Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Annapo, jeszcze zagladam :) juz sprobowalam Wii (teraz kolejka do niego przeogromna), zamowilam bilety do teatru dla dziouch z pracy na styczen, i robie plan na popoludniowe zakupy - musze wywolac zdjecia, kupic duperelki... juz nie wiem co mam z soba zrobic.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WŁANIE MI KTO STRASZNIE ZEPSÓL HUMOR. CZY JA JUŻ NIGDY NIE ZAZNAM SPOKOJU? ( ZAZNAM W GROBIE )CZY JU ZAWSZE SMRÓD SIĘ BĘDZIE ZA MNĄ CIĄGNĄŁ? CZY JESTEM AŻ TAKA PORAŻKA? SPIEPRZYŁAM SOEBIE ŻYCIE. CIĘZKO SIĘ POZBYĆ PRZESZOŚCI. A MYŚLAŁAM ŻE JUŻ TO MAM ZA SOBĄ. CHOLERA NIC MI SIĘ NIE CHCE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Rybko glowa do gory,i nie przejmuj sie za bardzo przeszłoscia ,jej nie zmienisz,a Ci ktorzy ja wypominaja niech najpierw pomysla o sobie...Naprawde nie warto sie przejmowac kims kto nam dopieka ,ja wiem ze czasami nie idzie ,ale zycze zeby Ci sie udało... Kazdy kiedys zrobił cos glupiego ,w koncu jestesmy tylko ludzmi...Wazne ,zeby starac sie wyciagnac z tego nauczke i juz nie robic podobnych glupot... Dea ,jak nie wiesz co zrobic ,to najlepiej nic nie rob,moze kto inny to zrobi :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, podpisuje sie pod wypowiedzia Anny! A zycia na pewno sobie nie zruinowalas, na pewno masz sie czym w zyciu cieszyc! Pomysl tylko o tych wszystkich pozytywnych osiagnieciach! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ... moj portfel mega wypasiony jest.... od paragonow:D:D:D:D:D nie chce mi sie sprzatac😭 moze by tak te elfy co nabalaganily zagonic??;) co Anna?? do tego : nie mam stolu bo pojechal na goscinne wystepy:D co roku z pracy go ode mnie wypozyczaja:D choinka stoi na srodku salonu bo jedyne drzwi przez ktore ten cholerny stol sie miesci bez skladania to drzwi od tarasu:D:D:D rybka 🌻 olej przeszlosc i osobe ktora Ci psuje humor. Wiem ze latwo tak powiedziec a trudno wykonac... ale sprobuj.. zreszta sama wiesz:) nie moze byc do bani ktos kto wie jak sie poslugiwac maszyna do szycia;):D mysle ze bliscy na temat tej porazki maja zupelnie inne zdanie a tylko to sie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea skoro przeogromna kolejka to chyba fajne to jest??:D no i sluszna uwaga... pozwol komus innemu cos z soba zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewanisiu,wazne ze masz choinke a stol ?Moze świeta po japonsku,jakas mata na podloge :) ,tak daleko ode mnie mieszkasz a wiesz jak moja portmonetka wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ta poprzednia moja wypowiedz to do Elisy,przysiegam ,ze jeszcze nic nie piłam,ale mam ochote...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie śliczne dziewczynki...trochę dziś później tu zaglądam, ale nie wyszło inaczej...Kasia wrzucała mi nowy program antywirusowy i grzebała w komputerze jednocześnie ucząc mnie dalej. Teraz Kasia będzie miała drugą uczennicę, gdyż moja siostra kupiła sobie wczoraj komputer - a zna się na nim tyle co nic. Wnuk przyniósł mi dziś książki z biblioteki....jedna z nich ma świetny tytuł, pasujący w sam raz dla Rybki. Rybko - tytuł brzmi: "Merde! W rzeczy samej" [ autor: Stephen Clarke ] - i tak dziewczyno odnieś się do Twojej dzisiejszej sytuacji - a dalej mogę tylko podpisać się pod słowami Annapy. Życie mamy tylko jedno i każdemu, czy każdej, kto chce Ci je psuć - mów po cichutku tytuł tej książki - niech się odwalą od Ciebie... Mąż z synem pojechali do trójmiasta kupować prezent dla mnie - wrócą dopiero około godz 21 - mam teraz czas dla siebie i nagle nie wiem czym się zająć... za rzadko bywam sama... Podejrzewam, że kupią mi coś do komputera - zbyt dużo i długo debatowali w trójkę nad tym , że coś niecoś posłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem co kupilam bo nie bede sie wyrazac:-( ... Ale za to srobilam zdjecia choinki w \"Galleries Lafayette\" : jak co roku jest OGROMNA i CUDOWNA :-D. Wysle Wam zdjecia :-) Rybko - Dzieki za kawke ale co z ciachem :-D ? I NAWET KLODECZKA NIE ODBLOKUJE ? Ja do rania mojego M zaprzeglam... on z pol godzinki ju d domu bedzie a ja jeszcze ponad godzine musze ty siedziec... :-O. Dobrze ze tego 24.012 chc dostalam wolne bo glupio by bylo troche zjawic sie u rodzicow na Wigilii o 21.30...:-(. A lidzmi sie nie przejmuj, przeslosci sie nie da wymazac, ale najwazniejsze to patrzec w przyszlosc. Masz kolo siebie ludzi ktorzy Cie szanuja i kochaja i dla nich bedziesz zawsze THE BEST !! Duza 😘 dla Ciebie ! Annapo 🌻 - na Wigilie juz bedzie dobrze, nic sie nie martw 😘. Dea - no to udanych zakupow... Isa - moj portfel idem... :-O. Az sie boje na konta zagladnac ... :-O. Kaszubko 🌻 - jesli druga uczennica bedzie tak pojetna jak Ty to Kasia nie bedzie miala zadnego problemu ! A co do prezentu... masz juz kamere :-P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, zgadłaś - nie mam kamery - i to może będę miała [ taka po cichu mam nadzieję] mam również stara klawiaturę i nie mam też słuchawek oraz mikrofonu - ale co będzie, to dowiem się dopiero w poniedziałek...nie lubię czekać. Ale heca... już żadne pomarańczowe do nas nie wejdą...no i dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde, nie musze juz mojego nicka wpisywac :-D. Skad masz wiadomosc, Kaszubko ? Pisali cos gdzies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Rebeko...po prostu rozpoczynając wpis zauważyłam chyba to samo co Ty....można jeszcze mieć [ o ile się nie mylę] jeszcze jeden nick...ale nam zrobili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wrocilo znow do normy ... chyba experymentuja :-D. W sumie to mogliby poblokowac te nicki. Mniej oszolomow by sie po kafe platalo. Bede uciekac... moze mi sie uda po cichutku wyslizgnac ;-) . A prezentu dalej nie mam :-O ... a zostaly tylko 2 dni :-( Milego wieczoru dla wszystkich ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,no jak to znowu nic nie kupiłaś,i w dodatku masz puste konto? hi,hi....Ja rozumiem ,ze nie kupiłas tego czegos wymarzonego! A ja sie nie martwie,ciesze sie ze mam rodzinke i nic zlego nas w tym roku nie spotkało,byle tak dalej...W koncu skoro wytrzymalismy to co nas dotknelo niemilego i jestesmy nadal razem ,to chyba jest dobrze... A chorobsko corki potraktowane antybiotykiem ,tez kiedys minie i mam nadzieje ,ze na Wigilie to juz bedzie mi pomagac,jak zwykle... Dostała dzisiaj od kolezanki super misia...Ja tez chce takiego,ale ona teraz go bardziej potrzebuje a jak sie juz opatrzy to ja sie poprzytulam....Mam w sypialni takiego miska ,ktorego dostałam zaraz po Slubie od mojego mena ,to na razie mi wystarczy... Milego wieczoru ,ja musze pedzic do moich panienek...🖐️ Moze jeszcze zajrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie,ze wasze swieta zapowiadaja sie znakomicie. U mnie kiepsko ze zdrowiem:( Pozdrawiam was dziewczyny i zycze Zdrowych,Pogodnych,Świąt Bożego Narodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanno rozchmurz się, nie narzekaj - głowa do góry.... Do świąt jeszcze kilka dni - masz szanse jeszcze wyzdrowieć...a do Sylwestra to już na pewno będziesz zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór:) Moje dzieci ciągle jakieś wigilie obchodza...a to w szkole a to na parafii...a ja tylko portfel (karte :P ) odchudzam jak Wy, bo na robienie uszek czasu nie mam;) A wlasciwie to marnuję go stojac w korkach albo kolejkach do kasy w sklepach...a przecież na główne polowanie wyruszam dopiero jutro:P RYBKO!!!Ty mi powiedz kto zacz to ja go dopadne;) A ja herod-baba jestem to bedziesz miala spokoj:D A tak powaznie to z jednej strony zgadzam sie z dziewczynami a z drugiej wiem,ze czasem niezalatwione sprawy potrafia wyleźć w dziwnym momencie...nie tylko u Ciebie:)Zostaw przeszlość z tylu jesli sie tylko da:) A \"Merde!...\" czytalam i choc nie jednym tchem jak np.czytane wlasnie \"Mroczne sekrety\" to ubawilam sie setnie:) Dziewczyny!!! Chorym zycze duuuuzo zdrowia,zabieganym spokoju, zapracowanym i zmęczonym odpoczynku a wszystkim rodzicom więcej dostępu do kompa:P bo mnie wlaśnie dziecię zgania:) Niestety skończyły się w pracy II zmiany więc i cisza i spokój pzred południem w domu jak i luz w pracy...zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna,mam nadzieję,że zdążę jeszcze złożyć Wam życzenia. P.S.pod nickiem mam znowu @dres,proszę słać ile wlezie....ja podobno jutro odzyskam aparat( tfu tfu ) to nadrobię:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! A mnie moje dzieciaki do kompa dopusciły ,ale nie wiem czy tu ktoras przebywa,prosze pomachac lapkami,bo przeciez nie bede ze soba gadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wczesniej do Was dotarlam :-). Annapo - sama nie wiem jak ja to robie ;-). Kupilam duzo drobiazgow : slodycze, drobne kosmetyki, cygara dla mojego M, \"zdrapki\" dla wszystkich, mam przeznty dla taty i mojego M ale nie mam dla mamy :-(. Zdaje sie ze skonczy sie na perfumach albo rekawiczkach, bo tego co chce to nigdzie nie ma. Masz calkowita racje - trzeba sie cieszyc ze rok uplynal spokojnie i pomimo ze chyba kazdy mial lepsze i gorsze chwile to trzeba sobie zyczyc zeby ten nadchodzacy byl przynajmniej rownie udany. Zuza - zdrowie oczywiscie jest wazne, ale pomysl sobie ze bedziesz przeciez Swieta spedzala z corka... Czy to nie jest wystarczajacy powod do radosci ? Baz_Torebki - znaczy teraz bedziesz zsynchronizowana godzinami pracy z wiekszoscia z nas ? To przynajmniej kawe od czasu do czasu z nami wypijesz :-) Wlasnie zerkam na tele i winko \"wykanczam\" ... moge poczestowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNA ISA Dea Erw kaszubka Rebeka72 bez_torebki JA SIĘ DŁUGO NICZYM NIE PRZEJMUJĘ I NIE MARTWIĘ. JUŻ JESTEM PONOWNIE W DOBRYM NASTROJU :D I ZA TO SIĘ NAPIJMY! NA RAZIE PO 2 PIAŚCIKACH. A POTEM? KTÓŻ TO WIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko,a co tam ja sie napije...Tylko nie za dużo bo jeszcze musze corci podac tabletki... Wiesz juz gdzie spedzisz wigilie ,u rodzicow ,czy u siebie... A mnie sie udało kupic mamie cos fajnego ,bo ona 3 stycznia ma imieniny ,mam nadzieje ,ze jej sie tez spodoba ,ale zawsze miałysmy podobny gust ,wiec chyba tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka - ja mam jeszcze troche koniaku... i jakas butelka whisky tez sie poniewiera po barku... ach no i piwo... ale \"Henka\" to nie wiem czy lubisz ...? Annapo - a tobie co nalac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wigilia u rodzicow. W zeszlym roku bylismy w domu to teraz na odmiane ... :-D. Ciekawa tylko jestem czy wrocimy do domu na noc ... bo jeszcze znajomi rodzicow maja przyjechac "na chwile" po "Pasterce"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko ,moze wszystkiego po troszku,a co tam ...Bo nie wiem co lepsze... Rybko,moze powinnas otworzyć kwiaciarnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×