Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Mam jutro wolną środę, jeżeli chcesz o jeny, to możemy jechać na zakupy rano. Ta kurtka jest w Polsce, oczywiście. Black divided, cena 119. Po zniższe to 30 zł taniej. Niestety nie ma ich już w Katowicach (sprzedały się błyskawicznie), ale może jeszcze dojdą? Zawsze można przedzwonić i sprawdzić, czy nie mają jej w innych sklepach. Zagłębie odpada, bo tam nie ma czarnej metki, na pewno jest w Gliwicach i na Stawowej. Czy na 3 stawach nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się jest Black Divided na Stawowej, bo kurtek niestety już tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam isc do fryzjera bo wybieram sie juz od kilku tygodni, ale skoro masz wolne to plany mozna zmienic:D a rano tzn o ktorej dokladnie? i super, ze te plaszczyki sa w polsce :) dawno nie bylam na zakupach. a w jakich sa kolorach oprocz zielonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam jeszcze szare:). Ja mam fryzjera z głowy na kilka miesięcy jeszcze;). O której możesz?:) Przepraszam, że tak późno piszę, oglądałam Leona Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba już nic z tego, bo trochę późno już jest:) Pewnie już dawno jesteś u fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a odswiezalam strone chyba do 20 po, potem poszlam spac. nie nastawialam budzika bo stwierdzilam, ze i tak bysmy sie nie dogadaly tak rano, a musialabym wiedziec max o 8.00 zeby zdazyc. a fryzjera tez nie zalatwilam, pojde w piatek. tylko koncowki podciac, bo jestem w fazie zapuszczania po ostatniej traumatycznej wizycie u fryzjera. Ty chyba tez ;) wyslalam Ci na maila moj nr kom, bedzie latwej sie dogadac niz przez kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna jest ta czapeczka futrzana :) Ja z wyprawy poniedziałkowej mam tylko pare nowych espadryli (nie wiązanych) za 12 zł. Nie są to te buty których zdjęcie pokazywałam. Mierzyłam je i niestety, były strasznie niewygodne. Gumka jest bardzo mocna i wypycha palce do przodu praktycznie je miażdząc. Na szczęscie przyuważyłam ładniejsze :) Teraz szykuje się na sobote, oby było coś ładnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzucaj zdjecie moka :) martyna na jakim dziale sa te plaszczyki, mlodziezowym czy damskim? bylam dzisiaj z forum zobaczyc, ale ich nie bylo albo nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten futrzak jest swietny, lubie takie dziwne rzeczy ;) kupilam ja na allegro, ale mam do niej za mala glowe:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam, Divided black:). Nie da się nie znaleźć, gwarantuję:D. Możesz to nazywać działem młodzieżowym, ale pamiętaj, że ten tzw. młodzieżowy dział jest podzielony na czarwoną i czarną metkę. Płaszczyk jest z Blacka. Na pewno, bo mierzyłam szary:). W kace też juz ich nie ma, ale może jeszcze przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O połowę jaśniejszy. Jednak i w Kace ich nie ma, na pewno. Nawet dziś robiłam tam zakupy. Tak, tylko na piętrze jest \"dział młodzieżowy\" z loggiem i sportem:). Nie gwarantuję, że jeszcze przyjdą, bo dostawy są cały czas, przychodzi wszystko tylko nie te płaszczyki i moim zdaniem już się nie pojawią, a na stawowej jestem niemal codziennie, prawie zawsze tam wchodzę w drodze na autobus:). A co do zakupów. Kupiłam dzisiaj super płaszczyk fioletowy, u siebie w sklepie fioletową torebkę, dwie koszulki (nie fioletowe heheh), 2 fioletowe chusty i błyszczyk za 100, ale to w Sephorze:D. A to wszystko na okienku:). Na szczeście coś mi tam może jeszcze zostanie z kasy na ten miesiąc, to starczy na jakiś rajd po lumpkach. W Poniedziałek jadę na zmianę \"koleckji\" do takiego fajnego, mega lumpka w Sosnowcu. Na pewno będzie tłoczno, ale już nie mogę się doczekać, bo mają tam fajne rzeczy od książek po ubrania:). Znalazłam jeszcze taki ciekawy, mały sklepik w centrum, gdzie mają ciekawe ciuszki, też będę tam zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie obkupilas, o jeny :D a co za 100? za 100zl? blyszczyk? :D patrze zawsze w lumpku czy jest fioletowa torebka dla Ciebie, ale nic nie ma ;) ale teraz to juz chyba nie chcesz fioletowej? czy milosc ponad wszystko i mozesz miec ich tysiac? ;) jak ten plaszczyk jest jasniejszy to bosko. babka z allegro powiedziala ze moze mi sprowadzic konkretny rozmiar tylko chcialam najpierw przymierzyc, obojetnie jaki kolor tylko zobaczyc jak lezy. w ogole w tym fajnym malym lumpku szukaja kogos do pracy i jak mi beda pasowac dni/godziny to sie zglosze :D ze wzgledu na ciuchy, a wyplata bedzie dodatkowym bonusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No błyszczyk za 100, chanel:P. Ogólnie na same koszulki dzisiaj wydałam 157 zł i na tym zakończę zakupy w tym miesiącu, oprócz tych w lumpeksie, ale tam nie planuję wydać dużo, licze na okazje ;). Teraz szukam jakiejś czarnej torebki, ale takiej XXL:). Praca w lumpku? Może być fajnie. Z tego co wiem, jest też teraz spora rotacja w H&M:). Szkoda, że ten w Gliwicach Ci się nie podoba. Tylko u Nas są teraz 4 nowe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tych koszulek to kupiłam tylko 3;(. Ale warto, chociaż kasa to nieziemska. Jednak ja lubię jakieś nietypowe nadruki. Gdyby w lumpeksach więcej było takich rzeczy mogłabym odkładać więcej na samochód. Podziwiam małe osóbki, że się tam ubierają, bo zwykle większość rozmiarów zaczyna się od 42...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viss
jest ktoś może z gdańska i mógłby mi polecić jakieś fajne lumpy:> ja niestety jestem przyjezdna i wyczaiłam z 4 z czego w każdym albo ceny albo towar mi nie pasują;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkakak
tragedia w lumpkach... nie podoba mi sie to... :( jak sie nie wpadnie w poniedzialek w dniu dostawy za 50zl, to nic sie nie kupi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywisce zaszalalas ostro :D mi jest szkoda wydac 50zl na sweter w sklepie, chyba te lumpki mi poprzestawialy w glowie :P i jakos w ogole nie widze w sklepach nic za co chcialabym dac wiecej kasy :( niestety wydaje czesto kase na pierdoly bo mysle sobie, a co tam 10, 20zl a potem nagle: co sie stalo z cala kasa? ;) a no i lumpki i allegro daja mi wiecej satysfakcji :P a wlasnie, u Ciebie w sklepie sa te plaszczyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabityzolw
Ja kupilam 2 koszule h&m za 35 zł , ale tak czyy siak byl to ciezki zakup bo pewna kobieta rzucila sie na mnie o te koszule . W moim miescie nie roi sie zbytnio od szmateksow , a nawet jesli to rzadko mozna dostac cos fajnego bo te wszystkie ciuchy generalnie sa przebrane juz, a te najlepsze wykupione wczesnym rankiem w dzien dostawy :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........oj............
Martyna a ten lupek z ksiazkami w sosnowcu to gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam czy o tym pisalam, ale male osobki narzekaja, ze w lumpkach same wielkie rzeczy, a juz kilka razy slyszalam narzekania duzych pan przy przebieraniu szmat ze same male rzeczy :P heh nikomu nie dogodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
50l kg... ale jakakolwiek bluzka ciezsza to 20zl, a w odmu znajuje np. plame :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dokladnie sprawdzac ciuchy jeszcze w lumpku czy nie maja plam, a czy sa dziury najlepiej sprawdzac przy oknie lub podniesc do gory do lampy i pod swiatlo wszystko fajnie widac, najmniejsza dziurke :) ja zawsze wrzucam do koszyka co mi sie podoba, a potem gdzies na uboczu robie selekcje i polowa rzeczy wraca do pojemnikow :P babka z allegro powiedziala ze tych plaszczykow ani we wroclawiu ani w niemczech nie ma 😭 kupcie mi go jak gdzies zobaczycie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Ci już o Jeny, że ja nie mam w sklepie w ogóle black divided:(. Możliwe, że są już nie do dostania:(. Na pewno w Katowicach ich nie ma i raczej nie będzie, bo było już kilka dostaw i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepa chyba jestem, czytalam dwa razy i nie widzialam :) szkoda. w ogole w kazdym h&m jest cos innego. jak jestem w forum czy m1 to nic ciekawego nie widze, za to na stawowej to co druga rzecz mi sie podoba ;) strach tam jezdzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Na jutro w lumpku szykują mi sie ladne rzeczy : piżamka flanelowa w świnki (rozmiar 36-38):) ciemny, grafitowy? sweter (rozmiar 40) taki jak ten : http://www.allegro.pl/item327039279_atmosphere_kardigan_lambswool_stylowy_r_12_40.html#photo i koralowa bluzeczka na lato (38). Wszystko z atmosphere, nowe z metkami. Jakby ktoś był zainteresowany to pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×