Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalka587

zsunięta prezerwatywa..prawie

Polecane posty

Gość lalka587

mój chłopak się martwi, bo twierdzi, że zsunęła się gumka, do połowy, troszkę dalej, ale człnek był jeszcze w gumce...nie miał wytrysku, i sie o moje narządy troche opcierał, jakby trochę wsadzał...jest jakaś możliwa zajścia w ciąże? to nie był stosunek, tylko jakiś peeting. proszę o odp. bo chce uspokoić jego sumienie i własne, bo mnie zmartwił, choć teoretycznie moim zdaniem nie mogło dojść do zapłodnienia. i jeszcze jedno...chłopak nie może mi go wsadzić, bo mnie strasznie to boli, aż krzyczę z bólu...czyżbym miała aż tak grubą błonę:/ proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaaaaaa
obciera a nie opciera:) Co do tematu, od obcierania też można zajść w ciążę, jeśli sperma znajdzie sobie drogę do jajeczka ;). Do tego fiutek nie musiał wcale być w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie bylo wytrysku wiec nie ma szans na ciaze. najpierw gra wstepna zebys sie mocno podniecila potem napewno wejdzie latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka587
sorki za błędy:) wiem, że podczas pieszczot też może dojść do zapłodnienia, stąd prezerwatywa...a jeśli chodzi o stosunek, dwa razy próbowaliśmy i nadal mnie strasznie bolało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×