Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

ten gdzie jest drożej, ale są ładniejsze ciuszki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja spadam sie uczyć :o jutro bede na lubartowskiej w godzinach 9-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty... W czwartki jest chyba po 6zł to nie tak dużo. Ja tam w poniedziałek wydałam 13 zł za super tunikę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wy sie umowilyscie to jeszcze my z martyna musimy sie razem wybrac i \"zeszmacic sie\" jak mowi moja ciotka :D musze jutro wstapic do mojego lumpka bo wygrzebalam dzisiaj fajna koszulke, ale nie moj rozmiar i nie wzielam, a teraz zaluje: biala bokserka, taka prazkowana, z przodu napis \"i like good boys\" a z tylu \"but i love bad boys\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musimy. Może w przyszłym tygodniu?:D teraz idę spać, jutro egzamin, a ja jeszcze nic nie umiem. Może nauczę się przez sen;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerknęłam na aukcje
ładne macie przebicie na tych ciuchach - postanowione - biorę wszystko co mi się spodoba i zaczynam karierę handlowca (będzie na waciki :D:D:D i realizację mojego lumpeksowego nałogu za free) :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna, umowimy sie jak bedziesz po sesji, a ja w tym czasie troche kasy nazbieram bo na razie co mam to od razu wydaje ;) zerknelam na aukcje > na poczatku nie mialam zamiaru na tym zarabiac, tylko jak widzialam w lumpku cos co mi sie podobalo, ale nie moj rozmiar to zal mi bylo nie brac. niektore rzeczy mama mi zweza na maszynie, ale ze nie wszystko sie da to lezaly w szafie az zaczelam je wystawiac na allegro. fajna sprawa, jest satysfakcja i troche kasy w ciagu miesiaca tez :) mozna by bylo kupowac duzo ciuchow typowo na sprzedaz, ale trzeba miec mnostwo czasu zeby robic aukcje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w przyszłym tygodniu już będę po sesji;). Potem codziennie uczelnia plus praca. Cóż jestem bardzo zajętym człowiekiem:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grożna halina
dziewczęta czy któraś będzie mi w stanie pomóc? byłam dziś na szmatkach i wyczaiłam piękny pasek w sam raz na prezent imieninowy dla psiapsióły, nie kupiłam go a teraz się zastanawiam (tylko się nie śmiejcie w życiu nie używałam pasków) jak się odróżnia czy on jest damski czy nie i jak poznać czy jest oryginalny (miał logo znanej firmy) moja psiapsióła ma niezłą kolekcje pasków i nie chcę żeby się brechtała ze mnie przez następne pół roku jak się okaże że męski jej kupiłam i np. adidosa nie adidasa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używany na prezent
? pogięło cię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grożna halina
A co? nie daję jej przecież w prezencie majtek. A paski to ona mozna powiedzieć kolekcjonuje i ważne że takiego nie ma jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam, ogladam i oglądam i teraz mam pytanie do Ciebie EMPHETEPE - gdzie Ty w tym Lublinie naszym ukochanym kupujesz te ciuszki? Lubartowska? jest dlugaaaa wiec bylabym wdzieczna o dokladne namiary hehe, Wodopojna to tam jest tylko jeden prawda? a Bernardynska? :) Bedeeeee szalenie wdzieczna jesli dasz mi jakies wskazowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziekuje Ci bardzo kochana :D:D:D ja musze sie wybrac ktoregos dnia na wycieczke... bo ja to bardziej tak okazjonalnie, ze jestem to wejde a nie tak zeby lazic i lazic :) dzieki raz jeszcze, jak cos zakupie to oczywisce dam znac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupialm dzis bluzeczke za 7 zl fajna ale drogie ceny :) nie ma nic na wage a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki : )) czytam sobie ten temacik od 2 dni więc postanowiłam się ujawnic bo tez uwielbiam lumpeksii : )) Mam na imie Aska ... :) zaraz wam pokaze jakies moje osotanie łupy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buldozie_fransua
A ja nic ostatno nie moge znalezc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dawno mnie nie bylo,a tu doszlo ladnych kilka stron mojego topiku:) ja tez ostatnio zaszalalam w lumkach i na wyprzedazach- bluzki, buty, torebki:D wykleje niedlugo zdjecie.a w ogole to ostatnio jestem zalatana, sesja, praca, szukanie mieszkania..ehh:) pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ty jedna Fiona:)🖐️. Ja tylko w H&M kupiłam super torebkę i apaszkę fioletową. W lutym umówię się na łowy z o jeny i to tyle jeżeli chodzi o moje zakupy:). No poluję jeszcze na jakąś dużą fioletową torebkę(ale to już od grudnia), ale z ubrań w sumie nie będę robiła zakupów aż do wiosny. Chyba, że w jakimś lumpku. Co to jest kilka złotych:P Mam już 2 wiosenne kurtki, czekam na swoją kartę rabatową... Poza tym w lutym mamy sezon start i masę pracy. Nie będzie czasu na kupowanie, a i zarobiłam niewiele w styczniu. L4, sesja:). Życie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ extra jeansy... :D z jakiego miasta jestes? :> ja nie mam szcescia do jeansow... grr wiecznie jakies dzwony albo maja 20 centymetrowy rozporek heh i sa meskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ - super te spodnie normalnie super gdzie je kupilas i za ile?? Ja kupilam sobie dzis super kamizeleczke z futereczkiem pozniej wkleje foteczki i dla chlopaka mojeo bluzeczke takze fajna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z porzedniczkami jeansy _acha_ są super!! Ja niestety jestem chora i w poniedziałek ominie mnie wyprawa do lumpków. AAAAAAAAJJJJJJJJ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki tez mi sie spodnie baaardzo podobają :D jestem spod Szczecina tak więc \"zachodniego zagłebia lumpeksowego\" :D:D:D Zapłaciłam za nie 20 zł :) świetne do botków....bo leża jak na rureczki przystało ...:) BUZIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuce cos nowego, reszta chyba w praniu albo zniknela bo nie moge znalezc :) marynarko-kurteczka, ciemnozolta, ze sztruksu, h&m (chyba sprzedam) http://img98.imageshack.us/my.php?image=img028cc5.jpg czarna welurowa bluza, dekolt lodka, bik bok http://img98.imageshack.us/my.php?image=img035fl8.jpg biala koszulka z guziczkami, dluga, atmosphere (najbardzije sie z niej ciesze) http://img526.imageshack.us/my.php?image=img029yn3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U WAS WIDAC FAJNIE JEST BO MOZECIE KUPIC CIUSZKI FAJNE ZA MALA CENE..sa lumpy sprzedawane na wage..u mnie za sztuke mniej niz 10 nie ma a ciuchy sa takze miarowe:):) chyba musze pojechac dalej za walbrzych by kupic cos fajnego i taniego :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×