Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dobry wieczór? Mam nadzieje ze tu za nie obecnosc nie biją? Chciałam podziekowac za fotki ze spotkania bodajże OPOLSKIEGO i znad francuskiego morza. Zmieniacie sie kochane panie a WASZE dzieciaczki rosną jak na drożdżach,jedne dorastają a inne pięknieją :D:D Ja mam taką niechęć do kompa że jeszcze nie zgrałam fotek na kompa z wakacji ...z całego roku z resztą,chyba sie starzeje :( hehe dopiero w czoraj od czerwca zajżałam na skrzynkę pocztową a tam szok hehehe 431 wiadomości ,no woedomo że wiekszość reklam i facebooka ale i wasze znalazłam. GOJA❤️ i dzieki za maila....jeszcze raz pozdrawiam. ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Wszystkiego dobrego kochane dziewczyny !!! ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czwartkowo z kawka i humorkiem :) Ciacha mam nadzieje,ze Wesola podrzuci - u mnie dzis brak :D Dzien jak codzien,sloneczko swieci,ladnie jest. Jak zwykle codzienne obowiazki trzeba odbebnic i juz :) Rzena 🌼 Tak za duzo :D to Ty nie napisalas Kobieto 👄 Co u Ciebie,jak po urlopie,opowiadaj-lzej Ci bedzie :) Pozdrawiam wszystkie Panie a ja na podgladzie jestem. Milego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Przywitalam sie, o kawie wspomnialam,tylko zapomnialam przyniesc :D:D:D Za to w pieknych kubaskach (__)>(__)>(__)>(__)>(__)>(__)>(__)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Piatek :) kawka na stoliczku (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Wstalam dzisiaj wczesniej bo potrzbuje auto-jade pozniej z cielakiem do znajomej babeczki,pisalam kiedys o niej,pomagam jej od czasu do czasu,dzis jade na herbatke a ona ma taki potezna posesje z ogrodem,ze zal nie pojechac,cielak bedzie mogl pohasac bez smyczy. Tylko ma chlopak chorobe lokomycyjna,juz dzisiaj sprzatalam auto bo rano byl ze mna-hmmm-musze zadzwonic do lekarza,moze cos maja dla pieskow. Milego Dnia zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem 🖐️ :) Widze ze nie ma za bardzo chetnych na kawe ostatnio :P.... no to ja, Erato 🌻, chetnie wychlipce ;) Mam nadzieje ze w drodze do znajomej obylo sie juz bez "niespodzianki" w samochodzie.... Pozazdroscilam Ci kolorku ;) i chyba sie tez do fryzjera wybiore.... moje pasemka juz wielkim glosem o odswiezenie wolaja :P :D Rzena 😍 - ciesze sie ze Cie widze !! :) Ja rozumiem niechec do kompa ;) ... ale przeciez nie DO NAS :P :D :D Pisz tu zaraz co nowego u Was !! Pozdrowienia dla chlopakow i buziaki dla Ciebie ! 😘 Wesola 🌻 - mam nadzieje ze te gnocchi to w tej knajpce codziennie podaja i jeszcze podeslesz :).... a moze choc kilka zamrozilas ...? Bardzo lubie :) Ostatnio slyszalam o cebulowych ;) ... jeszcze nie jadlam ale jak tylko bede miala okazje to sprobuje i zdam relacje :D Ja znow niewyspana chodze :(, Alice przeziebiona (chyba po tym week-end'owym "taplaniu" ; ) )... nic powaznego, normalnie do przedszkola ja posylam bo nie ma podwyzszonej temperatury ani nie kaszle, ale przez katar zle w nocy spi ... i w rezultacie my tez :O.... No ale week-end za pasem to moze troche odespie :) Poza katarem Ali U nas norma, nic nowego :P :D :D ... jak tylko takie "biedy" beda to nie bedzie zle ;) :) Zamienialam wczoraj kilka slow z wychowawczynia Ali (co wcale nie bylo latwe przy kilku ryczacych 3-4-latkach :D ) .... Mysza nie sprawia zadnych problemow, ladnie je, bawi sie grzecznie, wykonuje wszystkie "zadania" i chetnie "do tablicy" idzie ;).... no i okazuje sie ze swietnie wszystko rozumie i duzo mowi po Fr :) ... piosenki juz w domu pod nosem podspiewuje, teraz tylko czekam az mi na Fr w domu przejdzie :D :D Zaraz do domu uciekam ale jak jeszcze ktos chetny to na tarasik zapraszam .... tak na inauguracje WE ... ;) :D :D BUZIOLE WIELKIE !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) 🖐️ Co tu takie pustki :( ....? Wywialo Was ;) :D :D Moze na kawka sie kusicie ? Prosze : \/> \/> \/>\/> \/> ... :) U nas w zasadzie wszystko po staremu .... no moze tylko to ze mamy maly "kryzys przedszkolny" ;) .... katar juz prawie calkowicie poszedl w zapomnienie :) ale za to od poniedzialku Alice sie do mnie rano "klei" i nie chce mnie z przedszkola wypuscic :P... zaraz po moim wyjsciu juz sie ladnie bawi i wychodzi z przedszkola usmiechnieta i zadowolona.... Mam nadzieje ze to tylko zmeczenie (wieczorem pada jak kawka ;) i rano ciezko wstaje) i zmiana rytmu dnia i ze wszystko wroci szybko sie unormuje :) No i to by bylo chyba na tyle :P ... brak towarzystwa to wracam jeszcze troche popracowac i niedlugo do domku :) Pozdrawiam serdecznie ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w Srode :) Rebeko 🌼 Oj to i tak dobrze z mysza,ze tylko przy Twoim wyjsciu troszke zmartwiona jest,najwazniejsze,ze zadwowolona i chce chodzic. Alice jak kazdy maly brzdac potrzebuje troche wiecej czasu-dobrze jest,glowa do gory i zyczyc pomyslnosci. :) U mnie dzis sama jestem,syn pojechal do szkoly bo dzis kompletuja zespol-maja 32 osoby a 15 miejsc-ciekawa jestem,czy sie dostanie. Trzyma kciuki. Zmykam na kawke bo pospalam sobie dzisiaj z cielakiem,mamisynek od rana wtulony we mnie i udaja glupa,ze mu zimno-hihi. Milego Dnia i jestem na pogladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - Nie zauwazylam wczesniejszego postu a moze i zauwazylam ale zapomnialam napisac HAHA - cielak u znajomej byl jak w siodmym niebie,ganial po calym ogrodzie i co smieszne,ona ma tam oczko wodne i ryby a ten wariat trzy razy skoczyl do wody bo mu rybki sie ruszaly,dobrze,ze zadnej nie przyniosl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z Kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? A co tu tak pustawo dzisiaj,nie ma chetnych-a gdzie NASZA STRAZNICZKA :D:D:D:D Podpisywac liste prosze_________________ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki :) 😍 Podpisuje liste z odrobina opoznienia :P Uczciwie przyznaje... zrobilam sobie kilka dni urlopu od kompa :P.... to znaczy w domu ;), bo w pracy sie raczej nie da :P Dobrze mi to zrobilo... tylko za Wami sie troche stesknilam ;) Erato 🌻 - jakie wadomosci ze szkoly ? Tak po cichutku mam nadzieje ze dobre ;) ...? Wesola 🌻 - 🖐️ :) U nas wszystko po staremu :) WE minal fajnie tylko oczywiscie stanowczo za szybko :( .... Zorganizowali u nas (tzn w sasiedniej wsi ;) ) taki "wiejski targ" .... produkty z roznych regionow, zabawy dla dzieci.... wiec wybralimy sie wczoraj troche polazic :)... Alice zachwycona, bo oczywiscie byly tez zwierzeta.... dla Brajanka to chleb powszedni a dla Niej nie lada atrakcja ;) :D Okazalo sie ze najwieksza milosc Ali to osiolki i swinki (takie malenkie prosiaczki)... ciezko ja bylo od nich oderwac :D :D A dzis juz niestety powrot do przedszkola i do pracy.... powrot tym gorszy do przelkniecia ze w deszczu :O .... ale w sumie najwazniejsze ze przez WE nam aura dopisala :) Kawe na otwarcie oczu stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> ... i do obowiazkow uciekam :O MILEGO DNIA !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry :) Ale sie wyspalam dzis,jejku-M mnie budzil dzisiaj rano ale nie wstalam :D wiec,teraz bede szla na piechotke na poczte. Musze wyslac paczke i przekaz,hmmm,myslalam,ze wstane,pojade,bedzie szybciej ale zmeczona bylam. W Sobote bylismy razem z rodzinka-milo spedzilismy czas - bardzo milo-szkoda,ze tak szybko. Rebeko 🌼 Syn dostal sie do szkoly,dzisiaj pierwszy dzien,tylko karta na autobusy jeszcze nie przyszla,zbankrutuje na te przejazdy a myslalam,ze dzisiaj bedzie :) Mowisz,ze weekend szybko zlecial - oj zlecial,wczoraj stwierdzilam,ze przydlalaby sie jeszcze jedna dodatkowa sobota-hmm-czemu nie. Rebeko u mnie tez juz deszcze-bedziemy razem chodzic rano :) Buziaki dla Alice 👄 Milego Dnia wszystkim-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, Erato :) .... takie wiadomosci to ja lubie :) Powodzenia dla niego !!!! Tak na szybko przekazuje pozrdowienia od zagonionej Dea :) ... i na obiadek lece bo mi cos dzisiaj wyjatkowo kiszki marsza graja ;) :P Jak mnie robota nie przysypie to wpadne jeszcze pozniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, Erato :) .... takie wiadomosci to ja lubie :) Powodzenia dla niego !!!! Tak na szybko przekazuje pozrdowienia od zagonionej Dea :) ... i na obiadek lece bo mi cos dzisiaj wyjatkowo kiszki marsza graja ;) :P Jak mnie robota nie przysypie to wpadne jeszcze pozniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka witam : \/> \/> \/> \/> \/> \/> ... i o zdrowie pytam ;) Meldujcie sie kobietki, bo troche sie zaczynam martwic ...; Ania, Goja, Rzena.... co z Wami ???? Nie rozpisuje sie bo czasu malo, po poludniu dzis nie pracuje wiec musze troche nadgonic .... nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie : czlowiek wolne bierze a i tak swoja robote trzeba zrobic :O .... :D MILEGO DNIA kochane !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzie Dobry 🌼 Ooo co ja widze i pozytywny nastroj i nowa stronka :D To ja dorzucam kawke (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? i Milego Dnia zycze. Dziewczyny nie chca sie meldowac :) Dea pisze ale nie na topik,dzieki za Pozdrowienia i nawzajem :D Rebeka 🖐️ To moze sie skusicie na kawke i tarasik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam tych,co na strazy stoja 🖐️ :D:D:D Milego Dnia z filizanka kawy zycze (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smuc sie, Wesola 🌻 ;) Ja do Ciebie napisze,jak chcesz ;) :D Witam w ten piekny dzien :) ... piekny bo PIATEK czyli week-end'u poczatek :D ... juz sie nie moge doczekac wieczora, stasznie mi sie ten tydzien wlecze.... roboty kupa, samopoczucie do nosa, aura do bani :P.... no ale teraz na horyzoncie dwa dni wypoczynku i w dodatku PODOBNO ;) ma byc slonce .... jestem w stanie w to uwierzyc bo wlasnie powoli, powolutku, przez chmury sie przebija ... :) M jutro pozno wraca, wiec chyba do rodzicow na caly dzien uciekniemy :) i nad jeziorem polazimy ... o ile Mysze za prog wyciagniemy... straszny domator sie z Niej zrobil, spacery i zabawki na swiezym powietrzu ja nie interesuja, tylko przy kredkach, flamastrach, farbkach, nozyczkach, kleju i ciastolinie by siedziala... do tego figurki "Barbapapa" z Kinder Niespodzianek i wiecej jej do szczescia nie potrzeba.... ekonomiczne dziecko mam ;) :D :D :D Widze ze kawka sie ostatnio powodzeniem nie cieszy ... wiec moze dla odmiany czekolade Wam postawie ;) : (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> ... i na tarasik zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miły słoneczny :):):):) Śniadanie na mieście ? Czemu nie ? Ładna pogoda leniwa niedziela........pyszna kawa i wspaniały wybór dań.........czego chcieć więcej? Zapraszam chętne panie :):):):) Posiedzimy podagamy w promieniach jesiennego słońca się pogrzejemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×