Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea 🌻 serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty zdolniacho :-D Ja chętnie przyłączę się do świętowania wspaniałej okazji. Muszę Ci pomóc, bo wiesz, kierowcy nie mogą za dużo pić :-P wiem coś o tym, mam 19-letnie doświadczenie :-) Wszystkim mamom serdeczne życzenia 👄 Idę spać, bo coś mnie gardło boli od rana, a teraz zauważyłam, że głowa postanowiła się połączyć z gardłem w tym bólu. Dobranoc Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim amsa życze pociechy z dzieci i tych malusich i tych całkiem dużych dea gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, Dea 🌻, jaka piekna wiadomosc na rozpoczecie dnia !!! GRATULACJE !!!! Juz nawet odzaluje ze sie na wino nie zalapalam :) Jeszcz tylko zakup auta i mozesz wyruszac na podboj Europy ;) :) ! Kaszubko 😍 - wielka 😘 dla Ciebie, Ty wiesz za co ;) Jestes niesamowita !! Goja 🌻 - Ty powiedz tej Twojej slicznej glowce zeby sie nie wyglupiala !! Ruda 🌻 U mnie sie zaczyna "reisefieber" :O... normalnie mi niedobrze jak sobie pomysle ile jesze mam do roboty przez te dwa dni... a wlasciwie dwa wieczory :O... Najchetniej bym uciekla, albo zamknela oczy i zeby juz byla niedziela i zebysmy juz w Pl byli... No nic, juz nie marudze... Buziole dla wsystkich i milego dnia zycze ! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziele angielskie
Cześć czy mogę do Was dołączyć. Poczytałam trochę waszych wypowiedzi i odniosłam wrazenie, ze jest tu bgardzo miło. A mam tak nudną pracę, ze na [ewno znajdę czas, żeby z Wami pisać. Więc jak? Mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziele 🖐️ - pewno ze mozesz :) Mam nadzieje ze sie rozgoscisz, poczujesz jak u siebie i bedziesz czesto zagladac :) A tak na poczatek moze napisz cos o sobie... ? Oczywiscie bez danych personalnych, tylko kilka ogolnych informacji, tyle na ile masz ochote sie "odslonic" ;) (skad jestes, masz rodzinke...?) I nie zrazaj sie, bo czasami tu gwarno :) a czasami przez caly Bozy dzien zywej duszy nie ma :(.... ale taki los zapracowanej i zabieganej troche starszej 30-tki ;) Najwazniejsze ze predzej czy pozniej kazda tu wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale mi się dzisiaj pracować nie chce. Ziele 🌻 witaj. Jasne, że możesz dołączyć. A wrażenie odniosłaś dobre, jest tu miło i sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziele angielskie
Mam 33 lata (już prawie skończyłam) i jestem z Lublina. Mam jedną córeczkę 5,5 roku i męża. Pracę jak już napisałam mam tak nudną, ze prawie nic nie robię, jestem tu na zastępstwo kobietki, która urodziła i na razie jest na macierzyńskim, potem praca mi się skończy, ale moze znajdę lepszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj ja ostatnio wszedzie tylko na chwilke:( Rebeko...poslalam @ ,jakby cos niezrozumiale bylo napisane to melduj...:P Ziele... witam w naszym gronie i zapraszam serdecznie na dluzej....a tak swoja droga to troszke Ci zazdroszcze tej nudy,ja akurat na takim etapie ,ze nie wiem do czego raczki wlozyc,no ale mam nadzieje,ze bedzie lepiej Goju...mamy podobnych synow,ale ja sie postaram mojego skusic pizza i moze przyjedzie... niestety musze konczyc,bo musze pilnie ruszyc do kuchni...:(jakies glodomory mi kuchnie atakuja Kaszubko wielkie dzieki{kwiat] za przesyłke milego dzionka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w strasznie senny dzionek :D trochę pokropiło i zapowiada się na dalsze padanie, a miałam wielką ochotę zajechać do nowo otwartej Biedronki - ponoć ładniejsza od tej starej. Rebeko - szkoda, że będziesz tak daleko ode mnie - tak bardzo chciałabym Ciebie zobaczyć, wycałować Alę... podobno marzenia się spełniają, więc może zobaczę i Ciebie, i Dea i Wasze maluszki... a i Annapo i jej syneczka. Dea - gratuluję prawka 🌼 Goja - pić można do woli - jedynie nie % :D coś często łapią Ciebie przeziębienia.... Ziele 🖐️ może zmienisz swój nick? jest taki długi i pomarańczowy. Kolor zmieni się po rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielle
A jak się zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy skąd jesteście? Może już o tym pisałyście, ale ja tetgo nie doczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielle - Milo mi Cie poznac :) Jak masz zamiar wszystkie 748 stron przeczytac to zycze Ci powodzenia ! No ale jak masz duzo czasu to mozesz sie skusic ;). Ja "zagrabaniczna" :D z Fr klikam. Mam meza, od 11 lat tego samego (nie mam pojecia jak on ze mna tyle czasu wytrzymal, ale oby tak dalej :D ) i prawie 15-miesieczna coreczke. A moje latka to z nicka latwo wyliczyc :P.... Kaszubko - nigdy nic nie wiadomo, moze nas kiedys w Twoje strony tez zaniesie ... ? :) Chcialabym bardzo Was wszystkie poznac osobiscie, jesli juz nie wszystkie razem to chociaz "po kawalku" :P... Ania - wszystko jasne :) Oszczedzaj raczki, pozwol sie mlodszemu pokoleniu wykazac ;) Stawiam lody Crme brle z nugatem i polewa karmelowa :)... wlasnie kumpel przyniosl 12 kubeczkow i rozdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielle - jesteśmy z różnych stron kraju i Europy :D ja mam do Ciebie około 600km - mój nick wskazuje gdzie mieszkam - nad morzem - Kaszuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój adres tlen jest fałszywy, poprostu nie wiedziałam co wpisać, Rebeka72 - rzeczywiście skończyłam czytanie na 10-tej stronie i na dzisiaj to koniec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece do domu.... postaram sie zagldnac wieczorem. Buziole dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kończę nareszcie - kolejny nudny dzień w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem, tak sie melduje,moze ktoras jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kaszubko,ja jestem jednym palcem,bo na drygiej rece maly lezy ,ale moge klikac,tyle ze to dluzej potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana! Popijam właśnie poranną kawę. Jest ktoś oprócz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Zielle 🌻 :) ...a w zasadie powinno byc : :( .... normalnie plywam, wczoraj poszlam spac dobrze po 1h00 bo pakowalam... a polegalo to na wywaleniu polowy szafy na srodek pokoju i przegladzie : to zbieram, tego nie, tu sie guzik na ostanirj nitce trzymie, to trzeba jeszcze wyprac a tamto wyprasowac... Jak sobie pomysle ile jeszcze zostalo do zrobienie to mi sie niedobrze robi :O.... a M sobie wraca w sobote w poludniena gotowe 😠 ... I tak dobrze ze swoje rzeczy do przygotowal o zapakowania.... No nic, juz nie gledze... Ania 🌻 - nie dane nam ostatnio poplotkowac... ale za2 tygodnie sobie to odbijemy :) ! Stawiam kawe - szatana : > > > > > > ... i zyce milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja sobie tak poklikałam wczoraj z Kaszubka ze nawet kafe nie nadazylo wklejachi,hi... a na powaznie to Kaszubko sorki wielkie ,ale Brian mi sie obudził i niestety nie dal mi szans na dostep do kompa,najpierw zaladowal pampersa,a potem tak marudził ze musialam isc z nim do lozeczka...ale moze kiedys sobie jeszcze popiszemy... Ziele...nadrabiam zaleglosci...jam Ci z opolskiego,mieszkam na wsi i mam gospodarstwo z krowkami,teraz juz trojke dzieci ,zwierzaki:7 duzych kotow,3 malutkie,jednego psa labradorka i oczywiscie Meza,tez tego samego od 18 lat:),wystarczy? :Pjak zostaniesz na dluzej to reszte ogarniesz powolutku... Rebeko...ja tez licze na to ze odrobimy te zaleglosci,chociaz w towarzystwie mezow ,to juz inna rozmowa:P...jesli chodzi o ubrania to tyle p[owiem ,ze u nas bardzo kaprysna pogoda i jak narazie wiecej dni zimnych niz slonecznych,takze zapakuj tez cos cieplejszego...no chyba ze przywieziesz slonko z FR.... jestes dzisiaj w domu?....a rodzice tez jada z Wami? Dea...mam nadzieje ,ze juz wytrzezwialas po tym oblewaniu?...a powaznie to ogromne gratulacje,widzisz mowilam ze zdasz:P...no teraz to juz tylko daj znac jak bedziesz do PL jechac ,zebym uwazala na drodze:P... milego dzimonka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesola....daj znac czy sie wybierasz na spotkanie....wiem ze bylas zainteresowana i mam nadzieje ze dalej jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - slonce juz do walizki schowalam :) mam nadzieje ze go nigdzie po drodze nie zgubie :D Niestety jeszcze w pracy siedze :-(.... A rodzice leca jutro po poludniu beda na nas czekac na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Twoje slonko to juz chyba polecialo ,bo dzisiaj u mnie na niebie ladnie sie panoszy... u nas bardzo wilgotno,nawet posciel w mieszkaniu sprawia wrazenie wilgotnej,takze slonko sie przyda... nasza Odra juz wraca do koryta ale zostawia okropny smrodek i cala mase roznych smieci:( milej pracy wsiem....musze ratowac bo go Brian meczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - zwierzeta maja instynkt ;)... poradzi sobie :D Zielle - tak sie zaczytalas :P ? Na ktorej stronie jestes ? A gdzie sie reszta podziewa ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,Rebeko,ja ją i tak podziwiam ,bo ja na jej miejscu dawno uzylabym zebow,a ona na wiele mu pozwala a jak juz naprawde nie daje rady to wskakuje na naroznik , jak najdalej od jego raczek... tez mialabym czasami ochote tak sie zachowac:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaczytałam się ;) tylko jakoś tu cicho przez chwilke. Byłam na drugim śniadanku. Jutro mam wyjazd z firmy taki piknik. Nie wiem czy jechac, bo moze padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×