Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

ja dziś kupiłam długi golf tunikę trawiastą zieleń - Vero Moda plecak wlaściwie nowy - Nike torebkę-worek białą w żółte kwiatki hawajskie kamiezelkę taką dopasowaną szarą taką ładnie skrojoną ;) buty na koturnie zielone new look :) a buty trzeba popsikać kwasem bornym i po sprawie jakiś choróbsk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna19 - podaj swój nick z allegro bo link wchodzi na stronę logowania a nie na Twoje ciuszki i aukcje ;) a chętnie bym obejrzała co tam masz ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe pytanko do was kobietki :) a brzmi ono tak kupiłam sobie blzeczke w lumpeksie dokladnie sweterek no i jak zawsze uprałam przed załozeniem...ale tym razem po praniu nie pozbyłam sie zapachu który mnie osobiscie drazni a mianowicie jakieegos detergentu którego uzywaja w lumpeksie do oczysczania ubran...i on ma taki specyficzny zapach który mi bardzo nie odpowiada jak mam sie go pozbyc z tego sweterka ...moze macie jakis pomysł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusiaam, może spróbuj jakiegoś ładnego płynu do płukania prania ( polecam niebieski Silan o zapachu lilii wodnych) albo jakiś odplamiacz, np Vanish? Przyznam Ci się, że jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby zapach nie sprał się, ale spróbuj tych moich sposobów, bo ja zawsze dodaje troszkę więcej płynu i łyżeczkę odplamiacza do prania lumpkowych ciuchów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze temat sie rozwija, to fajnie :) ostatnio kupilam kilka rzeczy, ale nie chce mi sie robic zdjec, za jakis czas wrzuce hurtem wszystko ;) odgapie od martyny i tez wrzuce linka do swoich aukcji ;) sa tam i lumpeksowe ciuszki i jakies moje-z szafy :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=9001616 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wrociłam z zakupów :) Mam trzy nowe rzeczy...Pierwszy raz kupiłam spodnie...pozniej wkleje zdjatrka bo posżły do prania ciesze sie z nich bo dałam tylko 7Zł !!!!!:) fajne podobaja mi sie w sam raz do szkoly i wogole nie zniszczone :) i dwie koszulki jedna taka z koronka a druga zwykły t-shirt fana pozniej zdjatka bede :) a szkoda ze nie było zadnej bluzy :( ale jutro moze jeszcze pojde...potrzebuje jakas bluze na suwak ;/ a wogole wkurzyłam sie bo były sliiiiczne buciki na pobccasie biało czarne z okrogłym czubkiem piekne babka mi sprzed nosa sprzatneła;/ a potem stała przdemna i je kupowała i ich cena to całe 6 zł;/;/ wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTamie
kupiłam przecudny sweterek czarny z szrokimi rękawami (nietoperz?) za... 7zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy w Zielonej Górze jest
jakis fajny lumpeks? az mi ochoty narobiłyscie dziewczyny i w poniedzialek ide z kumpela na "łowy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucam 3 rzeczy z wczorajszego wypadu: pasek w ciekawym kolorze (jakby fiolet z bordo) http://img516.imageshack.us/my.php?image=img022ux3.jpg jeansy, niestety nie dlugie tylko 7/8, ale podwiniete jako rybaczki sa ok http://img138.imageshack.us/my.php?image=img017yy9.jpg sweterek nieznanej firmy, szary z kolorowymi wstawkami i guziczkami przy dekolcie (na zywo ladnieszy) http://img516.imageshack.us/my.php?image=img053aw4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja dziś znowu byłam na łowach i kupiłam coś takiego. Nie wiem co z tym zrobić czy zostawić czy sprzedać, bo bardzo podoba mi się kolor. Jest to niby bluza niby płaszcz. Jeśli to zostawie to z czym mogłabym takie \"cudo\" nosic ;) ???? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/13aa9bd214ffb385.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z leginsami
? chyba tylko, najlepiej z takimi 3/4 ... I moim zdaniem wyłącznie na spacer do lasu i na działkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w lumpeksie
fotek nie mam :o ale i tak się pochwalę ;) kupiłam wczoraj : - koszulkę sportową czerwoną z nadrukiem - nowa i idealna na weekend - 8 zł. - bluzkę jasnożółtą z dużym dekoltem, obcisłą - 4 zeta - sweterek h&m ciemna ale taka żywa zieleń z kołnieżykiem i dużym rozcięciem z przodu (trzeba pod spód założyć jakąś koszulkę) - jest SYPER - 8 zł ;) udanych łówów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszująca w lumpeksie
ups :o oczywiście SUPER i kołnierzykiem, chyba mi rozum odjęło z tej radości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne te buciki... zdaje sie ze nowki? A jaki to numer i czy moge prosic o namiary na aukcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wizualnie ich stan ich jest bdb- tylko maja podeszwe zjechana (ale fleki sa ok, chyba wymieniane). rozmiar to 36/37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczynki ja też poluje na ciuchy i ostatnio kupilam super bluzeczke za 14 zeta jak mi sie uda zrobic fotke to wkleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cudo ta torebka ! jak mi się uda, a zakładam że tak, to dzisiaj powklejam trochę lata w ten szaro bury dzień czyli kilka ostatnio upolowanych koszulek letnich :) generalnie, to mało co zimowego mi się udaje w ciucholandach wygrzebać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem zaglądam do kilku lumpków w Kace w drodze na autobus, ale jest tam takie g... szok. Za to widziałam w defekcie w Kace super dżinsy, H&M, Zara, nawet Pepe Jeans za... 49 zł. To jest coś:D. Niestety żadne mi nie pasowały, szukam teraz szerokich a tam same rurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Hej, a ja nie kupuję często, ale teraz mam zamiar szukać rybaczej fajnych na wiosnę/lato :p i wogóle jakiś wiosennych ciuszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewcyzny ja troche nie o lumpkach doradzcie mi jaka mam sobie kupic kurtałke na wiosne....chciałabym cos zeby minerki nei zmarzły czyli odpada krutka za cycki...:D i cos zeby miało klase i styl i zeby ładnie sie prezentowało ale zeby pasowło na 19 latke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna takie tanie spodenki w defekcie? ooo :) milusiaam ja Ci proponuje lekka hmm plaszczyko-kurtke ;) ta mnie strasznie urzekla i chcialam ja kupic, tylko taki odcien zieleni mi sie nie podoba :( to jest nowa kolekcja h&m na wiosne 2008, ale nie wiem czy jest dostepna w polsce, na allegro byly tylko 2 takie, jedna z londynu a druga z wiednia:/ http://allegro.pl/item317181719_nowiutki_plaszczyk_na_wiosne_polecam_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziieki dziewczyny bardzo:) oby dwa plaszczyki sliczne... ale ten zielony naprawde cudowny piekny mnie tez urzekł,i nawet kolor ładny musze takiego poszukac..szkoda ze ty go nigdzie nie widziałas:) a ten czerwony tez ładniutki tyko troszke za drogi:)mhmm musze poszukac własnie takiego plaszyczyka:) dizeki :* jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J też właśnie szukam teraz takiej płaszczyko-kurteczki, ale na razie nie trafiłam na nic fajnego, a jeśli już, to ceny są zawrotne, nawet jak na allegro, ech... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było. Kupiłam w lutym tylko bluzeczke nowa dla kolezanki z okazji urodzin. Jutro ide do lumpka bo mam na oku: jeansowa spodniczke Per Una bolerko ażurowe czarne Miss Self..costam rozmiar 36 espadryle atmosphere o takie : http://www.allegro.pl/item319960164_atmospheresliczne_nowe_khaki_espadryle_r38w25.html#photo rozmiar 38, 5 sztuk nowych majteczek Marksa &Spencera rozmiar 36-38 wszystko nowe i z metkami. A i mam tez na oku duża torbe ale musz ja dokladnie obejrzeć. Zyczcie mi udanych łowów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×