Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Heh ewanisia...napisac Ci coś o trzymaniu 2 srok za ogon?;) www.kurnik.pl tam sa rozne gry,m.in. literaki czyli odmiana scrabli:) Ale i mnóstwo innych gier,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, ale po tej czekoladzie mnie brzuszek rozbolal ... jak sie ktoras skusila to oddac prosze bo nie chce was potruc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawic Was na chwile to jest normalnie zaglada !! Bez _torebki - ja sie tylko zastanawiam kto te 100 stronke otwozy ...? Tylko bez wyglupow, mile panie !! Nie pisac tu na akord, bo i tak ciezko nadazyc ! Fajny taki dlugi WE ! Mnie tez szef podpisal, chetnych duzo bylo a tylko kilku wybranych :-P - no ale kto pierwszy ten lepszy... Dzieki za gierki - moze sie kiedys przydadza... teraz mam topik Annapo ... i oby jak naj dluzej ! Agnieszko - pracy do domu NIE WOLNO brac !!! Nawet mylec o pracy w domu jest szkodliwe !! Dea - dobrze ze na czekolade sie spoznilam ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, gdzieś Ty byłaś jak Cię nie było ?, szkoda że mój szef nie ma pojęcia o szkodliwości pracy w domu, muszę go chyba zacząć uświadamiać, umówiłam się z mężema on jak zwykle spóźniony, posiedzę z Wami jeszcze chwilę :):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - na \"briffingu\" u szefa... Jeszcze godzinka i do domciu... Jeszcze jedna kawke poprosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka, właśnie wypilam, przy Tobie w nałóg popadnę; Dea, my wolne mamy i postanowilismy zaległości towarzyskie ponadrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA RW pracujemy i nie w tym zawodzie o ktorym myslisz a sex uwazam za czysta przyjemnosc ale sa GUSTA i gusciki BEZ_TOREBKI zadna z was niebyla na innym topiku? nie sadze a moze niewiesz ze jak tu wpadlam sie przywitac to zaznaczylam ze ja z sasiedniego topiku wiec nierozumiem TWOJEJ aluzji dlaczego mam z czegos rezygnowac tylko dla idei czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia:) chodziło mi tylko o to,że jak się robi 2 rzeczy jednoczesnie to własnie takimi pomyłkami może się to skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem o tym popelnilam gafe ale to nic a tak wogole to moj maz wie o topiku ale on niewie jak tu wejsc wszystkie sprawy z kompem zalatwiam ja,pyta tylko pare razy dziennie co tu slychac bo niektore kwestie omawiamy wspolnie tzn;ja podrzucam jakis temat z korzyscia dla mnie oczywiscie i rozmawiamy bierzemy za i przeciw ale ogolnie jest dobrze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - sorki ale teraz dopiero sie doczytalam Twojego pytania :-O. Pokoiku do palenia nie mamy, niestety... u nas wogole od niedawna weszlo prawo ze w miejscach publicznych nie wolno palic, tylko knajpki i dyskoteki maja jeszcze luz do 1-go stycznia... Ale mamy taras, wiec tam jest to \"tolerowane\"... W lecie super sprawa, sloneczko, piekny widok... a w zimie wygwizdow jak diabli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia, toz to przeciez zarty !!! ja sex tez uwazam za przyjemnosc i pamietam ze kiedys, przed dzieckiem, tez kilka razy dziennie sie zdarzalo, ale teraz to czasami dnie mijaja bez nawet dotyku :o gratuluje energii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do domku czas - dzieki za mily dzionek spedzony w Waszym towarzystwie ! (kiss] 😍 Jak sie uda to zagladne wieczorkiem !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny,czy ten topik pojawia się na kafe regularnie?Podoba mi się ale jakoś wcześniej nie widziałam go w tematach...Chętnie dołączyłabym do Was...jestem mężatką po 30,mam dwoje kilkuletnich pociech ...czy mogę się z Wami napić kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny,czy ten topik pojawia się na kafe regularnie?Podoba mi się ale jakoś wcześniej nie widziałam go w tematach...Chętnie dołączyłabym do Was...jestem mężatką po 30,mam dwoje kilkuletnich pociech ...czy mogę się z Wami napić kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja poczekam,albo zajrzę tutaj jutro jeśli będziecie...a z tym seksem to różnie bywa,czasami,czasami go nie ma...u mnie warunki kiepskie ,jeden pokój dla wszystkich,pozostaje b.póżna noc(ale wtedy chce się spać)albo łazienka,ale tam cokolwiek niewygodnie ... ale potwierdzam seks jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,bepsi i się nie pytaj tylko wpadaj ile chcesz u nas w serduchach jeszcze sporo miejsca ,a jest naprawdę bardzo fajnie.(skromnością to ja nie grzeszę:P) Spadam teraz do "pracy" ,bo zwierzaki wołają ,ale wieczorkiem może zajrze.🖐️ Skorpiona polecam- mój tesciu ,kto chętny...Tylko uważajcie na jego ❤️ i oddać potem...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tę kawę chyba jednak wypiję sama,bo stygnie...nie chcecie gadać to kończę bo moja córeczka chce ubierać lalki na innej stronie...zajrzę tutaj ok.21, może w końcu któraś się odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEA RW tak tak ale jak sie do czegos przyzwyczaisz to az glupio jakby nic niebylo:D BEPSI🌼witamy ANNAPO moj ojciec tez skorpion ale chyba sie nie nadaje;) juz jestem tylko bylam po meza bo na razie jedno auto sprawne,komus jeszcze mialam na cos odpowiedziec czy mozecie mi przypomniec mam taki zwariowany dzien,to nic he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×