC !. Mam atopowe zapalenie skóry i uczulenie na siarczan niklu. Wszysto objawia się zaczerwieniami, krwistymi ranami które sączą ropą.... Od kiedy pamiętam mam taka ranę na wewnętrznej stronie dłoni. Czerwona, raz się goiła ale zaraz wracalo i tak chyba juz od 4 lat... uzywalam WSZELKICH masci sterydowych. różnych dostęnych... bylam leczona tez homeopatycznie jaimis chinskimi "gównami" i to samo.. ciągle wracalo. Przecztalam wtedy na jednym z for informacje o Protopic maści. Zaryzykowalam i kupiłam i WIERZIE LUB NIE, ale zaczyna mi się pięknie rana goić, wypryski nie owracają w tym miejcu, w koncu widzę sowoje linie papilarne :P... to działa! na oczatku kupila 0,3, ale teraz uzywa Protopic 1,0 i jest silniejszy. Szybko dziala, nie mam zadnych swędzeń itd. co oznacza ze na zaden ze skladnikow masci (chwala bogu) nie jestem uczulona. Jezeli macie silne objawy atopowego zap. skóry nie zekajcie tylko kupcie PROTOPIC! jest drogi fakt.. ale naprawde skuteczny. Buziakiiiiiii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki
Używam maści Protopic 0,1% już jakieś 2 lata. W moim przypadku działa idealnie, stosuję mniej więcej raz w tygodniu i skóra gładka jak pupa niemowlęcia ;] Co do czerwienienia to powiem tak. Jest to silny lek nie ma co ukrywać i zbyt duża jego dawka może właśnie powodować silne zaczerwienienie i swędzenie. Mój lekarz kazał mi zrobić coś takiego. Wziąć igłę, włożyć do środka tubki, wyjąć i to co na igle powinno wystarczyć do posmarowania. Robię tak od początku i nie mam żadnych problemów. To nie jest krem Nivea, że można garściami smarować. Mnie najgorzej wkurza czerwienienie się po alkoholu. No ale cóż wolę sobie odpuścić tego drinka czy piwko a mieć ładną, gładką skórę. Teraz planuję się przesiąść na Protopic 0,03. Mam nadzieję, że równie dobrze będzie działał w moim przypadku ;] Pozdrawiam wszystkich z AZS ;] Nie poddawajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubuuu
Witajcie Atopiki :) Ja też stosuje Protopic. Nie wiem tylko co niektórym przychodzi do głowy stosować to codziennie i to długo. Należy pamiętac że to skóra,i ona sama potrafi się regenerować. A wszystkie sterydowe maści,kremy,i cała reszta ma tylko jej pomóc. Nie ma co ukrywać, podstawowym problemem jest nasza woda w której się myjemy i mamy do czynienia na codzień. Zauważcie że woda w górach,bez żadnej dodatkowej filtraci nie powoduje u nas takich problemów jak np. woda ze śródmiescia. Ale to musi sam sobie każdy ocenić. Waro zapoznac się z tematem uzdatniania i filtracji wody w domu. Drugą sprawą jest otoczenie, w naszym przypadku należy unikać zbytniego wysuszania skóry, nawilżacz wskazany. Ja wiem że może to kogoś zdziwić,ale każdy sposób w naszym przypadku jest warty rozpatrzenia. To samo z pożywieniem, kiedyś nie było takich próblemów w społeczeństwie,wystarczył na zimno typowy krem niwea i ludzie żyli bez takich problemów. Niestety AZS to choroba cywilizacyjna. Trudno z nią walczyć, Najlepiej byłoby zamieszkać w lesie,nie używać żadnej chemii i jeść to co uda sie upolować ;) I na prawdę proszę Was, nie traktujcie leków (mówię o maściach itp) jako cudowne środki które stosuje sie latami,czasem warto pomęczyć się miesiąc bez niczego,a skóra może wróci do swojego prawidłowego rytmu,oczywiście jesli dbamy o siebie, nie trujemy sie nie potrzebnie itp. Pozdrawiam Was Serdecznie, a i PS Optymizm też pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajder
sprzedam masc protopic, kupioną w aptece uzytą dwa razy jest w 95 % pełna, można się umówić na odbiór osobisty w warszawie żeby ją zobaczyć lub mogę wysłać fotkę. dla mojej skóry ta maść nie była dobra i chce ją sprzedać za 50zł zeby miec z tego cokolwiek kupiłam ją za 180zł zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaa
Leczyłam sie na cos innego i dermatolog zauwazuła u mnie czerwone place na twarzy dokładniej na czole i obok nosa. wczesniej nie zwracałam na to uwagi bo myślałam, ze to uczulenie. przepisała mi protopic i pierwszy raz jak uzyłam to tragedia, zmyłam prawie od razu. buzia bordowa i piecząca. miałam stosowac dwa razy w tygodniu, a potem raz na tydzien. nie powiem dosyc długo tto trwało. ponad rok.. Teraz protopicu uzywam sporadycznie (jak juz na prawde widze ze muszę) twarz zaczełam myc zelem z serii AA do atopowej skóry i do tego krem równiez Z tej seerii. u mnie narazie problem zniknął :) nie zapeszajac. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balusiad
Witajcie Kochani! Posiadam Elidel 15g oraz Protopic 0,03% 10g. Oba kremy stosowałam doraźnie na zmiany wokół oczu. Elidel okazał się mocny i bardzo podrażnił mi skórę, dlatego trzeba było ratować się Protopicem. Są one mi już niepotrzebne dlatego chętnie sprzedam po niższej cenie. Elidel tubka zużyta w 10% - 40zł Protopic niemal nietknięta - 40zł Jestem skłonna obniżyć cenę. Proszę o kontakt balusia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka;)
Efekt pieczenie przy pierwszym zastosowaniu jest jak najbardziej normalny, lekarz pwoinien o tym uprzedzić. Po kilku dniach powinien ustąpić samoistnue. Moja rada na początek - przed pierwsza aplikację warto przechowywać maść w lodówce - niska teperatura spowoduję mniej nieprzyjemnych odczuć, takich jak pieczenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka;)
No musze się wtrącić jeszcz eraz - doniesienia o chłoniakach itp.nie zostały podtwierdzone w badaniach - co jest nawet ujęte w ulotce - propaganda. Spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.a187
a czy ktos stosuje ten lek na liszaj plaski zanikowy? pomaga? bo mi jak na razie nie bardzo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli 323849579385
WITAM SERDECZNIE , MAM DO ODSPRZEDANIA MAŚĆ PROTOPIC 0,1% 10G KUPIONĄ DZIŚ W APTECE , NOWA I NIEUŻYWANA . PROSZĘ O KONTAKT OSOBY ZAINTERESOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabeska11222
mam 8 mies córke z azs. podajcie mi nazwy goowych lub robionych masci które skuteczcenie nawilzają skóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, TEŻ MIAŁAM PROBLEM Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWANYM I TYLKO DLATEGO zapisano mi maść protopic ale nie pomogła - dlatego chętnie odsprzedam 0,1% - 10g za jakieś 40zł tylko 1 raz użyta (właściwie nowa o pełnej zawartości tubka) data ważności 11/2013 Pozdrawiam SRZEDAM PROTOPIC 40 ZŁ SRZEDAM PROTOPIC 40 ZŁ SRZEDAM PROTOPIC 40 ZŁ kontakt: lala1500@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania masc Protopic tę 0,1% z datą ważnosci jeszcze rok i tę 0,03% z datą ważności do lipca 2014. Są to nowe nie otwierane maści otrzymywane na receptę nie w Polsce. Są to te duże tuby 30 gram !!! Mój email: donhal1@onet.eu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika z leeds
Witam ja mam tem Protopic 0.1 % od dzisiaj i juz mam dosc cała twarz mnie piecze mam uderzenia ciepła nie daje rady. Co myślicie o zimnych okladach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colett
Witam, posiadam Protopic od wczoraj. Użyłam raz, bardzo niewielką ilość nad oko. Jednak chcę sie go pozbyć, podrażnił mi oczy. Data ważności do 2015r. Sprzedam za 40zł. Kontakt: milenart@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colett
Zapomniałam, stężenie 0,1%, 10g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam Protopic 0,03% duze 30 gram opakowanie. nowe oryginalnie zapakowane z data ważności do 2014 lipca, ulotka w języku angielskim - cena 100 zł. Koszty wysyłki biorę na siebie. Kontakt: danielmoszczynski@onet.eu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma do odsprzedania protopic 0,1% to proszę o kontakt. Chętnie odkupię. Proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamsemen
Witam. Odsprzedam Protopic 0,1% 30g, otwarty dwa dni temu, kupiony w aptece. Ważny do 06/2013. Raz użyty- śladowa ilość. Cena 80zł z wysyłką zwykłą, 90 zł z pobraniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTOPIC 0,03% ale ta duża tuba 30gram! odsprzedam. Mam aktualnie 4 sztuki po 80zł za sztukę lub 250zł za te wszystkie 4 sztuki. Jest to maść zupełnie nowa z plombą z terminem ważności: 07/2014. (ulotka w języku angielskim). Możliwość wysyłki za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności listonosza (mogę tak zaznaczyć na zleceniu mam nadzieję) Kontakt: danielmoszczynski@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTOPIC 0,03% ale ta duża tuba 30gram! odsprzedam. Mam aktualnie 4 sztuki po 80zł za sztukę lub 250zł za te wszystkie 4 sztuki. Jest to maść zupełnie nowa z plombą z terminem ważności: 07/2014. (ulotka w języku angielskim). Możliwość wysyłki za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności listonosza (mogę tak zaznaczyć na zleceniu mam nadzieję) Kontakt: danielmoszczynski@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenstwo6226
Od jakichs 2,5 mies mam co jakis czas problem z wysuszona skora wokol oczu, popekana, rozdarta w faldce pod okiem i podobno obrzeknieta (tak mowilo 2dermatologow). Po 1,5mies nieustepujacego problemu zglosilam sie do 1dermatologa. Przepisal mi Dicortineff w zawiesinie bym smarowala okolce oczu, a takze tabletki Unidox raz dziennie. Przez okres zazywania bylo ok. Jednak jakis czas po skonczeniu sie lekow problem zaczal nawracac. Nie bylo juz tak ze utrzymywal sie ciagle jednak co jakis czas skora wygladala gorzej. Dodam tez ze ogolnie od dziecka jestem alergikiem. Kiedys bylam uczulona na nabial, gluten, mąkę pszenna.. no prawie na wszystko;p z wiekiem mi to zaniklo lecz co jakis czas pojawiaja sie problemy na tle alergicznym. Moja skora jest ogolnie b sucha wiec codziennie musze kremowac np twarz bo po prysznicu mam na niej "wióry" ;/ Obecnie na dzien i na noc uzywam kremu Herbal garden. Nie zauwazylam by jakos zle na mnie dzialal, a nawilza. Tydzien temu umowilam sie do drugiego dermatologa. Dzis-kiedy nadszedl czas wizyty oczywiscie jak na zlosc oczy wygladaly dobrze. Opisalam jednak lekarzowi cala sytuacje i dostalam recepte na masc Protopic. Dermatolog powiedzial ze jesli po odstawieniu jej bede miala znow nawroty to musze zrobic testy alergiczne (kontaktowe) na rozne substancje. Dzis 1raz posmarowalam okolice oczu mascia Protopic i zadowolona zaczelam ogladac film.. po jakims czasie zaczelam odczuwac pieczenie i uczucie goraca. Najpierw byly to okolice oczu, teraz calej mi jest goraco :P najbardziej jednak martwia mnie oczy-boje sie ze masc mogla zawedrowac do nich.. przemylam twarz woda a oczy solą fizjologiczna ale pieczenie odczuwam ciagle. Wyczytalam ze jest to czeste na poczatku-ale czy powinnam od razu konsultowac sie z lekarzem? I czy moze miec to zly wplyw na oczy? Bardzo martwia mnie wszelkie problemy z oczami gdyz i tak nie sa one swetne;p od urodzenia mam dosc duza wade wzroku (obecnie nosze szkla kontaktowe Acuvue Oasis +6 z dodatkowymi cylindrami na astygmatyzm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Protopic,maść która przepisała mi demratolog. Od kąd mieszkam w stolicy, od wody wyskakuja mi na twarzy tak jak by plamki, zaczerwienione, w okresie świąt bardzo mi się pogorszył stan twarzy. idę do dermatolog, ta mi Protopic i ani słowa co mi jest. Myślę, okej. Smaruję twarz na noc, wstaje ranoo, wooow, twarz jak dawniej (nigdy nie miałam trądziku, przebarwień, nawet jednej krostki na twarzy, mogłam myć czym popadnie i używać kremu, nawet trochę sucha nie była, żadnych alergii) a tu co!? Załamka. Następnym razem, gdy użyłam protopicu już nic mi nie poradził, a po alkoholu istna masakra, mimo, że przed tą maścią, żadnych objawów tego typu nie miałam. Oczywiście nie piłam alko. od razu po posmarowaniu twarzy, tylko po 4 dobach. Jestem studentka, jak żyć! ;xx Dodam, że gdy na wakacje wróciłam do rodzinnej miejscowości, nic na twarzy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam protopic***prawie sie wyleczylam. Mam sucha skore, ale swedzenie i wybroczyny zniknely. Teraz musze uzywac dwa razy w tygodniu - zapobiegawczo. Mieszkam w Anglii i protopic tutaj jest refundowany. Zostalo mi kilka nadprogramowych tubek tej masci. Chetnie odsprzedam tanio. Jesli ktos jest zainteresowany prosze info na mail: malutkaml@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odstąpię Protopic 0,1 30 g, tubki są fabrycznie zamknięte nie posiadają opakowań ponieważ po zakupie wyrzuciłam. Proszę o kontakt karolina_jeny@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik123
mam do sprzedania Protopic 0,1 otwarty uzyty 2-3 razy w tubce 10mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protopic
Sprzedam maść protopic 0,1 % 1 opakowanie 10g, dzisiaj kupiona (przez męża-niepotrzebnie), mogę dołączyć paragon. Kontakt moik2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinapru
Odsprzedam tubkę 10 g protpicu 0,003 % kupioną na zapas. Maść jest oryginalnie zamknięta, drugą - otwartą mogę dodać gratis. Kupiona w aptece, termin przydatności 10/2014 r. Koszt 40 zł. Syn miał podejrzenie o AZS ale na szczęście jakoś samo przeszło. Tel. 666 071 551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×