Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Gość malenka jestes wielka
wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka jestes wielka
Znikam bo znowu demolka się szykuje i lece do apteki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczynki !!! 🖐️ Ja dzisaj tak wyjatkowo od samiutkiego ranka w pracy (bo 7.30 to dla mnie BAAARDZO wczesnie :-) ) ale za to moze wyjde tez wczesniej. W dodatku wbrew moim obawom zapowiada sie spokojny dzien. Kawa juz sie leje do kubkow - \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/... wiec zapraszam kto tylko ma ochote. Zmorka - dzieki, masz wielkie 😍, zglosze sie za jakies 2-3 tygodnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie lubię seriali, ale patriotyzm lokalny każe mi palać sympatią do Majki - Marysi ( tym bardziej że moja córka identyczne imię nosi. W domu Majka a na zewnątrz Marysia ) Z niepokoju drżę więc obejmij mnie dobry Wrocławiu, z marzeń utwórz mgłę bym schroniła się, bym ukryła, co przyniesie czas, zauroczy nas, mądry Wrocławiu, stoję u Twych drzwi, czy otworzy mi pierwsza miłość. Jestem tutaj, przytul mnie, pierwsze tak, pierwsze nie, będę obok po to by spełnić Twoje sny, piękne sny, dobre sny. Jestem tutaj, przytul mnie, pierwsze tak, pierwsze nie, będę obok po to by spełnić Twoje sny, spełnić moje sny, piękne sny, dobre sny. Oooo, stoję u Twych drzwi, czy otworzy mi pierwsza miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka (_)> podstawiam. Jedną już wprawdzie wypiłam ale na drugą zabrakło ( katastrofa, nie ma kawy w domu ) a piję z rana kilka kaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nad Krakowem mgła, ale podoba mi się taka aura- pasuje do kubka dobrej herbaty- u mnie przed dziesiatą musi być herbata, bo inaczej dzień jest zły. No takiego mam małego hopla (hopelka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka i Rebeka 🖐️ ja chętnie napiję się druga filiżankę. Coś nie potrafię dziś znależć pozytywów i mó optymizm jakoś ulatuje powolutku ... Nuda w pracy...nie mam dokumentów...bezczynność sprawia natłok myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 dzdbry ooooojej...jaki pochmurny dzień chyba jestem meteoropatką, bo jakoś dziwnie zawsze nastrój wiąże się z pogodą - wy też tak macie? nawet 3 kubki kawy nie pomogą, ale w pracy czeka Red Bull ;) szept-czyżbym niechcący podzieliła się \"dołem\"? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybka - kawy ci u mnie dostatek !!! Pije ile masz ochote !! Owieczko ! U mnie tez mgliscie - ale jak tylko humor dopisuje to juz nie jest zle :classic_cool: ... a herbatka tez jest, czestuj sie !! Witam serdecnie Malenka i Szept - zapowiada sie bedzie tu dzisaij gwarnie... i tak trzymac !!! Milego dnia dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mgłą to mi sie jedynie zimno kojarzy. Mgła jest śliczna na obrazku, albo zza okna. No i nad jeziorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrapina witam :)...niestety...jakaś dolina niewielka powstaje u mnie...bllllee ale ja jej nie chcę :( Wesoła 🌻 A ja lubię popatrzeć...mimo, żę zmarżluch okropniasty ze mnie. Dobrze też z okna popatrzeć. Chociaż niedaleko mnie jest mały staw...Jak unosi sie powoli to widok jest śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też mgła. Muszę się czymś zająć, bo tu Szepcie, masz rację- za dużo myślę, gdy nie mam nic do roboty. Mąż pojechał na działkę - dziś wywózka śmieci. Pogadałam na GG z córkami, a co teraz ? Co chwilę zmieniam swoje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 szepcie zmiana stopki :) bardzo mi się podoba ;) no coś Ty jaki dół, wyrzuć szybko tą saperkę, ale już !!!!! ❤️ 👄 postaram się nie zapracować dzisiaj na śmierć ;) i na pewno będę zaglądać, tak jak obiecałam jestem :) kaszubka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czy Ty zawsze jesteś optymistką taką? Mam kolegę przy którym nie jestem w stanie nie śmiać się. Jak mam jakiś dołek to walę do niego pogadać. Nie skarżę się, nie użalam wystarczy rozmowa o wszystkim i niczym żeby się humor poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła...postaram się...:) N razie tylko uśmiech..On jest dobry na wszystko :) Nieśmiały jeszcze, ale zawsze to coś. Zmorka :classic_cool: dzięki...też mi sie podoba. W końcu do grzecznych nie należę ;) :P Kaszubka 🌻 za dużo yśli, za dużo przemysleń...niedobre to. Inaczej jak człowiek sie zajmie pracą, skupia sie na obowiązkach..a tak...Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację , dziewczynki----precz smutki, niech zginą ! Na rozbudzenie i zmianę nastroju włączę sobie Bolero- techno. A potem "od rana mam dobry humor"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ,ja tylko na chwilkę bo troszkę mam dzisiaj spraw do załatwienia i muszę wyjechać z domu.Wszystkim paniom życzę miłego dzionka ,a tym które wyjeżdżają na wesela dobrej zabawy.Pozdrówcie panny młode i przekażcie od nas najlepsze życzenia.Teraz już spadam pa,pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×