Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość goja_19
Hello 🖐️ Pazi 🌻 witaj :-) U mnie dzisiaj deszcz i zimno. Może aromatem kawy kogoś przyciągnę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - 🖐️ :) :) Do kawki z mila checia sie przysiadam :) Widzialam Twojego maila, jak znajde chwilke to odpisze :) U nie tez zima powoli nadchodzi, dzis ledwo 10 stopni, Alice w zimowej kurtce do szkoly wyslalam ;) Pozdrawiam serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Dzień dobry :-) Jak miło, że coś się ruszyło :-) Rebeko [ kwiat ] ja stawiam kawę, a Ty dołóż świeżutkiego croissanta, wtedy na pewno ktoś jeszcze się pojawi :-) Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Rebeko 🌻 ❤️ z okazji urodzin życzę Ci dużo zdrowia, uśmiechu na każdy dzień, radości z córeczki, zadowolenia z męża i spełnienia wszystkich marzeń :-) Do życzeń dołączam bukiet kwiatów 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 i buziaki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Strasznie senny dzień dzisiaj mam. Idę zrobić kawę, może pomoże (na psychikę na pewno) :-) Wczoraj oddałam mojego laptopa do naprawy, ciekawe kiedy go zrobią. Dobrze, że mam telefon :-) Pozdrawiam Was i posyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej -hej Kobietki :) To ja Erato :) Rebeko -Wszystkiego Najlepszego z okazji Urodzin (serce) Spoznione ale szczere Kochana :) I buziaki dla Alice :) Goja (usta) Witaj Kochana :) Juz ide na @@@@ Witam Panie te nowe i nie hehe :) Pozdrawiam sklad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, słoneczny :-) Erato 🌻 miło Cię widzieć kochana. U mnie dzisiaj piękna pogoda. Jest dość ciepło i słonecznie, ale w taki dzień coś się dzieje z ciśnieniem i zawsze boli mnie głowa. Ale zaraz łyknę tabletkę i będę cieszyć się słoneczkiem. Buziaki dla Was, życzę miłego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hej dziewczyny 🖐️ Od wczoraj pracuję, mam więc dodatkowe zajęcie :-) Szału nie ma, na razie mam mieszane uczucia, ale postanowiłam, że przez listopad popracuję, żeby zarobić coś na święta, a później zobaczę. Jak będzie dobrze, to zostanę, a jak nie, to będę szukać coś innego. Lecę pod prysznic i do łóżeczka :-) Dobrej nocy życzę i pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam.... no jak sie ciesze:)ja szczerze powiem juz sie poddałam i dawno tu nie zagladałam a teraz widze ,ze trzeba było...wypada miec nadzieje ,ze nie za pozno i rzeczywiscie cos sie ruszy... Goju i Rebeko 🌻 obu Wam dziekuje za @ cały czas sie zbieram zeby odpisac ,ale jakos weny nie mam:( U mnie w zasadzie wszystko po staremu...chociaz mamy teraz spore kłopoty finansowe i to przez mojego slubnego...brrr i ogolnie politke Unii...fajna z nich para...:):)...no i juz nie dalam rady i uleglam...Slubny kupil inny traktor i nie obylo sie bez pozyczki i gdyby nie to ze Unia zaprzestala kwotowania mleka to bez problemu bysmy ja spłacali ale przez ten ******cena naszego mleka spadła tak ze szkoda gadac....no i zaczely sie robic dziury w budzecie....na chleb nam jeszcze starcza :P ale nic ponad i w dodatku ciagła nerwowka... a jak to w takich wypadkach bywa to oczywiscie wydatkow jakby wiecej...ach szkoda gadac... na szczescie reszta ok..zdrowie w miare dopisuje ,dzieciaki tez grzeczne,maz tez takze nie narzekam.... Musze sie Wam pochwalic ,ze zaczelam chodzic na zajecia Tai Chi..w zwiazku z tym ze juz w oborze raczej sie nie pojawiam to mniej sie ruszalam a tai chi zawsze mi sie podobalo i postanowiłam sprobowac...na razie stawiam pierwsze kroki i widze ze jeszcze dłuuuuga droga przede mna ,ale jestem zadowolona... Moje latorosle ucza sie pilnie,cora juz prawie na finiszu,a chłopcy dopiero zaczeli ...Maly z nauka sobie jakos radzi i ogolnie chyba lubi szkołe, starszy syn mieszka we Wrocławiu i jak na razie nie narzeka ,na weekendy przyjezdza z torba brudnych rzeczy ,mama wypierze,wysuszy da dobry obiadek i w niedziele wieczorkiem odstawi na pociag i tyle....ciesze sie ze przyjezdza bo przynajmiej pomoze w gospodarce mezowi... no i to tyle...piszcie kochane ,to i ja cosik skrobne...a teraz pozdrawiam wszystkie Panie i zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .no i co znowu bedzie cisza!!!!Ludzie dajcie zyc:)Dziewczyny hallo!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziekuje slicznie za zyczenia moje kochane !! 😍 Widze ze tu troszke ruszylo :) ... stracilam jakos nawyk zagladania tutaj ;) musze to zmienic :) Dzis juz za duzo nie popisze, w robocie mamy urwanie glowy :O, do domu dopiero za chwile jade, w domu czeka na mnie nastepna robota... ale moze mi sie uda wyrwac jutro kilka minut dla Was :) Pozdrawiam was wszystkie BARDZO SERDECZNIE !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Hejka 🖐️ Ja tylko na chwilkę zaglądam. Trochę ostatnio czasu mi brakuje. Chcę, żebyście wiedziały, że o Was myślę i pozdrawiam serdecznie. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina_grzybów
Hejka, pozdrawiam Was wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cos mi sie zdaje ,ze bede musiała zaczac wiecej na Was "krzyczec" to daje lepszy efekt:)....a tak powaznie to fajnie by bylo troszke odswiezyc nasz topik,dzisiaj np. piatek to kiedys wieczorkiem fajnie sie pisalo...marzy mi sie powrot do tego zwyczaju,no ale sama to ja nie dam rady:(... No nic czas ruszyc na zakupy...pozdrawiam Wszystkie Panie i wieczorkiem zajrze a nuz jakis cud sie stanie....:Pw koncu nie takie rzeczy sie na swiecie dzieja🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje :) Jestem, pamietam o Was, ale nie mam ani minuty :O Postaram sie odezwac przez WE... Narazie sle buziaki i pozdrawiam ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mowiłam ze cuda sie zdarzaja:P Co prawda malutki ale zawsze,najtrudniejszy przeciez pierwszy krok....moze za tydzien bedzie lepiej i uda sie nam cos wiecej napisac...milego wieczorku wsiem zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... no i przyszła pani zima ,wczoraj spadł pierwszy snieg ....chyba czas zaczac myslec o swietach brrr...niezbyt to pocieszajace...same swieta sa jak najbardziej fajne,ale przeciez najpierw trzeba miec kase potem sprzatanie,zakup prezentow ,chodzenie na roraty ,zakupy itp,itd,....a na koniec zbedne kilogramy :P... fajnie nie? a co tam u Was????pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych ,rodzinnych Swiat Bozego Narodzenia zycze Wam wszystkim,ktorzy tu zagladaja...Niech Dzieciatko hojnie obdarzy Was łaskami ,da zdrowie,pokoj i pomocna dłon w potrzebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annapo to ty założyłaś ten topik prawie 10 lat temu? w pierwszym poście pisałaś,że masz dwójkę dzieci, chyba od tamtego czasu urodziłaś jeszcze jedno dziecko, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja_19
Niech magia wigilijnego wieczoru sprawi, że przez cały rok będziecie się cieszyć szczęściem, a wiara nigdy nie pozwoli stracić nadziei. Wszystkiego cudownego z okazji świąt dla Was Kochane i dla Waszych rodzin ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :)Czesc Dziewczyny :) Wiem! Wiem! Przepraszam ale widze,ze rowniez musze zmienic nawyk i czesciej zagladac ale draznie mnie to,ze nie moge sie zalogowac ....To ja Erato...:) Kobietki mam nadzieje,ze Swiata Bozego Narodzenia uplynely Wam w Milym Nastroju ?? U mnie szybko i tylko we dwojke z mezem i oczywiscie nasza czworonozna ochrona :) Synowie moi przebywaja poza granicami miejsca zamieszkania :) ale o tym obszerniej na @@ Panie Moje ciesze sie niezmiermoe,ze topik nie upadl i Pozdrawiam kazda z osobna i wszystkie razem hehe ...Dzieciaczki ode mnie slodkie buziaczki :) A teraz zmykam i do uslyszenia na @ bo juz nie moge pisac wiecej ---Ujjj Sila wyzsza!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dea Erw
A teraz nie spadnijcie z krzesla! macham Wam wszytkim moje panie, sciskam mocno mocno! niestety czas leci tutaj tak szybko ze nawet nie pamietam kiedy ostatni raz do was zajzalam! u nas wszystko dobrze, ja I dziewczyny ciagle na Bliskim Wschodzie a M w UK. Jakos leci. Z pracy jestem zadowolona, ze szkoly tez, dzieci lubia tu byc. I to tyle na razie ode mnie! do szybkiego I sciskam Was mocno! aa! Moj stary @ nie dziala wiec nic od was nie dostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch, Dea !! :D Wpadlam Wam pomachac, niedawno pislam do Was maila ale nie wiem czy dostalyscie... Dea - jak masz moj @ to sie odezwij. Twoja Myszka to juz chyba duza panna :), a i Olenka tez pewno wyrosla :) Fajnie ze sie wam podoba, oby tak dalej :) Buziole wielkie dla wszystkich ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×