Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Acha

Podkłady poporodowe.

Polecane posty

Gość Acha

Pytanie kieruję do tych, które już urodziły. Ile podkładów dziennie zużywałyście w szpitalu? Ile dni ich używałyście zanim przeszłyście na podpaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podkład jeden na dzień,w sumie zużyłam 4 podkłady,a chyba coś sie pomyliło po podpaski musisz mieć,bo to nie jest tak że leżysz bez majtek musisz miec te jednorazowe-bardzi wygodne do tego podpaska ta wielka i pod pupe podklad zeby nie poplamić przescieradla,a po porodzie strasznie sie krwawi wiec nawet na ten dzien dwa podklady a potem juz bedzie dobrze,obok mnie elzala babka ktora zuzyla tylko 3 podklady bo jej szkoda bylo,ale mysle ze 4 wystarczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam te ogromne belli ale zużyłam tylko dwa bo wystarczały mi podpaski. Kup sobie duże podpaski a jak będą nie wystarczające to dokupisz podkłady. To jest sprawa bardzo indywidualna i nie przewidzisz co będzie Ci bardziej przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttiiiiii
ja zuzylam 2 paczki podkladow-nie pamietam ile szt bylo w paczce-6? 1 podklad na dobe???????????? toz to muchy sie zlatywały chyba?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawka mała
3 podkłady na dzień,i wydaje mi sie ,że jakoś więcej niz inne dziewczyny nie krwawiłam.Podpaska swoja drogą ale zaraz po porodzie tak dużo krwawiłam,że podpaska nie starczała i zdarzył się "Wyciek".Musiałam leżeć na czystym i tyle,chociaż odrobina czystości w tych dniach była mi potrzebna.Mocno krwawiłam 3 dni,póżniej juz żadziej zmieniałam podkłady ,ale i tak poszło kilka paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttiiiiii
nie wiem tena lady kojarza mi sie z reklama ze sa przeznaczone dla kobiet ktore maja problem z utrzymaniem moczu nie wiem czy sie spr jako podklady poporodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha tak ja wiem o jakie Ci chodzi,tak jak napisalam ja zużyłam 4 na 3 doby w szpitalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttiiiiii
natka 4szt?czy 4 opak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttiiiiii
chyba ze Tobie chodzi o takie ceratki? ja z tego co zrozumialam to autorka pyta o "mega podpaski" a nie o to co podkladasz pod majtki majac juz zalozony podklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaahahaha
ja okolo 4-6 podkladow dziennie tych duzych z linka wyzej w bialym opakowaniu...ja nie wiem jak mozna 1 na dobe...pielegnierki przychodzily mnie "podmywac" i same zmienialy 3 razy dziennie(dodam ze nie rodzilam w PL) wiec ja nie wiem jak mozna tak rzadko przeciez to dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaahahaha
i dodam ze procz "podmywania" pielegniarek sama sie podmywalam jeszcze ze 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×