Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dzien Dobry w Piatek :) Kawka gotowa (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)> No,chyba,ze wszystkie balowalyscie razem z Rebeka !! :D U mnie pochmurno ale cieplo. Ide zaraz sprzatac auto cielak sie strasznie slini w aucie a do tego ma chorobe lokomocyjna ale to szczegol i tak musze zrobic bo jutro jedziemy zobaczyc inny samochodzik i jak nam sie spodoba to nasze zostawiamy w rozliczeniu,wiec trzeba sprzatnac. Annapo 🌼 Ten wasz sasiad to faktycznie taka przyslowiowa ,,menda spoleczna,, sam nie zezre i drugiemu nie da,tylko dziwi mnie to wszystko,jak macie na papierach,ze to wasze i sad tego nie widzi,czy my mamy takie prawo? Do czego to dochodzi,zeby o swoje trzeba bylo walczyc. .. Mam nadzieje,ze to sie pozytywnie skonczy..Trzymam kciuki!!! Pozdrawiam wszystkich i lece :) A swoja droga,cos Kaszubki dawno nie bylo u nas? HOP!HOP! A Rzena? HOP!HOP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny, słoneczny dzień 🖐️ U mnie lato, ciepełko aż nie chce się w domu siedzieć. W moim świeżo wyremontowanym mieszkanku prawie cały czas błysk :-) jak jest wszystko nowe, to aż się sprzątać chce. No nic, lista podpisana, teraz postawię popołudniową kawkę i coś sobie wymyślę, może jakiś krótki spacerek. Aha, dzisiaj idę na mammografię, proszę trzymać kciuki. Miłego dnia i weekendu życzę 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ❤️ Kciki zacisniete i Gratuluje ,,nowego mieszkanka,, :) I podeslij slonka bo u mnie pada juz od godziny a ja jak ta wariatka auto szoruje w srodku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ A co tu tak pusto? Ja wiem, że aura nie napawa dzisiaj optymizmem, ale już czas na pobudkę :-) Stawiam popołudniową kawę i wystawiam listę do podpisu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ U mnie pochmurno ale cieplo :) Melduje sie od Poniedzialku :D zeby nie bylo. W Sobote zamienilismy auto na inne.nie powiem,zeby bylo wieksze ale inne :) zrobie fotki to pokaze a teraz szukam informacji o paszporcie dla cielaka bo u nas to czasami CHWILA i juz jakas wycieczka :) Goja 🌼 Moze popoludniowa kawka ? :) (_)?(_)?(_)?(_)? Chetnych rowniez zapraszamy :D:D Ide polazic po necie,moze cos ciekawego poszukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? A Panie gdzies zabladzily? Rebeka Hop Hop - przeszlo Ci juz? Liste wczoraj Goja postawila i nikt nie przyszedl to moze dzis ja wystawie hehe :D Milego Dnia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety mam bardzo kiepski humorek ,wiec nie chcac Was pozarazac nie zagladalam ,ale zapowiada sie ze to na dluzej no to chociaz liste podpisze...:P... u mnie za oknem nieciekawie,jakies geste mgly,pochmurno i nie za cieplo...no to nie ma co sie dziwic ze i humorek nie taki jak trzeba...w dodatku jeszcze mam problemy z kasa...:(:(...juz myslalam ze wyszlismy na prosta a tu traktor sie na polu rozkraczyl i musze gdzies bank obrabowac ,zeby go naprawic :(...zyc sie odechciewa... oprocz tego mam w domu dodatkowe zajecie..sterylizowalam kotke i teraz mam w domu kota ktory cale zycie byl wolnym stworzeniem a tu naraz zostalo mu to odebrane...zal patrzec....no ale coz zrobic...jakos musimy wytrzymac i ona i my...tylko boje sie ze jak ja pierwszy raz wypuszcze to nie wroci.... maz tez ma nie za ciekawe samopoczucie,a to jak wiadomo prosta droga do klotni ...no to staram sie na razie schodzic z drogi ale nie wiem jak dlugo dam rade :P... no i to tyle...bo co Wam bede smucic...na razie posylam moc pozdrowiem i do zas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo 🌼 Oj to kolejny wydatek,znam to-znam ale glowa do gory ,,Co nas nie zabije to wzmocni,,a teraz naprawisz i bedzie smigal jak nowy :D ale nie zazdroszcze to wszystko takie drogie..A u mnie cielak tez byl kastrowany(wracajac do innego tematu) i dwa tygodnie w domu przewaznie siedzial bo nie bylo mu wolno miec kontaktu z innymi zwierzetami,hmm,lizal sie na okraglo ale szwy zeszly,tylko dwa trzeba bylo pomoc :) Pogoda u mnie tez barowa,mgla juz od dwoch dni,widocznosc slaba ale cos ostatnio mi pasuje,deszcz i mgla :) oj dziwna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doby :) Oho.......jesienny spleen................... Na frasunek potrzebny trunek szybko nalewkę babuni wyciągam i herbatka z prądem częstuje:):):):):) i troski ze smutkami przeganiam a kysz......a kusz......a kysz......tfffuu....tfffuu......tfffuu............ teraz tylko dobre wieści proszę przekazywać ;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wesola, trunkami czestujesz a ja nie moge bo jszcze antybiotyki biore :(..... ale jak tylko skoncze to zaraz to sobie odbije. Jutro wyniki odbieram i na kontrole ide to zobaczymy co mi tam w pluckach gra ;) :P .... i moze wreszcie po 2 tygodniach sie choc winka napije :) Jakby bylo malo jednej choroby to mi jeszcze Ala w piatek ze szkarlatyna z przedszkola wrocila :O :O .... na szczescie zalatwilismy wizyte u pedi jeszcze na piatek wieczor i dzis juz 4 dzien na antybiotyku.... prawie na kolanach blagalam pedi zeby jej nie dawala ale niestety przy szkarlatynie nie ma bata i antybiotyk musi byc.... na szczescie dosyc dobrze go znosi :) nie widac wogole po niej ze chora, wiec mama nadzieje ze do WE bedziemy mieli to z glowy :) Wybaczcie ze tak tylko o sobie, ale troche nie teraz czas goni bo zaraz kolacje ide podawac.... moze mi sie uda jeszcze na chwilke wieczorkiem do kompa zasiasc to napisze cos wiecej ... i moze troche mniej egoistycznie i nie tylko o sobie ;) ...... Narazie pozdrawiam serdecznie caly sklad !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? U mnie dzis znowu pochmurno ale cieplo,mgla nie odpuszcza ale to nic,zaraz ide na spacer z cielakiem a jutro przeglada do auta musze zrobic.M juz sie umowil ale ja musze dostarczyc.Zdradze wam co kupilam,tu jest stronka.http://www.google.com/search?q=mercedes+s+320&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=MaaHUMLxGafE0QXjl4CwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=984&bih=510 Maz mi zrobil prezent z okazji 15-ej rocznicy,tylko ja malo go uzywam na razie :D Rebeko 🌼 Oj szkoda Myszy,jak sobie radzisz,wiesz,ja nic o tym nie wiem,co i jak,zaraz ide poczytac o szkarlatynie ale zdrowka dl aniej zycze ❤️ i dla Ciebie,jak juz bedziesz po antybiotykach to zapraszam na lampke winka :) Pozdrawiam caly sklad i do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? U mnie dzis znowu pochmurno ale cieplo,mgla nie odpuszcza ale to nic,zaraz ide na spacer z cielakiem a jutro przeglada do auta musze zrobic.M juz sie umowil ale ja musze dostarczyc.Zdradze wam co kupilam,tu jest stronka.http://www.google.com/search?q=mercedes+s+320&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=MaaHUMLxGafE0QXjl4CwBQ&sqi=2&ved=0CC8QsAQ&biw=984&bih=510 Maz mi zrobil prezent z okazji 15-ej rocznicy,tylko ja malo go uzywam na razie :D Rebeko 🌼 Oj szkoda Myszy,jak sobie radzisz,wiesz,ja nic o tym nie wiem,co i jak,zaraz ide poczytac o szkarlatynie ale zdrowka dl aniej zycze ❤️ i dla Ciebie,jak juz bedziesz po antybiotykach to zapraszam na lampke winka :) Pozdrawiam caly sklad i do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko 🌼 Poczytalam troszke na temat szkarlatyny i widze,ze az takie straszne to nie jest,sama nazwa bardziej straszy :) :D ale i tak dla Myszy to i tak duza dawka strachu a jak to jest z wami? czy wy rowniez mozecie sie zarazic bo z tego co pisalas,bierzesz antybiotyki a masz kontakt z mala,wiec tak,czy siak,droga kropelkowa mozna sie zarazic. Mysle tu raczej o TM bo u Ciebie nie straszne. W kazdym razie zdrowka zycze 👄 Wesola 🌼 Widzisz !!! Rano spojrzalam i tylko widzialam herbatke z pradem,ze zapomnialam,iz Cie widze :D Wybacz i chodz na taras :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa - osttanio ogladalam fotki od Goi i fajnie widziec te rozesmiane morduszki - :):) Dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis nowy jezyk mi sie wrzucil,sama go nie znam :D tak wogole to chcialam napisac,ze dziekuje za wszystkie fotki naszych maluszkow :) I ich rodzicow :) :D zeby nie bylo,ze o rodzicach zapomnialam. Fajne maluchy a czas tak szybko leci i one tak szybko rosna. Dobra lece bo zaraz w jakas nostalgie wpadne :) Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Czwartek :) Kawka na stoliczku (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? i Milego Dnia zycze wszystkim. Wczoraj widzialam chyba wpis Rebeki wieczorem a dzisiaj go nie ma ? dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendowe 🖐️ wszystkim-Zimno! tylko 3C na dworze a w nocy chyba byl przymrozek. Milego wypoczynku zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie mnie do kompa dopuscili...uffff:)...no to witam cale grono ,a szczegolnie strazniczke naszego ogniska topikowego ,bo widze ze teraz Erato staz pelni i dorzuca ,zeby nie zgaslo...wielkie dzieki:)... ja tez jakos tylko o sobie ostatnio pisuje ,ale jak sie ma ograniczony do minimum czas no to coz zrobic....pewnie ze chcialabym bywac tu czesciej i wiecej pisac ,ale naprawde nie daje rady Rebeko🌻 Moja cora tez szkarlatyne przeszla i pamietam ze nawet dostawala 2 zastrzyki najpierw cos przeciw bolowego a potem penicyline,,miala wtedy ok 2,5 lat i jej rodzice (czyli ja z mezem) ze wszecg sil staralismyse o rodzenstwo dla niej ,niestety pan doktor powiedzial ze lepiej odlozyc te starania na jakies pol roku tak dla pewnosci....no i braciszka tym sposobem bociek przyniosl troszke pozniej :P... mam nadzieje ze u Was juz zdrowko ok i na jakis czas bedziecie miec spokoj.... Erato🌻 niestety nasza kotka mimo takiej ochronnej oslony zdolala na 4 dzien wylizac tak skutecznie szwy ,ze teraz same klopoty...wterynarz powiedziala ,ze niestety na wlasne zyczenie bedzie dluzej cierpiec...no coz ...dzisiaj bylam na kontroli idzie ku lepszemu....tyle,ze na 7 listopada mialam planowany zabieg u mojej psiny i teraz nie wiem co zrobic?...boje sie zeby nie bylo powtorki z rozrywki...ale nie chce miec mlodych i chyba nie bedzie wyjscia tylko sie zdecydowac....mozna by zastrzyki hormonalne ale to w przyszlosci i tak moze skonczyc sie cieciem z powodu chorej macicy...i chyba lepiej teraz ta sterylizacja,jest mloda i chyba lepiej sie wtedy to wszystko goji... jeden wniosek juz z tego jest napewno wiecej suki u nas nie bedzie... a tak poza to traktor a wlasciwie jego motor pojechal do naprawy takze kaski napewno znowu nie bedzie:(... moj kochany sasiad znowu przyslal nam kontrole,tym razem ponoc wywozimy szambo nielegalnie ...no i tym razem ja juz nie wytrzymalam i jak maz rozzmawial ze straznikiem i policjantem to poszlam sie do niego spytac jak dlugo jeszcze planuje takie zagrywki a on mi na to ze dopoki nas nie wykonczy i tak mi sie zyje na tej naszej kochanej slaskiej ziemii wsrod samych chrzescijan :P.... no dobra troszke sie wyzalilam i tyle na razie 🖐️pozdrawiam caly sklad zyczac udanego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Stawiam kawę w ten mroźny poranek (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> . Rebeko 🌻 jak Wasze zdrowie? Mam nadzieję, że już dochodzicie do siebie. Kaszubko 🌻 a gdzie Ty się podziałaś? Przecież już zimno, a obiecałaś, że jak przyjdzie jesień, to będziesz częściej zaglądać ;-p Annapo 🌻 współczuję sąsiada. Niestety tacy ludzie dość często się zdarzają. Moja koleżanka ma też takiego wariata w swoim sąsiedztwie. Ostatnio wychodzi z córką na spacer i widzi sąsiada na drabinie jak tnie jej tuje. Bo stwierdził, że za wysokie są. Ciągle wymyśla jakieś pierdoły, sprawy w sądzie przegrywa jedną po drugiej, ale nic mu to nie daje do myślenia. Mój brat też ma sąsiada, który walczy z wszystkimi. Dlatego ja zrobiłam remont w swoim mieszkanku i wolałam się nie przeprowadzać, bo kto wie na kogo bym trafiła :-) Musisz się uzbroić w cierpliwość i pozostaje Ci tylko liczyć, ze już niedługo mu się znudzi i staraj się nie przejmować debilem. Erato 🌻 gratuluję prezentu :-) może zechciałabyś go wypróbować i do PL byś się wybrała? Wesoła 🌻 kawa jest, jeszcze tylko jakieś ciacho i dobry humor od Ciebie i jakoś ten dzień zleci :-) Pozdrawiam wszystkie zapracowane kobietki 👄 U mnie mgła, resztki śniegu i w ogóle jakoś tak zimno się zrobiło. Oby do wiosny :-) Życzę Wam miłego dnia, a ja spadam do kuchni obiad gotować i bałagan muszę ogarnąć. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Jak Milo wejsc i poczytac,co tam u Was moje mile :) Annapo 🌼 Zwierzaczki nasze kochane :) bez nich swiat bylby inny. Ja wczoraj juz mialam pierwszy telefon o pieska,czy wezme do siebie,poki ktos nie zaadoptuje. Zgodzilam sie ale ktos juz zawiozl do schroniska i teraz czekamy na telefon. To jest roczna suczka York ale nie moze dojsc do ladu z Huskim hmm-nawet psiaki maja problemy. Goja 🌼 Z pogoda to ja na biezaco w PL - :) moja siostra pojechala z narzeczonym do PL na tydzien i to nasze autko juz by bylo przetestowane bo u nas chwila tylko i wyjazd gotowy ale cielak nie ma paszportu,wiec musimy zostac a juz byly plany na Swieto Zmarlych. Siostra dzwoni codziennie na skypie,wiec kontakt mamy. Wesola 🌼 Nowa stronka to i Wesola sie pokazala,tylko BLAGAM :) nie czekaj teraz na te 30 wipsow :D:D Pozdrawiam caly sklad i ide robic sos z prawdziwkow,w Sobote przyjechal kolega i przywiozl same szlachetne bo za duzo dla nich samych a ja ostatnie grzybki do bigosu juz wrzucilam. Powiem Wam,ze piekne grzyby w tym roku :) Do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świtem bladym kawą aromatyczną wyśmienitym ciachem i wspaniałym optymizmem witam Was w ten czas zadumy........nie wiem jak dla Was, ale coś w tych dniach poprzedzających 1 listopada jest takiego, że zatrzymujemy się choć na chwilę........... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry we Wtorek 🖐️ Wesola 🌼 Dzieki za kawke :) Pozdrawiam sklad - ja mam dzisiaj porzadki zaplanowane i chce sie szybko wyrobic-do nastepnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Po poludniu :D To co kawka i do kuchni ciasto piec :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?>(_)? Strasznie zimowo na dworze,tak grudniowo :) ale cieplo u mnie 9C wiec nie ma co narzekac,tylko cielak jakies przesilenie ma i miauczy mi tu juz od dwoch dni :D No coz,znikam- i tak mi szybko poszlo,przy okazji male przemeblowanie zrobilam ale to wszystko w wyladowaniu pokladu zlej energii hehe :):) :)D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry w Srode z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)? - dokladam serniczka wiedenskiego do kawki i zycze Milego Dnia :) Co jest z Wami Kobiety ? Zasypalo Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×