Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

A my musimy buzke pedzelkowac:(...no coz spodziewalam sie tego.... zaliczylam zakupy z malym i teraz znowu musze do pracy ale zajrzalam,bo syn na kompie ale widze ze wielkiego ruchu nie ma...no wiadomo ,weekend no to trzeba co innego robic a nie siedziec przed kompem... milego wieczoru wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄:) Rebeko ❤️dzieki za przypomnienie o kartkach ,chyba bym zapomniala hihi...a są tacy co by mi nie darowali:D juz wszystko załatwione ,jeszcze tylko umowa i frrruuu wynosze sie!!!:D:D:D:D:D:D👄 Annapo❤️to ile masz tych muciek skoro do rana ...hihi...ja bym nie wiedziala za co ją chwychć i pewnie by mi uchekła...hihi...ciesze sie że prasowanie skończone pewnie krasnoludki juz sa u Ciebie i dzieci zabawiły byś spokojnie mogla skończyć,z tego co wiem to są tyciusieńkie i żelasko by je przygniotło:D...ucałuj maluszka od cioci by mu zdrówko dopisało👄 Kaszubka❤️;)straż graniczna świetna hihi:D She❤️ Erato❤️ Dea❤️ Goja❤️ Wesoła❤️ Ania1👄 Ruda!!!!❤️👄 WRACAJ!!! nie wygłupiaj sie tesknie i czekam,pomachaj mi!!! bym wiedziala że jesteś:(:(:(:( Rybka👄i 🌼...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - pojeździłam sobie dziś aż dwa razy - część fotek już wrzuciłam do garnka... reszta pójdzie jutro. Moja śliczna psinka tez miała fajny spacer hihiih połowę drogi na moich kolanach. Świeże powietrze i te parę godzin dało mi w kość - oczy same się zamykają. A jeszcze trochę fotek do obróbki zostało buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle na momencik zaglądam. Dzisiaj był piękny dzień. Ponad 20 st. słoneczko świeciło cały dzionek. Zrobiliśmy otwarcie sezonu golfowego. Pochodziłam 3 godziny po polu, a później praca jedna i druga. Do domu wróciłam o 19:15, rzuciłam teczkę i poszłam do kościoła, bo u nas w tym tygodniu są misje i tak mi dzień zleciał. Zaraz wskakuję pod prysznic i idę spać. Jutro zapowiadają u nas deszcze i czuję to na swojej nodze :-( w tym tygodniu minął rok od mojego złamania,a noga zwariowała i zamiast dać sobie spokój, to zaczyna mocniej i coraz częściej boleć. Będę musiała chyba odwiedzić pana ortopedę. Spadam już i życzę Wam miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio 🌻 U mnie zgodnie z zapowiedzią popadało troszkę, teraz nie pada, ale jest zimno i nie ma słoneczka. Cóż nie pozostało mi nic innego jak tylko zakasać rękawy i szorowanie kibelków zacząć :-) Życzę Wam kochane miłej soboty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniała o kawie. Oczywiście stawiam kawkę z lodami śmietankowymi a do tego czekoladki, ciasta brak - kibel ważniejszy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja jak zdarze to chyba zrobie ciacho....jakos tak chodzi za mna prawdziwy piernik,no to moze sie pokusze i upieke...ale taki mini,zeby za duzo nie zjesc,a tylko smak zaspokoic Goju🌻 moj maz tez odczuwa swoja zlamana reke,szczegolnie po wysilku,no ale to juz tak jest,ze te zlamania na zmiane pogody czesto sie przypominaja,mnie tez to nie omija...jednak jak bol Ci sie utrzymuje dlugo to rzeczywiscie lepiej zeby to lekarz obejrzal... Rzeno🌻 ja kiedys tez nie wiedzialam jak sie zabrac za dojenie ,ale juz wiem;)...a tych muciek to tak ok 30 i jak doimy na 5 aparatow to trwa to ok godz,a bez pradu to jedna ok 20 minut chyba by sie doiło.... Bede zmykac ,bo dzisiaj szybciej obiadek musze zaserwowac:(....milej soboty wsiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍 Tylko na dwa slowa bo ciezka noc za mna.... wczoraj pojawila sie u Ali podwyzszona temperatura (prawie 39.0 C) i ciezka noc za mna :-( .... No i strajku glodowwego ciag dalszy:-(, diabli widza czy sie nam jakas infekcja nie przyplatala. Dzwonilam do pediatry, ale wizyte mamy dopiero na poniedzialek rano :-O... Przed chwila dostala dolipran i polozylam ja na siestke, to skozystam i moze tez sie troche zdrzemne... Jak dam rade to zagladna pozniej.... MILEGO DNIA !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór 🌼 Początek wiosny i znów choroby... najgorzej, gdy chorują maluszki - trudno im pomóc... starsze dziecko powie co mu dolega. U mnie od rana pada i pada... na podwórku znów coraz więcej wody - jesli nic się nie zmieni - jutro będzie trzeba zadzwonić do straży pożarnej, aby wypompowali nadmiar wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Witam🌻 mojemu maluszkowi buzka sie poprawia ,czyli niby powinno byc lepiej ale nie ma tak:(...wlasnie maz jechal z tym starszym do szpitala,bo wczoraj mial maly wypadek i noga mu spuchla, do dzisiaj nie bylo poprawy i chyba nie obejdzie sie bez gipsu,:(a do tego cora znowu narzeka na gardlo i goraczkuje...i jak ja mam sie cieszyc z tych nadchodzacych swiat?.. ale nie narzekam ,bo zawsze moze byc gorzej,takze usmiech ma pyszczek nakladam ................... Rebeko🌻 no to trzymam kciuki ,zeby bylo lepiej...juz tak to jest na tym swiecie ,ze nie zawsze slonko ,ale przynajmiej nie zawsze tez pochmurno... ok,zycze milej niedzieli wsiem ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Rzena🌻 - SUPER !!! Zajecia Ci po Swiatch bedziesz nie bedzie brakowac :-) Widzisz, tobie o kartkach przypomnialam a moje w domu leza :-(..... pewno przed Swietami juz nie dojda ale i tak wysle.... musze sie dzisiaj wieczor zmobilizowac i wypisac... wczoraj nie mialam do tego glowy... Goja 🌻 - moj tata po operacji kolan tez je czasami mocno czuje. Tak jak pisze Ania, po interwencji kosci sa "wrazliwsze" na zmiany pogody :-(.... Ania 🌻 - syn mialy wypadek ?! Noge rzeczywiscie w gopisie ? Oj joj joj :-( Jak corka, lepiej ? A jak Brianek ? Plesniawki ustepuja ? Apetyt wrocil ? Do Swiat jeszcze kilka dni , mam nadzieje ze sie Wam wszystko uspokoi !!!! 😘 Kaszubko 🌻 - spacer na kolanach, hehe, widze ze Twoja psinka ma amerykanska nature ; oni tez najchetniej z okna samochodu/autokaru swiat zwiedzaja :-D Ja bylam dzisiaj rano z Ala u pediatry... w sobote wieczorem miala 39.3C i pojawily sie jej jakies krosty na jezyku i w gardle, balam sie ze sie nama jakas infekcja przyplatala... ale wg pedi to jakies podraznienie, ktore nalozylo sie to na zabkowanie (bo dziasla w ogniu :-O) i efekt mamy piorunujacy :-O : przez 2 tygodnie stracila prawie 200g, kruszynka :-(..... Mamy jaj podawac ampulki do picia 20 minut przed jedzeniem (zeby "znieczukic") i karmic ja tylko mlekiem (bo to jedyne co w tej chwili toleruje) przez 1-2 dni dopoki podraznie nie nie zejdzie .... lekarstwa na to nie ma, musi samo przejsc.... Ehhhhh :-( Porywam kawe i zabieram sie w koncu do pracy.... pewno na obiad czasu dzisiaj nie bedzie :-O.... Zycze milego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola, to co ja mam caly tydzien poscic? no nie wyglupiajmy sie! :p ;) zniknelam na troche, najpierw praca, potem dom (nie Rebeko, ja w piatki odpoczynku nie mam lecz dostaje histerii z dwojka dzieci w domu ;) ) zaplatalo sie tez troche sporow z M i jakies chorobsko :o Olenka jest przeziebiona i przez to nie spi, no i ja tez - trzy noce pod rzad .... biedulka :o Rebeko, jak Ala - byliscie u lekarza? Annapo, jak Brianek? Lepiej juz plesniawki? Anina, ja mialam zamiar pasztet jakis robic na swieta (po raz pierwszy w zyciu) ale swieta bedziemy spedzac z przyjaciolmi i na 99% u nich wiec kuchnia mi odchodzi :D ale pasztet i tak moze sprobuje. Dziewczyny tutaj wiedza, ja jeszcze do niedawna duzo przy garach czasu nie spedzalam, poprostu nie czulam powolania, ale od kiedy przyszly dzieci, cos sie odmienilo i czesto rzucam sie w przygode kulinarna. Nie powiem ci jakie wzbudzilo to zdziwienie wsrod kilku osob ;) Poza tym bedzie tez pewnie losos, salatka jarzynowa, moze jakas pieczen. Boczek musze w polskim sklepie kupic! no i chyba upieke piernika z preparatu, przyjaciolom smakowal jak zrobilam jakis czas temu ... A ty co bedziesz robic? no to teraz glodna jestem a zapomnialam dzis obiadku sobie z domu zabrac😠 dzisiaj albo sushi albo jakiegos omleta sobie zafunduje. no i moj zajaczek znowu wola .... dla wszystkich duzy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 Kawa na stole : > > > > > > > > .... prose sie czestowac :-) Dea 🌻 - bylismy u pedi wlasnie wczoraj rano.... na szczescie to nic powaznego (nic zakaznego) ale przeszkadza jej w jedzeniu bo boli :-(... No i zabki sie pchaja na potege... dwie czworki juz prawie na wierzchu i dwie nastepne sie pchaja.... tak hurtowo ida :-O... Jak smakowalo sushi ;-) ? Olenka lepiej ? Kaszubko 😘 Wesola 🌻 - my wczoraj zaliczylismy pierwsza wiosenna burze z gradem... M w ostatrniej chwili z Ala ze spaceru wrocil :-)... przez okno piekny spektakl ogladalismy :-) Moje kartki na Swieta dalej nie wyslane ... wczoraj wieczorem wpadla kumpela ze studiow no i bylo klachanie do 1h00 ;-) i polozylam sie przed 2h00.... Jednak 4 godziny snu to troche za malo, dzisiaj znow "plywam" :-O .... Mam nadzieje ze mi dzisiaj szef da spokoj :-P... MILEGO DNIA kochane !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam👄 Ja tylko przelotem mialam wpasc ,bo czasu mam mało,wpadam do domu i wypadam,z pracy taż sie urywam.Te sprawy w urzędach i załatwienie wszystkiego to jakiś koszmar.OK ale nie marudze ...widze że dzieciaczki znowu wam chorują... REBEKO❤️Alusia już lepiej??? Strasznie przechodzi to ząbkowanie ,ja nie wiedziałam nawet kiedy mojemu wyszły:) tylko pani doktor zawsze mowila "o już kolejny zabek wychodzi":)...chyba świeta jeszcze sie nie uda ,za dużo papierkowej roboty:(:(:( ale to nic ważne że w ogole sie uda i po świetach (mam nadzieje)już zacznie sie dziać na dobre:D...co do kartek to kochana sie przyznam że jednak nie wysłałam zapomniałam przez to wszystko ,troszke nerwy mnie ponoszą i chyba nie wysle:( SORY ale potem wyśle inne,obiecuje hihi...podeśle jeszcze @ i tam coś naklikam;) Annapo❤️ no to dużo tych muciek hihi..ale powiem Ci że myślałam że jakaś "100"óka hihi...30...to i tak jest co sie przy nich uwijać Ja 17 lat temu ..jechalam na wieś do MM cioci ,no i po drodze z autobusu widziałam same BYKI "nie samowite" pomyślałam no dobrze a gdzie są te wszystkie krowy??? I zagaduje do MM że jakaś dziwna ta wieś bo krów nie ma to z kąd mleko ma ta Twoja ciocia.? Na to MM że ciocia ma same krowy i tylko 2 byki...i tu ja wybuchłam śmiechem że chyba nie wie co mowi bo tak są same byki.No i sie kluce ,a po tem pyta sie MM co sie tak uparłaś na te byki? ja na to że KROWY nie mają rogów i ma już przestać sie ze mną kłucić... No to widzisz jaka ze mnie miastowa ,na wies mnie zabrali i już nic nie wie hihihihihi:D:D:D:D:D Kaszubko ❤️dzisiaj nie pada to moze jakiś mały spacerek?:D👄 Pozdrawiam WAS wszystkie bez wyjątku...🌼dka karzdej pani👄................................(_)?(_)?(_)?(_)?.......................... stawiam i delicje oraz michaszki...........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Zastanawia mnie jedna sprawa :D Rzena - dzieli nas tyle km - skąd wiedziałaś, że i u mnie dziś słoneczko ?? Byłam i w ogródku i nad zatoką - część zdjęć już w Garnku. Teraz niebo znów zachmurzone... zrobiło się cicho - jak przed burzą - mam nadzieję, że nie wywołam wilka z lasu :D i burzy dziś nie będzie. Kaśka była w bibliotece... mam więc ciekawych książek - biorę się teraz za czytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stawiam kawe :> > > > > > > .... a obok liste obecnosci klade ;-)... cos tu ostatnio pusto :-(.... Ja dzisiaj do pracy zaspalam :-D.... otworzylam oczy o 7h20 a o tej porze to juz normalnie w polowie drogi jestem :-P.... Teraz bede "biegac" zeby mojego zajaczka ;-) dogonic :-D No ale przedemna 5 dni wolnego :-) to moge sobie dzisiaj troche pobiegac.... Zycze milego dnia , kochane !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeczko, to mysmy dwa takie misie dzis rano byly ;) ja tez zaspalam :D:D:D no i tez teraz bede gonic i gonic .... podpisuje liste i stawiam herbatke, mam mietowa, z dziekiej rozy i pokrzywowa, normalna czarna i zielona tez jest, jak wolicie! Bez dostawki bo ja ciagle na diecie :p :D:D:D musze powiedziec ze troszke sie "zmniejszylam" :) ale tylko ciut ciut. Dobre i to! U nas znowu zimno i do tego pada :o a bylo juz tak ladnie i wiosennie :o mialam plany doprowadzic ogrodek do porzadku podczas przerwy swiatecznej, ale znowu mi je ktos po lbach poobijal i sobie plany poszly .... no nic stawiam na odpoczynek i, niestety, kuszaca czekolade .... :o Dobrego dnia i dla pracujacych milej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻witam🌻 u mnie rozrywkowo :( czasu caly czas stanowczo za mało ,zeby wszystko ogarnac,w dodatku tylko na tesciowa moge na chwilke zrzucic opieke nad Malym,a niestety ostatnie dni uplywaja mi na wizytach w urzedach,banku ,szkole i innych insttucjach a jeszcze jak juz przyjade do domu to dalej nie wiem do czego łapki wsadzic..... Maz zaraz po sniadaniu ucieka na pole ,starszy syn w gipsie spedza dnie przed kompem ,no to jeszcze trzeba mu byle co doniesc do picia ,albo jedzenia ,cora wraca pozno ze szkoly to juz nie mam sumienia obarczac jej jakims sprzataniem i tylko na chwilke zajmie sie Malym i tez ucieka z pola widzenia ... a najmlodszy bardzo ostatnio niezadowolony z zycia:(i marudzi ,marudzi i marudzi i tylko na raczkach przestaje... ale sobie ponarzekalam i lzej na duszy:)... no ale jeden sukces mam ;udalo mi sie wyslac kartki swiateczne,no to chyba niektore z Was maja jeszcze wiecej na glowie hi,hi... Rzeno🌻 oj usmiałam sie wczoraj z tych bykow...a co do ilosci,to takie wieksze stado to wszystko musi miec wieksze,np. mieszkanko,a zeby wybudowac taka oborke na 100 krow to u nas nie ma szans,juz nie mowie o kasie ,ale my mieszkamy w srodku wsi i sasiedzi niedali by zgody,a bez tego sie nie da...poza tym ma to jakis sens jesli jest to komu przekazac ,a moje dzieciaki jakos nie sa zainteresowane .... Kaszubko🌻tez bylam w bibliotece i nawet nie wiesz co za meczarnie przechodze jak widze te ksiazki ,a nie moge poczytac,bo kiedy?...moze uda mi sie w swieta na dluzej klapnac...chociaz tak do konca to sie nie oparłam i doslownie na pol godziny wskoczylam wczoraj do wanny i usmialam sie serdecznie czytajac ... Zycze wsiem duzo zdrowia i nie wiem kiedy sie znowu odezwe ,ale jak dozyje do swiat to na pewno....🌻 i 👄 wsiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to również podpisuję listę :D Annapo - ja zawsze starałam się wykorzystywać jakieś [nawet pseudo wolne] chwile, aby coś chociaż poczytać - książka wędrowała ze mną również do WC hihihi Dea - wybieram pokrzywową :D ostatnio ją piję - skąd wiedziałaś? Rebeka - chciałabym zobaczyć, co się stanie, gdy dogonisz zajączka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w domku a M z Ala jeszcze ze spaceru nie wrocili to korzystam i na dwa slowa do Was wpadlam :-) ... Mam week-end :-) !!! Yupiiiiii !!! Kaszubko 🌻 - zlapie jednego zajaczka to pojawi sie nastepny ;-)... U mnie w kibelku tez lezy ksiazka :-P :-D Ania 🌻 - moje kartki tez poszly... hehe, obawiam sie ze na Swieta nie dojda, ale w koncu liczy sie gest :-P Dea 🌻 - nooo, widzies, malymi kroczkami do celu :-) ... Ja sobie troche popuscilam, z kumpela byla i pizza i winko i lody... Ale waga stoi a nie idzie do gory :-)... zawsze cos ;-) Odpoczynek tez wazny :-)... a czekolada poprawia humor, raz za czas mozna ! Rzena 🌻 - ciesze sie razem z Wami :-) "Juz za pare dni, za dni pare ..." :-) Anina, She, Ruda, Erato !!! Do raportu !!! ;-) :-D Musze nad jakas kolacja pomyslec :-O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×