Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

O jeny, oto fotki, niestety z telefonu. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4b2139cff13b0b25.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/985a43755ded1942.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9fa81dd81d0eaa3.html Zielony jest taki żywy, identyczny jak kolor tego płaszczyka, fiolet bardziej fioletowy niż niebieski, a z tyłu są jeszcze szare:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawił się nowy model torebki z Green House. Chyba z tej samej serii co ta, która wbudziła taki zachwyt. Przynajmniej materiał i wykonanie podobne ;) Kolory żywsze niż na zdjęciu, przynajmniej z tego co widać u mnie na monitorze. Na pierwszej fotce trochę dziwnie sie układa bo jest pusta, ale na drugim zdjęciu już chyba widać jak będzie wyglądała wypchana po brzegi :P Jesli chodzi o ilość...nie przyszły z tego cow iem w powalającej ilości, ale tez na pewno było ich więcej niż sztuk jeden ;) Jakby komuś sie podobała jest dość duża sznsa na wyszperanie takiowej. Cena w okolicy 10-15zł, ja za swoją zapłacilam 12zł z tym, że miała uszkodzony zamek główny. Naprawa zajęła 2 minuty ;) http://img442.imageshack.us/my.php?image=torbaei8.jpg http://img301.imageshack.us/my.php?image=torba2bm0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać. torebka wybitnie pojemna, spokojnie mieści A4. Do kupienia ozywiście w Tabicie. Na pewno na Gliwickiej. Jeśli chodzi o tą w centrum to nie liczyłabym raczej na takie szczęście. Choć mi się raz udało tam dostac wklejaną wcześniej torebkę za całe 2zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z lumpka wyszłam tylko z nową piżamką w świnki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dawno mnie nie było z racji braku funduszów, ale byłam niedawno na zakupach i oto efekty: -> Niebieski sweterek 3/4 od Marksa & Spencera, 5 zł (był nowy, z metką) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f4ae2b3a9f7bd7c3.html -> Zielona bluzeczka , Topshop, 7 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7d02c92cc46b1463.html -> Fioletowy szal na wiosnę do płaszczyka, 1zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/13b5a3b2acabfe76.html (na zdj widać łepek mojego kotka, który zawsze jest tam, gdzie nie potrzeba :) ) -> Granatowe trampeczki na wiosnę, 14 zł http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c664014970d6eccc.html A co u Was nowego? dawno juz nie wklejałyście żadnych nowych ciuszków... Pozdrawiam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny ten szaliczek :) U mnie na razie bida. Może jutro cos się zmieni. Wiecie może czy jutro sklepy są normalnie otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomkowy-sorbet
chodzilam czasem do lumpeksow. ale nic nie moglam znalezc. chyba to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emphetepe Ty to się potrafisz świetnie ubrać :) tzn chodzi mi o Twój styl. umiesz dobrać kolorki i w ogóle. te niektóre ciuchy, które pokazujesz na zdjęciach, nie wyglądają tak fajnie, wydaja się jakby miały jakies workowate fasony, ale jak pokazujesz je w zestawieniach, jak masz już je ubrane, to wygląda to niesamowicie :D hehe, przyznam, że mam podobny styl, ale nie potrafię znaleźć tak fajnych ciuchów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkaka
fajne ciuszki, aj nic nie wklejam, bo naprawde kiepsko... ostatnio bylam w poniedzialek, gdy kg 50zl, nowa dostawa, duzo mierzylam, ale nic nie pasowalo, wyszlam, po 3h z 2 sklepow z 1 fajnym sweterkiem bo ktos odwiesil, podszkoszulka fajna turkusowa z koronka, zwykla koszulka na lato pomaranczowa do ktorej ubiram biala bluzke i jest wiosennie, poza tym klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamagda
witam nie wiem gdzie wy dziwczyny kupujecie ale dlam nie to drogo.. 40 czy 50 za kilo? jak tak mam byc to wole w sklepie normalnie kupic.. w prawdzie na wyprzedazy ale jesnak.. bo ja zawsze za 1zl za sztuke:).. biedna studentka jestem moze dlatego :).. i mam 2 pelne szafy.. a conajmiej raz w tygodniu wpadne na ciuchy zobaczyc czy moze nie ma czegos ciekawego.. a z tego co czytalam to nie ktore buty kupuja..blech nie to nie dla mnie.. wiem ze w sklepie ludzie tez przymierzaja i to nieraz latem na gole nogi ale jakos buty i bielizna z ciuchow dla mnie odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamagda
a wlasnie moze ktoras ma pomysl do czego osic czerwony ktotki trencz? wprawdzie normalnie ale tez za grosze :) tylko nie wiem do czego go nosic jakie dodatki ... moze jais szal.. bo ja zmarzluch jestem... i czy beda pasować do niego granatowe baleriny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje buty ale zawsze nowe. Raz kupiłam lekko używane ale tak starły mi skóre, że w tym samym dniu je wyrzuciłam. Mam już 3 pary nowych butków za które łacznie zapłaciłam 37 zł! W normalnym sklepie nie kupiłabym za tak małą kwote nawet jednej pary. A tak mam 3 za psi grosz i na dodatek takie które nikt inny nie bedzie miał. Także jak widzisz jakąś nową pare to warto się zainteresować :). Ja musze upolować jeszcze co najmniej 2 pary. Bielizna, tylko nowa. Nieraz miałam okazję aby kupić nawet paczkę majtek za 10 zł ale ja kupuje takie paczki w hurtowni. Mam wtedy więcej par i taniej mi wychodzi. Dodam, że są dobre gatunkowo. Na jutrzejszej wystawie wiszą stringi błękitne ze sznureczkami, z kompletem metek. koszt - 2 zł. Ale ja wole normalne figi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mogę pomóc. Nie orientuje się w tym temacie. Jedyne sukienki jakie widziałam w lumpeksach to takie letnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna agnieszka
witam :) ja to sie wybieram do lumpkow i wybrac nie moge ale z tego co widze to niezłe ciuszki mozna tam wyszukac. jak narazie to chodze tylko po sklepach i wydaje 2 X wiecej kasy .buu. ale mam kilka rzeczy do sprzedania.jak jestescie zainteresowane to moge zdjecia wkleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona88
a może ktoś zna fajny lumpeks w szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ale mnie dawno nie było :) ho ho a ile rzeczy przez ten czas kupiłam a to dlatego mnie nie było ze maturka juz sie zbliza a zdało by sie ja zdac no wiec jutro moze wkleje zdjatka :) A te plaszczyki co pokzywałyscie Martynka i OJENY sa w h&m bo widziałam sama chciałam taki sobie kupic granatowy i w h&m kosztował 119 zł ale nie moge juz go dostac w kolorze granatu :(:( a tak bardzo go chciałam ;( chyba sie poplacze...:( no w kazdym badz razie sa jeszcze czarne szare i kremowe taki jak kapuczino;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ich w H&M, ten o którym piszesz, granatowy to zupełnie inny model, inna metka, nawet fason nie jest taki sam, bo te granatowe, beżowe i kremowe mają inne kieszenie, większe guziki, nie posiadają wcięcia w talii i sa krótsze. Już ja wiem, o czym mówię, w końcu pracuję w tym sklepie. To tak, żeby nikt sobie nie zrobił nadziei. Ja póki co nic nie kupuję, wydałam sporo i wystarczy. Odwiedzam lumpki regularnie, ale widzę tylko same zniszczone bluzki niewarte swojej ceny, bo na wagę już nawet nie zaglądam. Koszmar. Jak już coś jest w miarę nieużywane i ładne, to za duże. Bardzo często te bluzki od prania robią się krótkie, ale za to wciąż pozostają szerokie... :o Zobaczymy, co przyniesie kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sklepie ostatnio było jeszcze kilka tych granatowych, ale nie wiem, czy coś jeszcze zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Co u Was słychać?? Nic się ostatnio nie odzywacie... Ja kupiłam ostatnio pare fajnych ciuchów, ale wkleję zdjęcia jak je wypiorę. A jka Wasze łowy? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja ostatnio nawet nie mam czasu wkleić tego co kupilam.. a kupilam fajne tuniki, balerinki, torebki:) Martyna, Ty pracujesz w H&M prawda? ile dostajesz kasy na godzine? bo tez mysle o rozpoczeciu tam pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielumpeksiara
czesc dziewczyny, nie mam zbyt duzo kasy, a chcilabym miec wiecej fajnych ciuchow w swojej szafie, a czesto na gesto w sklepach ta cena jest kosmiczna. jaka wy stosujecie taktyke by kupic cos fajnego w lumpach? jak czesto tam zagladacie? czemu ja tam widze sama workowate ciuchy? a moze jest tu olsztynianka, ktora moglaby polecic jakis super lump? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna Fiono za to mogłabym wylecieć z pracy, ale i tak już to pisałam heheh, a więc 10 zł brutto:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod moim blokiem jest bardzo fajny lumpeks. Codziennie rano ustawia się tam kolejka - kilkadziesiąt osób dosłownie! Czy to jest tak, że rano jest dostawa jakiś super fajnych ciuchów i wszyscy się boją że potem to już wszystko bedzie przebrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadna taka ciekawa
OSTATNIO KUPIŁAM SOBIE BLUZKE ZAJEBISTA ZA 2 ZŁ FIRMY BEBE FIOLETOWA Z WYCIECIEM NA PLECACH JESY\T SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakak
no wlasnie topik upadl, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Długo mnie nie było ale mialam niezły sajgon na uczleni. Teraz wakacje więc moglam troche pochodzi po lupmkach. To moje zdobycze: zielony sweterek topshop - 2,50 zł długa, zapinana tunika - 9 zł spódnica dorothy perkins - 8 zł jeansy - 16 zł niebieski sweterek dorothy perkins - 6zł Szukam chętniej która wybrałaby się ze mną w następnym tygodniu na łowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×