Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam Erato🌻 widzisz jak to oplaca sie byc uczciwym:P:)...to jeszcze moze Ci sie oberwac od sasiadow ,ze ich wkopalas:P... no,no!...nie zazdroszcze.... u mnie tak juz jesiennie,ale w sercu ciagle lato... wczoraj bylam z rodzinka u mojej stryjenki,obchodzila imieniny i pomyslalam ze moze przyjada kuzyni z rodzinami i takim sposobem z wszystkimi sie spotkam...i tak tez bylo...dawno ich nie widzialam takze bylo o czym pogadac...dzisiaj jeszcze gardlo mnie boli:P...ale co tam,ciesze sie mimo bolu:).... Starszy syn dzisiaj juz do szkoly pojechal i teraz nowe problemy sie zaczna,ale damy rade....corka jeszcze prawie miesiac w domu,to Maly ma z kim sie pobawic.. No i tyle tego dobrego na dzisiaj..pozdrawiam caly sklad i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tylko na dwa slowka.... wpadlam sie pokazac ze zyje ;) .... Poprzedni tydzien masakryczny mialm :O... zachcialo mi sie w poniedzialek w pracy pobumelowac :P to pozniej nadrabialam :O... w sobote jak zwykle dzien gospodarczy i zrobilam takie konkretniejsze zakupy (nie mam pojecia co mnie podkusilo :O.... ludzi jakby conajmniej wojna miala byc :O, no ale co sie dziwic - koniec wakacji ... :( ) A w niedziele M do pracy szedl na wieczor wiec po poludniu z Ala do rodzicow ucieklam :P.... dzis z Tata na wizycie u gastrologa bylam i z ostatniego dnia "wolnosci" z Ala korzystalysmy ;) Jutro pierwszy dzien przedszkola.... mam nadzieje ze bedzie OK :) Ala do przedszkola a ja mam zamiar szafy oprozniac z niepotrzebnych rzeczy... i robic miesce na nowe :P :D :D No i postaram sie na kawke do Was wpasc i moze cos wiecej popisac :) Buziole wielkie dla calego skladu !!! 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Słoneczko miło przygrzewa cieszmy się ostatnimi ciepłymi dniami :) Kawę postawię pyszną i jagodzianki :) Ocho czyżby przedjesienne porządki? Miłego słonecznego...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien Dobry wszystkim w ten piekny dzionek :) Kawka od Wesolej-hmm-dzieki. U Rebeki przedszkole a u Annapo szkola - prosze i koniec laby-u mnie tez szkola ale moj syn ma dopiero 11-ego spotkanie a 24-ego zaczyna. Wczoraj rozmawialam z moim starszym synem,robi kurs elektryka,stolarza,,malarza i tlumacza level 1 ale juz w tych zawodach bedzie mial pocztkowe papiery,zawsze cos,zreszta moj starszy ma 21 lat a caly czas chce sie uczyc,nawet po pracy sobie zawsze jakis kurs wymysli-niech sie uczy,przyda mu sie. Jak juz Annapo wspomniala,ja narobilam bigosu wszystkim z tymi psami ale nikt sie mnie nie czepia,zreszta kto ma sie czepiac,litwini maja 3 lata staffa,sasiadka angielka ma yorka a kolejna rowniez angielka cos tez tam ma ale ja ich jeszcze nie widzialam. Mieszkam tu juz pol roku a sasiadow nie znam :):) Ok to na tyle bo ladna pogoda,ide na spacer z psem,wczoraj zrobilismy sobie dlugi spacer,szlam z psem w strone MM mysle sobie jak bedzie wracal z pracy to nas zabierze spowrotem a jemu sie przedluzylo i tym sposobem przeslismy 7km-pies padl mi na ostatnim odcinku i juz nie poszedl.Musze przyznac,ze sama dawno juz nie bylam na tak dlugim spacerze ale to lepiej dla mnie bo juz odkad mam psa to 3kg mniej :) Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo, kawa jest :) .... zimna, ale to nic .... moze byc :) bo u nas tez dzis rozgrzewac sie nie trzeba ; za oknem ladnie i cieplutko.... moze nie upaly ale jest przyjemnie :) .... Jagodzianke tez chetnie porwie bo od rana nic nie jadlam :P.... na figure moze i mi to dobrze zrobi, ale zaraz po Ale ide i wolalabym przed szkola nie zemdlec :D :D Mialam dzis porzadki w szafach robic, ale nic mi z tego nie wyszlo bo ... mam stressssssa ;) .... nomalnie sama siebie nie poznaje :P :D :D, caly dzien laze po domu ... a w zasadzie trzeba by napisac "miotam sie jak lew po klatce" :D i nie potrafie sie na niczym skupic. Ciekawa jestem w jakim nastroju Alice z przedszkola wyjdzie ... rano bylo super, nie miala nawet czasu zeby sie z nami pozegnac :D Erato - no to rzeczywiscie ladne spacery ... i ladny wynik :) DObrze ze syn sie ksztalci, zawsze mu sie to w zyciu moze przydac :) No nic.... kawa wypita, jagodzianka zjedzona, bede sie zbierac :) Pozdrawiam serdecznie !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO..............................................i znowu pustki...................... No to ja w roli zapchaj dziury ;) witam kawą popołudniową i dla odmiany bajeczną bezą kawową z czekoladowym kremem i śliwkami mniam,mniam,mniam...............ma milion kalorii ale mówię Wam warto za coś takiego mieć ciut więcej w biodrach ;) normalnie POEZJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wesola - :):) To ja dorzuce golabki-mniam,mniam !!! juz ze dwa m-ce nie robilam :D Rebeko - I jak tam nasz mala ,,Przedszkolanka,, ? zadowolona wrocila,czy z posepna minka :) Wieczory coraz dluzsze ale za to ciepelko u mnie a na weeknd zapowiadaja upaly-hmmm-moze byc. Milego Wieczoru zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niech Cie , Wesola, alez ty kusisz !!! ;) :D Normalnie zaraz klawiature zaslinie :D :D :D Marketing masz opanowany do perfekcji :D :D :D :D :D :D A Ty, Erato tez nie lepsza ;).... narobilas mi smaka na golabki :). U nas tez WE piekny ma byc i az sie zastanawiamy czy sobie wypadu do Normandii nie powtorzyc... ostatnio aura nam za bardzo nie dopisala, wiec moze tym razem ...? Moj przedzkolak zadowolony :) Wczoraj wyszla z buzia usmiechnieta od ucha do ucha :) Dzis musielismy isc do innego przedszkola ("nasze" nie ma dyzuru w srody) i juz nie bylo usmiechu od ucha do ucha ale i tez nie bylo placzu. Widac w tym "naszym" bardziej sie jej spodobalo ;)... i tym lepiej, bo do tego drugiego tylko raz w tygodniu bedzie chodzic. W kazdym razie kamien z serca ;) :) bo narazie jest super : niezle je, spi na siestce (zasypia pozniej ale zasypia), nie placze, wychodzi zadowolona i podniecona jak mala pchelka tak ze caly wieczor buzia sie jej nie zamyka :) .... czego chciec wiecej :) ? Jutro sie na zakupy wybieram ;)... dzis zrobilam miejsce w szafach to trzeba je teraz zapelnic :P :D :D... Wieczorem do pediatry z Ala jade na kontrole... ale mysle ze uda mi sie tez wpasc do Was na chwile ... jak nie na kawke to moze na jakiegos drinka ;) :) Pozdrawiam serdecznie !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zgdnie z obietnica, kawka na stol wjezdza :) ! \-/> \-/> \-/> \-/> \-/> .... Do kawy dobry humor i .... buleczki z czekolada :) Mysza w przedszkolu a ja zaraz na lowy ruszam ;) :D MILEGO DNIA dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodzieje i kłamcy z PO
A lubisz, jak Ciebie Tusk okłamuje i okrada? Skala emigracji od 2005r. czyli objęcia rządu przez Tuska wzrasta i wzrasta. Podatki, które były na i tak już wysokim poziomie Tusk podwyższył, choć twierdził, ze tego robić nie będzie. ACTA - uwolnienie internetu od pedofilii, prostytucji i handlu narkotykami - tak, aby tylko PO mogło handlować i miało monopol, a dzieci, rodziny Tusk ma gdzieś. Komorowski twierdzi, że naród poznał się na obłudzie, kłamstwach, zdradzie - tak - na zdradzie i kłamstwach PO się poznał i dalej poznaje. Marcin P. i Michał T. ukradli 240 milionów zł, poszło to do Niemiec - w końcu najlepiej wspierać bogatych, a biednych dalej wyzyskiwać i obwiniać naród - jak to Komorowski zrobił publicznie - Komorowski widzi winę w aferze Alpen Gold po stronie zwykłych obywateli, którzy powinni byli zrezygnować z chęci zysku, bo przecież każdy biznes może się nie udać i jak powiedział - są sobie sami winni. Tusk, Komorowski i cała reszta, wraz z agentami KGB i szpiegami z całego świata, wpuszczonymi do Polski lekką rączką po zamachu w Smoleńsku, śmieją nam się w twarz, mówiąc, że takie są trendy europejskie, sami sobie jesteśmy winni, decyzje niepopularne muszą i będą podejmowane. Pamiętajcie też cały czas o monopolu z handlu narkotykami. W USA taki proceder stosuje niemal cała władza i kręci tym biznesem w zamian za milczenie mafiozów i nie wchodzenie sobie w drogę - w miarę możliwości. Lubisz być okradany i okłamywany, tak aby lepiej się żyło Grekowi, Hiszpanowi, Francuzowi, Niemcowi, Włochowi, a nie Tobie? Lubisz zdychać z głodu, podczas gdy Tusk ładuje polskie pieniądze z rent i emerytur do biedniejszej od Polski Hiszpanii, Grecji i Francji - 17 mld zł? http://w290.wrzuta.pl/film/9WIMKdCMfNK/donald_tusk_-_naczelny_klamca_rp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) i dziekuje za kawke :D Normalnie sloneczko swieci,cudownie,pranie powiesilam i do wieczora bedzie suche-super- bo cos czuje,ze to ostatnie sloneczka :) Rebeko - SUPER- Alice zadowolona,tylko sie cieszyc-aj te male perelki,slodziaki :) duzo pozytywnych fluidkow posylam. Milych zakupow rowniez zycze. Wlasnie mialam telefon z mieszkaniowki,poklocilam sie z Panem Managerem-jak mi wyjechal,ze to na mojego psa sa skargi a my nie pozwalamy mu szczekac,to tak sie zdenerwowalam i mu pojechalalam przez tel. a co mam do stracenia-nic mnie juz nie zdziwi. Na koniec uslyszlalam,ze wysle do mnie swojego solicitora a ja mu na to-to do zobaczenia w sadzie :) Ja jestem gotowa zmienic mieszkanie a oni i tak pozaluja,wywalilam mu wszystkie bledy i wszystkie niedociagniecia a oni tacy madrzy :) No dobrze-szkoda mowic bo tylko niepotrzebnie sie denerwuje,same zle wiadomosci dzisiaj,do syna tez mi sie droga wydluzyla,specjalnie na drugi koniec musze jechac-aj zycie jak zwykle-zawsze pod gorke ale niedlugo puszczam sie z,,gorki,,.Pozdrawiam i zycze Milego Dnia - Ja ide sprzatac,to najbardzie rozladowuje emocje. A ten telefon na ktory czekam ,,milczy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szyby deszcz dzwoni,deszcz dzwoni jesienny.......................... Czekali my czekali ,aż sie doczekali ;) Ale co tam na przekór humor mam jak ta lala;) więc mogę się podzielić,proszę buziaki w uśmiechu rozciągać;):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D o właśnie tak ! No teraz "marketngowo" kawę na ławę i coś do kawy no i tu............tadam..........absolutnie genialny,rewelacyjny,osiągnięcie sztuki cukierniczej..........rozpływający się w ustach,pozostawiający na języku niedoścignione wrażenia smakowe..............doprowadzający zmysły na granice "rozkoszy "............................tort PAVLOVEJ !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesoła🌻....ja sie przez Ciebie niedlugo w krzesle nie zmieszcze:):):)...no ale jak tu sie nie skusic...najgorsze ,ze jak tak poczytam to rzeczywiscie potem chodze i szukam jakis slodkosci .... Rebeko🌻pamietam pierwszy dzien moich dzieci w przedszkolu...one zniosly w miare dobrze ,za to ze mna nie szlo wytrzymac,caly czas mi sie plakac chcialo ,ze mi ktos dzieci zabral spod skrzydeł:P moj Maly jeszcze ten rok w domu zostaje ,ale juz zaczynam Go oswajac z mysla ze niedlugo do przedszkola... u mnie dzisiaj tez deszcz,szkoda mi troszke pomidorow ,bo przy takiej pogodzie to chyba czesc bede musiala wyrzucic,jeszcze zielone a juz je zaraza wziela i niestety nie nadaja sie do zjedzenia a takie dorodne,ze az sie galazki urywaja...no ale na pewne rzeczy nie mam wplywu:P.czesc jednak dojrzała pieknie i znowu sie przekonalam ,ze co swoje to swoje....te ze sklepu to sie moga schowac...nie dosc ,ze pachna pieknie ale smak to juz na kolana powala,jeden plasterek a kubki smakowe szalu dostaja:P...zrobilam w tym roku tez troszke kechupu i mimo ze mialam potem co sprzatac,to mowie Wam pycha.... a ta poza to niewiele sie dzieje...syn juz jakos powoli oswaja sie ze szkola i dojazdami ,corcia spi ile wlezie,zeby akumulatory naladowac a ja coz....to co zwykle.... moje mile panie i do znowu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wesoła🌻....ja sie przez Ciebie niedlugo w krzesle nie zmieszcze:):):)...no ale jak tu sie nie skusic...najgorsze ,ze jak tak poczytam to rzeczywiscie potem chodze i szukam jakis slodkosci .... Rebeko🌻pamietam pierwszy dzien moich dzieci w przedszkolu...one zniosly w miare dobrze ,za to ze mna nie szlo wytrzymac,caly czas mi sie plakac chcialo ,ze mi ktos dzieci zabral spod skrzydeł:P moj Maly jeszcze ten rok w domu zostaje ,ale juz zaczynam Go oswajac z mysla ze niedlugo do przedszkola... u mnie dzisiaj tez deszcz,szkoda mi troszke pomidorow ,bo przy takiej pogodzie to chyba czesc bede musiala wyrzucic,jeszcze zielone a juz je zaraza wziela i niestety nie nadaja sie do zjedzenia a takie dorodne,ze az sie galazki urywaja...no ale na pewne rzeczy nie mam wplywu:P.czesc jednak dojrzała pieknie i znowu sie przekonalam ,ze co swoje to swoje....te ze sklepu to sie moga schowac...nie dosc ,ze pachna pieknie ale smak to juz na kolana powala,jeden plasterek a kubki smakowe szalu dostaja:P...zrobilam w tym roku tez troszke kechupu i mimo ze mialam potem co sprzatac,to mowie Wam pycha.... a ta poza to niewiele sie dzieje...syn juz jakos powoli oswaja sie ze szkola i dojazdami ,corcia spi ile wlezie,zeby akumulatory naladowac a ja coz....to co zwykle.... moje mile panie i do znowu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po week-end'zie moje mile panie :) WIdze ze za duzego ruchu tu przez WE nie bylo ;) .... czyzby ostatnie podrygi lata ? ;) :D U nas bylo cudownie, do tego stopnia ze jednak nad to morze pojechalismy :) ... tym razem nam na glowe nie kapalo :P i wygrzalismy na slonku stare kosci, wiecej bylo lezenia na plazy, budowania zamkow i kapieli niz spacerow, wiec nogi mnie tym razem o wiele mniej bola :P.... co nie przeszkadza ze niewyspana do nieprzytomnosci jestem :O bo znow dobrze po polnocy do domu dotarlismy .... ale warto bylo :) - fajne przypieczetowanie lata :) Zostalo jeszcze troche tortu, Wesola 🌻 ???? To ja bardzo prosze o kawaleczek :) W zamian kawka sie rewanzuje : \/> \/> \/> \/> \/> .... tylko uwaga na serducho bo szatan ;) :D Ania 🌻 - mmmmm, zjadlabym takiego pomidorka prosto z krzaczka :) A co do poczatkow szkoly to jednak prawda ze rodzice bardziej przezywaja takie rzeczy od dzieci ;) :P .... wydawalo mi sie ze nie jestem jakas zaborcza mama, ale mimo wszystko nie bylo to latwe.... Choc tyle dobrze ze w naszym wypadku obylo sie bez placzu, bo jak widzialam te placzace maluchy to sie sece kroilo :( .... no ale jak nie ma wyjscia.....Kiedys ten proces trzeba zaczac. Erato 🌻 - doczekalas sie na ten upragniont telefon, skarbie ? Mam nadzieje ze tak :) Oj, przydalo by Ci sie troche wytchnienia od tych problemow, kochana :(.... Mam nadzieje ze sprawa z psem skonczy sie pozytywnie .... co ja mowie, nie "mam nadzieje" tylko WIEM !!! Ty sobie w kasze nie dasz dmuchac ;) No nic, kawka jest, doloze jeszcze, zwyczajem Wesolej ;), dobry humor : :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D i zmykam bo praca czeka.... Milego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W Poniedzialek Dziekuje za kawke,przydala sie bo oczy na zapalkach mam,nie spalam w nocy-nie moglam,liczylam baranki :):) Poczte juz dzisiaj dostalam i prosze pismo z mieszkaniowki ale widze,ze to pro-forma tylko-bo list zaadresowany do wlascicieli mieszkania,bezimiennie.Widze,ze to jest zagrywaka od tego pana,z ktorym sie scielam z mieszkaniowki-nie mozna mnie tak-to on tak a ja jeszcze inaczej.Rozmawialam z sasiadka Litwinka i ona chciala wywiezc swojego pieska do mamy na wioske-ale mowie jej,po co? Ty usuniesz swojego psa to ja tez bede musiala bo oni nie popuszcza a tak juz jestesmy dwie tak? sasiad anglik tez jej powiedzial,poczekaj,zostaw co oni zrobia,oni czyli my,mamy krotszy termin a dzisiejsze pismo tylko o sprzatanie chodzi po pieskach-maja racje,tylko ja z moim zawsze chodze z reklamowkami i sprzatam,nikt mi nic nie moze zarzucic i pies caly czas na smyczy,nigdy luzem przy ludziach. To na tyle. Telefon milczy.......... Annapo- Zazdroszcze tych pomidorkow,tesknie za Italia :D Rebeko - Ostatnie cieple dni - zebys wiedziala :) Ide zrobic szybki obiad bo dzisiaj wieczorem jeszcze musze skoczyc w jedno miejsce a czasu mam nie za wiele. Milego Dnia zycze i postaram sie wpasc na chwilke w przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie slonecznie ,takze posylam wszystkim promyki i dorzuce jeszcze dawke dobrego humoru,a co ?tego nigdy za duzo,no nie? Rebeko🌻 normalnie ,bez bicia sie przyznam,ze zazdroszcze wyjazdu...nawet jakbym miala 2 tygodnie odsypiac to warto...ja juz tak strasznie tesknie za tym by choc na 2 dni z domu wyjechac i nie ogladac co poniektorych osob:P...a tu niestety dalej przychodzi mi zeby zagrysc i naprzod.... staram sie omijac doly ale nie wiem jak dlugo jeszcze mi sie uda...ta mja wytrzymalosc psychiczna pewnie tez ma swoja granice i jak w koncu wybuchne to wole nie myslec....:P Erato🌻 Ciesze sie ze mam swoje mieszkanie jak tak czytam o tych Twoich przepychankach....ale za to mam inne problemy takze pociesz sie ze przynajmiej nie tylko Tobie pod gorke... no nic ide skorzystac ze slonka ,bo nie wiadomo jak dlugo jeszcze sie taka aura utrzyma,a w ogrodzie mam troszke pracy....zycze Wam wszystkim milego dzionka i do znowu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Skorzystalam z dobrego humoru od Rebeki i nalozylam farbe na wlosy-ehhh- co to wyjdzie-zaraz ide zmywac :) zobaczymy. Annapo - 🌼 A kiedy Ty Kochana bylas na jakims urlopie? Bo pewnie sama juz nie pamietasz :D Ja bylam w 2009 w Italii :) I cale szczescie bo nie wiem,kiedy bedzie nastepny raz hihi . Tak czy siak,z mieszkaniem to tez nic pewnego-tak to jest,jak nie masz swojego,to zawsze jestes na czyims :) Jak juz sie troszke przekonam do tej Anglii,to znowu jakis wstrzas na ,,NIE,, i tak w kolko :) Zobaczymy - bo do ,,MAJA,, daleko i nic sie nie zapowiada blizej. Oki- to zmykam myc glowe bo jeszcze mi wszystkie piora wyjda :) Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? i dawka dobrego humoru :) Moje dziecie pojechalo do szkoly na spotkanie,mam nadzieje,ze wroci juz jako uczen :) Milego Dnia zycze i jestem na podgladzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie do kawki przysiade :) ... dzieki Erato 🌻 :) Dobrego humoru tez troche porwie bo za oknem dzis plucha :(.... nawet na obiad mi sie nie chcilo isc :P i tylko kanapke w bufecie kupilam... sama siebie nie poznaje ;) :D :D A co do psa to macie racje - w jednosci sila :) .... jak jeden ustapi to beda mieli na was "haka" i wszyscy beda musieli ustapic... Jak kolorek wlosow wyszedl ? Ania 🌻 - jak nastepnym razem do Pl przyjade to Cie "porwie" :P ... i nikt nie bedzie mial nic do gadania ;). A tak swoja droga .... przeciez tesciowe od czasu do czasu z domu na kilka dni wyjezdzaja to co .... Wam nie wolno ??? Ja wiem ze to glownie Wy gospodarke prowadzicie ale naprawde nie dali by sobie rady przez te 2-3 dni ??? Zastanawiam sie co sie dzieje z naszymi drogimi paniami .... zapomnialy o nas :( :( ...?? Kaszubko 🌻 !! Hop, hop ! Juz chyba internet Ci dziala ??? Rzena 🌻 !! Hopp, hop !!! Wakacje juz sie skonczyly !! :) Dea 🌻 !! Hop, hop !! Bilety do Disney'a juz mam, wlasnie wczoraj kupilam... to co mamy na Was czekac ;) ??? No nic, zmykam... dzis wprawdzie troche spokojniej w pracy (zebym sobie nie wykrakala, tfuuu, tfuuu !!) ale mimo wszystko cos tam do rooboty mam :P Zycze wszystkim milego popoludnia i ... do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie, Wesola 🌻 nie wolam bo Ty, jak Zawisza, na posterunku trwasz ;) ... i dobry humor jak swiety Mikolaj hojnie rozdzielasz :) O Goi 🌻 jeszcze zapomnialam .... hop, hop !!! Wylaz, kochana, w koncu z tej Twojej pieknej, nowej lazienki !!! :D A ja zamiast sie za robote wziasc to sie po necie wlocze :P... znow bede na koniec tygodnia plakac ;) i spod papierzysk sie nie wygrzbie :O ... no ale co mam zrobic jak mi ten pan na literke "L" na kark wlazl :P :D :D :D To co, jeszcze jedna kawka ? Teraz ja stawiam : \'/> \'/> \'/> \'/> \'/> ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam - Witam :) Jak tam leci ? Rebeka juz pewnie pod papierzyskami :D Wesola - Gdzies ,, lata,, albo w ,,ukryciu,, :D a ja wrocilam ze spaceru :) Dotleniona,czas na codziennosc. Rebeka-Jak MM nic nie mowi - tzn:ze spowszednialam mu :D Haha,nie zauwazyl nawe-ale ostatnio mam tak w kolorach brazu to moze i mozliwe a moze sie sama pocieszam :) Kolorek wyszedl lekki odciec czerwieni w brazie,nawet ladny ale pewnie widac lepiej na dworze i w specjalnym wydaniu-czyli jakies ladna kiecka,wlos zrobiony i makijaz,na codzien wlosy spiete w koka,na noc warkocz,wiec co ma widziec :D:D Zreszta juz nie 20-stka -NIE! :D Dobra,dobra,jestem na podgladzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latająca w ukryciu ;) melduje się:)i z ukrycia dla odmiany dziewczyny lunche Wam serwuje : gnocchi z sosem bolońskim ze świeżym parmezanem z fajnej knajpy obok mnie mniam,mniam,mniam................................. kucharz się postarał gotował z sercem więc smakuje przepysznie :D:D:D:D:D:D:D:D A potem of course kawa popołudniowa coby oko nie leciało po takim nakarmieniu......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×