Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość emphetepe
Wesołych, spokojnych Świąt :) Duzo radości i zdrówka... widze ze sie niezła dyskusja wywiązała..na temat bluzki z łezka..hehe...niepotrzebna..to fakt...ale nie sądze by to była kłotnia..a tak to nazwałas MArtynko...to była tylko wymiana opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
w sumie...ciekawa uwaga... czerń jest zawsze w modzie ;) hmm..a bo tak jakos...nie czułam potrezby mam juz czarny nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematu lumpkow to daje sobie spokoj do konca roku i ide polowac na wyprzedaze w normalnych sklepach, poki jeszcze sa. a jak sie zacznie w sklepach nowy sezon (=drogie ciuchy) to znowu do lumpkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwe wyprzedaże zaczną się dopiero po nowym roku. Nawet u mnie w sklepie ostatnie listy totalnych przecen będą w styczniu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? o, dzieki martyna. boje sie tylko ze po nowym roku co prawda beda tansze ale moze nie byc juz wyboru. zapoluje teraz na plaszczyk i spodnie, a po nowym roku tanie sweterki i koszulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety płaszcze wszędzie są praktycznie nieprzecenione. Wiem, bo obeszłam niemal wszystkie sklepy w niedzielę przed świętami:/. U mnie to tylko obciachowe kurtki są, których za darmo bym nie wzięła... Ale jest jeden płaszczyk, siwy, ze stójką, dwurzędowy, rozmiar 34 i 36, 2 ostatnie sztuki. Śliczny. Ale cienki. No i cena 239 zł. Nie dla mnie. Ja kupiłam w niedzielę przed świętami kolejna bluzkę z reserved. A szukałam tylko torby dla M;). Dla mnie sklepy są już zamknięte:P. Wolę wydać wszystko na kino, pizze, jogę :). A karnet na 4 wejścia to 100 zł... Muszę jeszcze kupić benzynę. I odkładać na OC. Życie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! I jak Wam przeszły święta? U mnie spokojnie, choć nudnawo. Dziś kupiłam paterę? (chyba tak o się nazywa) za 7 zł i ten sweterek atmosphere o którym mówiłam. Jutro zrobię fotki. Czy wie ktoś czy jutro w tej dużej hurtowni na Lubartowskiej bedzie jutro nowy towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym miesiącu spłukam się co do grosza. Wyciągnęłam swego męża do Gliwic, chciałam zobaczyć Stradivariusa. No i wyszłam ze sklepu z dwoma bluzkami i wiosennym płaszczykiem, a z Pull&Bear z bluzą. Będę musiała użyć i tak już zadłużonej karty kredytowej:D, bo na allegro jeszcze czarna torebka czeka na zapłatę, a ja naprawdę do majętnych nie należę... Trudno, będę miała post ubraniowy aż do wiosny. Takie życie:). Bo na targu kupiłam jeszcze dżinsy dzisiaj, a w H&M spódnicę. Ja się pokroję za swój idiotyzm. Niestety konto puste, wypłata cała rozplanowana, połowę limitu z karty też wydałam i zostaje mi tylko czekać do lutego, ale nawet marca:). Jeżeli szukasz płaszczyków o jeny, to w Stradivariusie, Bershce, Zarze itd. są one już fajnie przecenione:). Szalika w H&M nie było:). To tyle:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo szalika 😭 pochlastam sie chyba. bylas w forum :) stradivarius ma duzo fajnych ciuszkow no i przyjemnie przymierzalnie ;) martynka Ty ciagle mowisz ze juz nic, ze juz nic, a potem z kolejnymi nowymi rzeczami w domu ladujesz :D:D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczę z tym:D. Bo jak już mi znudzi jakiś ciuch po 3 wyjściach, to go sprzedaje i kupuje nowe:P. Tak, w nieszczęsnym FORUM :D. Tyle km ode mnie do głupiego sklepu. Ale teraz naprawdę się wyczyściłam, łącznie z kartą kredytową. Jak to dobrze, że w styczniu mam duuuuuuuuuuużżżżżżooooooo nauki:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega wyprzedaze beda, a Ty bedziesz tylko patrzec? nie wierze w to ani troszeczke :D a plany sylwestrowe juz macie? moje plany poszly sie ***** i jestem w trakcie wymyslania co robic :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odkryłam spódnicę z vero mody, białą, z wysokim stanem i szelkami w reklamówce, jeszcze nie rozpakowaną:D. Mam teraz więcej spódnic niż miałam przez całe życie. Wkleję swoje dzisiejsze zakupy, bo dawno nic nie wklejałam. Gdybym chciała wkleić wszystkie zakupy to byłoby kilka stron:o Spodnie i spódnica z H&M bardzo brzydko wyszły, ale nie chce mi się zapalić światła:P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72e2e10e3c54b038.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f06b0c2a86e45460.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e52ae8a4952f7db.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f06d510962375799.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96431cb116f9bbd0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e486309c06965321.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To uwierz:). Bo niby skąd mam wciąż kasę? Z księżyca?:D. No mogę sprzedać samochód, ale tego nie zrobię hehehe. Mam każdy cent zaplanowany. Poza tym ja już zrobiłam mega zakupy:D:D:D. Ja nie mam jak co roku żadnych planów. Siedzę w domu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się najbardziej podoba golf i bluza:D. I spodnie, bo nie są to rurki, są ślicznie błękitne i bardzo wygodne. A płaszczyk, jak płaszczyk:) Czarny:P:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1977
Martyna zajefana bluza w paski i spodnie.Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie dołacze
ja dzisiaj zaszalałam okrutnie, ale wszystko sie teraz pierze więc sama neiw iem ile tego nakupiłam :D jak wyjme z pralki to napisze co tam dokladnie jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie dołacze
a dodam jeszcze ze byla wyprzedaz , 5 zł/kilogram i masa fajnych rzeczy wiec sie oplacało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie dolacze
dobra, podejmuje sie opisania tego co dzisiaj nabylam, pewnie o czyms zapomne ale co tam 1. czarna koszulka bez rękawów NEXT 2. czarna koszulka na ramiączkach 3. czarna koszulka na ramiączkach ze skrzyżowanymi z tyłu ramiączkami H&M 4. czarna koszulka bez rękawów z koronką przy dekolcie, dłuższa taka, ale nie tunika 5. ciemnoszara koszulka na ramiączkach, również dłuższa 6. czerwona koszulka na ramiączkach z nadrukiem ST OLIVER 7. turkusowa koszulka bez rękawów z białym nadrukiem 8. biała, elegancka bluzka z malutkimi rękawkami i kołnierzem, zapinana H&M 9. biała koszulka z krótkimi rękawami i duuużym, okrągłym dekoltem 10. biała koszulka z krótkimi rękawami , z nadrukiem 11. biała koszulka na ramiączkach H&M 12. różowa spódnica, typowo letnia, nienawidze tego koloru ale uznalam ze jest idealna na letnie wypady nad wodę. :D W sumie same "wakacyjne" ciuchy, ale tęsknie za ciepłem i cierpie jak musze kupic cos typu sweter :D Czekam na wakacje. Do grubszych ciuchów nawet nie podchodziłam. Za wszystko zapłaciłam coś koło dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żartujesz z niego, tak? (nie kumata jestem dzisiaj) On nadaje sie na niedzielny obiad u babci bo jest "grzeczny". Jakby ktoś chciał to mogę odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×