Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Zmorka - mój syn też strzelec, córa - bliźniaki, ma w sobie dwa oblicza i czasami nie nadążamy za zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dzięki że sie o mnie martwicie ale nie będę pisać jak jest, bo jest nijak-napiszę Wam jak juz bedzie po wszystkim,kiedy to będzie to nie wiem ale poczytuję Was:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, spedzilam 2/3 zycia poza krajem. Ale lubie przyjezdzac :) na troszke ;) Ewanisia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewanisia 🌻 ita, ja lew :) on skorpion :) Dea, oj tak kochanek z mojego M jest super ;) no to w końcu skorpionek :) a co do strzelców moja siostra to też strzelec i masz rację wieczna idealistka, serce ze szczerego złota i niestety nie wszyscy umieją to docenić więc po tyłku od życia dostaje. agnieszk_a moja mama to bliźniak ;) she 👄 odwiedzaj nas częściej i nie martw się na pewno wszystko się dobrze ułoży :) powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,kurcze blade nie nadążam za Wami...:O Jutro przyjeżdżają moi goście i musze troszkę posprzątac i nie wiem już do czego łapki włożyć,bawcie się dobrze a jak znajd ę chwilkę to zajrze.Teraz dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem skorpion i jestem juz (od miesiaca) ze swoim mezem w sumie 7 lat i wracajac do sexu kiedys bardzo lubilam a teraz tak srednio takze nie wiem czy to prawdziwa teoria na temat skorpionow haha jeszcze niecale 3 h i do domku w sumie po pracy lece do rodzicow bo mama juz od dwoch dni dzwoni zebym przyszla na obiad a moj w robocie do pozna takze obiad dla niego takze wezme i obiad z glowy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35- jaa jade w ferie do amle ciche na narty biore urlop bo moj siostrzeniec wtedy ma wolne i jedziemy z rodzinka pierwszy raz tam zawsze jezdzilismy do pyzowki kolo nowego targu ale tam nam sie znudzilo male ciche podobno niedaleko zakpanego i ceny przystepne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmorka- no tak masz racje a ty nadazasz za meza temperaamentem??? aa w jakiej branzy pracujesz jesli mozesz powiedziec???? ja sobie wlasnie zrobilam napoj magnezowy haha bo jestem cos przemeczona wlasnie sie dowiedzilam ze moja przyjaaciolka otwiera gabinet kosmetyczny przynajmniej bede miala kosmetyczke za darmo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko – 😍 Ita - ja dopiero teraz doczytalam zes ty mloda mezatka - wszystkiego NAJ ! I duuuuzo cierpliwosci ! A co do topiku i dziewczyn to zrob sobe \"sciage\", na poczatku bardzo pomaga a po kilku dnach juz bedziesz nas znala \"na pamiec\" ! Ja mam czasami wrazenie ze wszystkie dziewczyny znam osobiscie... ;-) :-D. She 🌻 - powodzenia... Dzwonil maz ... Nie jest najgorzej, troche sie \"pokajal\" wiec chyba mu wybacze ;-) . I moze przychamuje troche z tym pesymizmem bo ofert pracy jest duzo i nawet staz mu zaplaca, tylko 10% (jakies 160 €) z naszej kieszeni pojdzie. Ach te niepotrzebne stressssy ! Szef nas wzywa na 14 do siebie :-O... ciakawe co sie szykuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, teraz już nadążam, ale wcześniej bywało różnie :D moja branża to handel, logistyka itp... 35 - ok, jutro :) a co do skorpionów to ... nadrabiaj, warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmorka- nie wiem chyba moj temperament oslaabl taak od 2 lat ba kiedys bylo inaczej tylko zal mi mojego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, z temperamentem różnie bywa, też mieliśmy różne miesiące, w zależności ile kłopotów, zmartwień itp, ale u nas było zupełnie inaczej, czyli on kiedyś nigdy nie miał dość a ja ... różnie bywało, teraz nasze temperamenty zrównały się prawie. Ja dzisiaj mogę więcej niż kiedyś, a on mniej potrzebuje i się wyrównało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 - :D:D:D no w sumie to nie mydło, nie wymydli się ;) ale ja swojego nie oddam, może jakaś chętna jest, zgłaszać się ;) bo 35 ma chętkę na skorpionka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmorka czytaam chyba 7 str i cos wpomnialas o nadwadze???? moja kolezanka bierez tabletki meridie i strasznie po nich schudla slyszalas o tym???przepraszam ze tak o tym wspominam ale moze skorzystasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmorko - dzieki ! Ita - nic specjalnego dzisiaj... filecik z kurczaka, ryz i salatki... Nie codzien \"Swietego Jana\" :-D 35 - popytam w pracy ktory skorpion to najwyze podesle ! :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35- nic sie nie martw ja dzis caly dzien w necie nic nie zrobilam ale to wyjatek bo szefa dzis nie ma jutro znowu do roboty haha wlasnie dzwonila siostra i mam dzis do niej przyjsc popoludniu a najpierw do rodzicow takze w domu wyladuje pewnie wieczorem i tak bym sie nudzila bo moj dopiero poznym wieczorem bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita, brałam coś w podobie do meridii, podobny skład, owszem schudłam w czasie jak łykałam to świństwo, ale jak odstawiłam to momentalnie wróciłam do poprzedniej wagi :o ale dzięki za zainteresowanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35- w necie to ja az za duzo zrobilam tylko w pracy nic beeee zmorka- no nie wiem fkt ona jeszcze to lyka teraz moja siostra chyba zacznie to brac i ona ma szwagra lekarza i sie pytala podobno to nie jest szkodliwe ale rozne sa opinie a tak na marginesie bez jedzienia nie moglabym zyc uwielbiam jesc tylko troche mniej gotowac beeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam, nie mówcie o jedzeniu, bo skręca mnie z glodu, a ruszyć się nie mogę; 35- tka, coś Ty taka zdesperowana ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez juz glodna jestem ale za 2 h bede u mamy i zjem pomidorowke jak dobrze jest jak ci ktos cos ugotuje od razu lepiej smakuje!!! kurcze moje 2 przyjaciolki narzekaja ze w ogole ich nie odwiedzam mieszkaja kilka blokow dalej ode mnie w jednej klatce to one moga sie codziennie odwiedzac a ja nie zawsze mam czas dzis np musze do rodzinki isc planowalam jutro je odwiedzic popoludniu alle jedna ma prace i bedzie dopiero po 21 a ja juz po 22 najchetniej bym poszla spac bo ja lubie wczesnie chodzic ziuziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×