Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam u mnie ładna pogoda wiec wpadlam podrzucic słonka,komu trzeba:P...moj Maly troszke wczoraj mi dal popalic,przeziebil sie i cala nocke goraczkowal,wiec oboje troszke niewyspani jestesmy...rano w koncu podalam mu cos na goraczke i jak na razie jest lepiej....tak ladnie na podworku a ja siedze w domu bo nie chce go bardziej zalatwic... wczoraj bylam u starszego na wywiadowce i troszke sie usialam bo ich wychowawczyni caly czas mowila na nich "dzieci" a to moje juz od dawna wyzszy ode mnie no ale w sumie 18 jeszcze nie ma no to moze rzeczywiscie jeszcze dziecko z niego...ogolnie to pani wychowawczyni byla z nich bardzo zadowolona i tylko z matma jakies problemy maja,no ale zalatwila im juz korepetycje i moze uda sie pomoc... moj syn z matma sobie radzi i ogolnie nie moge narzekac tyle ,ze bardzo bym chciala zeby troszke wiecej sie uczyl,bo ma zdolnosci a leniwy jest okropnie...tyle co zadane i nic ponad to....reszte dnia to siedzi przed kompem.... U cory tez jakos leci,bardzo mecza ja te dojazdy i zastanawiam sie coraz czesciej zeby na przyszly rok cos jej wynajac na miejscu,ale to juz ona musi sie zdecydowac.... no i coz tyle chyba na dzisiaj...pozdrawiam wsiem caly sklad i do zobaczyska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) Wpadlam Wam sobotnia kawke postawic : \/> \/> \/> \/> \/> .... Zaraz do dziadka jedziemy, babcia dzis z Pl wraca, Alice juz sie doczekac nie moze :) .... koniecznie chciala dla babci na powitanie rysunek zrobic wiec wlasnie zajeta a ja mam troche czasu na kawke w Waszym towazystwie :) Ania 🌻 - zdrowka dla Brajanka !!! I wypoczynku dla Ciebie:) Pozdrawiam serdecznie i milego WE zycze !!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki :) Wpadlam Wam sobotnia kawke postawic : \/> \/> \/> \/> \/> .... Zaraz do dziadka jedziemy, babcia dzis z Pl wraca, Alice juz sie doczekac nie moze :) .... koniecznie chciala dla babci na powitanie rysunek zrobic wiec wlasnie zajeta a ja mam troche czasu na kawke w Waszym towazystwie :) Ania 🌻 - zdrowka dla Brajanka !!! I wypoczynku dla Ciebie:) Pozdrawiam serdecznie i milego WE zycze !!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kiedyś był taki film: Tańczący z wilkami................... Ja proponuję nowy tytuł: Stóżująca na topiku.......................;) Kawę stawiam ja jest ktoś chętny zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Wesola 🌻 strozujaca :) ... trwaj na posterunku :) .... zawsze wiadomo gdzie mozna ciepla kawe ... i cieple slowo dostac :) Kawe chetnie porywam a ze swojej strony ptasie mleczko dokladam :) ....oczywiscie waniliowe :) : [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| [| .... Prosze sie czestowac :) Wszytkim milego dnia zycze !!! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no Maly ma drzemke a ja pracowalam na kompie,ale juz skonczylam i wpadlam zobaczyc co u Was....wielkiego ruchu nie ma ,no ale straznik jest wiec niech i tak bedzie :P:)... mojemu Malemu chorobsko sie jednak rozwinelo iprzerodziło w zapalenie krtani ,Maly stracił glos i goraczkowal,niestety nie obyło sie bez antybiotyku i walki zeby go zaaplikowac....ale dzisiaj juz czesciej mowi takze idzie ku lepszemu... u mnie praca wre na wszystkich frontach...traktor z naprawionym silnikiem pracuje ,ze az milo i powoli nadrabiamy zaległosci a ze czasu nie wiele zostało to wszystko inne musi isc na bok... co do sasiada to złozlismy zazalenie do sadu wyzszego instancja i nawet sie smialam u adwokata ,ze juz tak mi dopalil ze jak bedzie trzeba to i do Bruskeli pojade:P... przy tej chorobie malucha udało sie nam isc u nas we wsi na zabawe andrzejkowa...pobawiłam sie za wszystkie czasy tak ze jeszcze dzisiaj mnie nogi bola:P...ale nie zaluje bo bardzo mi sie przydalo takie zapomnienie na chwilke:P no nic i to tyle na dzisiaj pozdrawiam cale towarzystwo i zyczac wszystkiego dobrego uciekam do pracy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich Andrzejkowo :):) i wszystkim Andrzejkom 100 Lat i Szampanskiej Zabawy. U mnie dzis impreza,uknuta przez rodzinke w sekrecie jak wiadomo,moj M to Andrzej i wcale sie tego nie spodziewa :) Po pierwsze moj komp juz na chodzie,nowe serduszko dostal i smiga bez zarzutu,tylko musze jeszcze raz zglaszac bo mokrofon mi nie dziala po powrocie hehe,to juz usterka od nich bo caly przetrzepalam w ustwieniach i wszystko ok u mnie,czyli wada mechaniczna. Dalej place ubezpieczenie,wiec laski nie robia ale znowu tydzien nie wyjety,wrrr. Ok jak wiecie bylismy na Andrzejkach w zeszlym tygodniu ale lipa wyszla wielka bo polacy jak zwykle popili i sie pobili,przyjechala policja i rozwalila impreze,skonczyla sie o 1-ej w nocy,hmmm-nawet jednego utworu nie zagralismy,wszystko przy muzyce elektronicznej ale juz wiecej sie na to nie piszemy,nie ma sensu,nic sie nie zmienilo przez te wszystkie lata-az mi bylo wstyd.Szkoda mowic. Druga sprawa,scielam drastycznie wlosy :D Mam za ramiona ale jestem zadowlona i zrobilam lekka grzywke na skos,tylko,ze wszyscy przyzwyczajeni sa do dlugich i jak zwine w kitka to nikt nie zauwaza,hehe,dopiero po dlugosci ale powiedzialam dosc,bo w koncu umre i dalej bede miala dlugie -ach raz sie zyje nie? Trzecia sprawa,bylam w zeszlym tygodniu w szpitalu na wizycie na ktora czekalam troszke i znow czekam na biopsje,mam 4 szwy zalozone i dluga,dluga kuracje przed soba ale zajal sie mna fajny lekarz i robi szereg innych badan aby wykluczyc kolejne zagrozenia. Nic nie mowie ale nie jest dobrze,ta biopsja przesadzi bo to male cholerstwo o ktorym wczesniej wam juz pisalam ma juz 4.5 cm - swedzi i boli a co najgorsze jak zaczeli mi wycinac po kawalku to zaczelo rosnac w zastraszajacym tempie. Po czwarte u mojego syna komplikacje i zle rokowania na przyszlosc ale nic mu nie mowimy,zeby nie zaczal szalec i przy okazji nowych problemow sobie nie narobil. Czas i nic nie zrobimy. Ok to na tyle bo musze z cielakiem a u mnie zimno,-3 teraz,brrr a mi nie bardzo wolno na dwor i musze sie cieplo ubrac,hmmm ale przynajmniej powietrza swierzego zlapie. Rebeko 🌼 Gratuluje nie palenia-dlugo juz,wiec wytrzymaj.Trzymam kciuki i jak mama po urlopie? Annapo 🌼 Oj ten sasiad to ma naprawde cos w banieczce nie tak,moze Ci podesle moje dzieci,one mu szybko cisnienie podniosa,czasami sa zdolni :) Zartuje oczywiscie ale polecam na przyszlosc hehe. Gratuluje oderwania sie od rzeczywistosci i zabawy Andrzejkowej,potrzebna taka chwila relaksu od codziennosci.Jak Brianek sie czuje,mam nadzieje,ze juz z gorki,trzymam kciuki i 👄 dla niego. Wesola 🌼 Dzieki za humor,trzyma od Poniedzialku :) Rzena,Goja-HOP-HOP :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ku-ku! przyszlam straszyc jak duch z przeszlosci ;-) kochane, wybaczycie? ja ostatnio prawie nie wyrabiam :( juz nawet nie pamietam co i kiedy ostatnio pisalam, wiec tylko podsumuje te najistotniejsze: - wycinalismy Oli trzeciego migdalka, po operacji wszystko dobrze ale teraz sie zakatarzyla no i znowu na uszy poszlo :( - mam nowego szefa, a raczej szefowa; przyszla i zaczela wszystko po swojemu organizowac, przy czym dostalam wyzsze obowiazki, taki jakby awans, ale musze zasuwac i troche stresow mialam bo jak tak to wszystko spokojnie samo sobie chodzi, ale jak juz cos sie zaczyna dziac to i na wszystkich frontach; padnieta jestem - M jest aktualnie w Chinach, czyli ja sama z dziecmi - Ola jak pisalam pol chora - ja chora, na szczescie nie goraczkuje ale mam strasznie zawalone zatoki i juz mi sie na klatke piersiowa przeklada - Duza zdrowa :) - aha, dostajemy w opieke rocznego kotka, bo kolezanka jedzie na miesiac do Brazylii; dzieci i ja sie cieszymy, M troszke mniej :p jak wszytko pojdzie dobrze i dziewczynki beda rozumialy jak sie opiekowac zwierzatkiem to bierzemy dwa male kocurki :) Na swieta zostajemy jak zwykle tutaj, odpoczynek!!! Choinke ubierzemy tak prawie po angielsku, bo w drugim weekendzie grudnia. A kotek przyjezdza do nas 12. :) Rebeko, gratulacje i bede trzymac kciuki zeby ci sie udalo!!! Erato, jejku! wazne zeby sie za ciebie dobrze wzieli a wszystko dobrze pojdzie, zobzczysz! ty z tych jestes co sie nigdy nie poddaja, wiec i to pokonasz! Annapo, a nie ma jak temu sasiadowi jakies leki uspakajajace podsunac? mielibyscie spokoj nareszcie! wesola, wiesz co?! strasznie kusisz a ja juz tylko poprzez czytanie wagi nabralam! od nowego roku znowu na diete! goja, fajnie ze na swieta macie juz wszystko wykonczone, taki maly prezent, co nie? A tak a propos remontow, mnie by sie jakas pomoc z pomyslami na sciany przydala - sciany gole, chce jakies obrazy!!!! no to do was wpadlam, pomachalam, a teraz czas spadac bo ja dzisiaj z domu pracuje i czym trzeba sie wykazac, choc wam sie szczerze przyznam ze ciezko mi dzis myslenie przychodzi, glowa i mozg zakatarzone :( pa pa i trzymajcie sie zdrowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) O dawno nie widziani goście ;) Stawiam kawę i ciacho tym razem mam trufelki cos fantastycznego od razu poziom endorfin szybuje wysoko:D:D:D:D:D:D:D:D I oczywiście wyśmienity humor serwuje;) Śnieg spadł i sobie leży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od dluzszego czasu tyle nowinek nie bylo na naszym starym topiku....az sie dusza raduje:).....prosze mi tylko znowu nie znikac...:P u mnie tragicznie.....Maly co prawda wyzdrowial ale za to na mnie i na meza te zarazy przeszly i tak nam dopalilo ze oba do doktora zajechalim ,a dokor zbadal ,tablety przepisal i tyle...mecz sie czlowieku:P...ja mam wrazenie ,ze sie gorzej czuje niz przed wizyta... sorki ale na wiecej mnie nie stac jak juz dojde do siebie to sie odezwe...pozdrawiam👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelki duch, Dea zmartwychwstala ;) :) ... milo Cie widziec, kochana :) U nas tez choinka prawdopodobnie juz za tydzien bedzie :) ... u sasiadow w oknach juz widzialam wiec prekursorami nie bedziemy :D Zdrowka dla Ciebie i dla Olenki .... biedna, nie ma spokoju z tymi uszkami :( Ze scianami nie pomoge bo u nas, 7 lat po przeprowadzce, tez jeszcze sciany prawie puste :D :D ... i chyba juz tak zostanie do nastepnej przeprowadzki :P :D :D :D Ciekawa jestem jak dziewczynki z kotkiem sobie poradza :) A M kiedy wraca ? Na dlugo polecial ? Na Swieta bedzie z Wami ? Erato 🌻 - no no, to obciecie wlosow to rzeczywiscie rewolucyjny krok z Twojej strony :) .... M sie z tym pogodzil ? ;) Jak tylko TY dobrze sie tak czujesz to najwazniejsze :) Mocno sciskam kciuki za Twoje zdrowko, kochana !!! No I za syna. Qrde, nie mozecie zaznac spokoju :( . Wesola 🌻 uwielbiam trufle :) !! Mniam !! :) Ania 🌻 - zdrowka dla Ciebie i dla M !!! My wczoraj spedzilismy fajne popoludnie :) .... zaczyna sie teraz sezon na "Marche de Noel" czyli Swiateczne Targi, wiec sie wczoraj wybralismy :) bo tak wczoraj pieknie, slonecznie bylo ze az grzechem byloby w domu siedziec :) Oczywiscie ten nasz "lokalny" targ nie umywa sie nawet do tych najslynniejszych i najwiekszych w Alzacji ale i tak bardzo sie nam podobalo :) ... Alice wrocila z wypiekami na buzce i wielkim balonem z .... Barbapapa :P... typowo swiateczne :D :D :D :D Tak nas to swieze, zimowe powietrze wymeczylo ze Alice jak nigdy o 20h00 w lozku juz wyladowala ... a ja na kanapie przed TV zasnelam :D Dzis znow od rana za oknem bryja rekorodowa, dobrze ze juz sie ciemno robi to nie bede musiala wiecej na to patrzec :D No nic, jeszcze troche oczy i umysl pomecze ;) i do domku zmykam :) Pozdrawiam serdecznie i milego wieczoru zycze !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Rebeko :) no niby zmartwychwistala ale sie nie moge cos wygrzebac z roznorakich dolegliwosci. Na razie mam antybiotyki na infekcje zatok. W drodze do lekarza mialam stluczke i teraz doszedl bol szyji i kregoslupa :( ech cos mi sie rok marnie konczy ;) no i czas do pracy by wracac bo tak szczerze, troche juz mi sie nudzi w domu. pa pa, do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Rebeko :) no niby zmartwychwistala ale sie nie moge cos wygrzebac z roznorakich dolegliwosci. Na razie mam antybiotyki na infekcje zatok. W drodze do lekarza mialam stluczke i teraz doszedl bol szyji i kregoslupa :( ech cos mi sie rok marnie konczy ;) no i czas do pracy by wracac bo tak szczerze, troche juz mi sie nudzi w domu. pa pa, do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Dea :(... ale wiesz, moze jak ten rok sie kiepsko konczy to nastepny dobrze sie zacznie ;) :) A z kregoslupem nie ma zartow - do lekarza marsz ! Hehe, mialam zamiar dzis wieczorem za prasowanie sie wziac... ale zamiast tego zrobilam blad i kompa wlaczylam :P... a jak juz komp wlaczony to i kafeteria... ale nic to, przeciez jutro tez jest dzien, no nie ;) ? Buziole i dobrej nocy !! 😘 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam snieznie i slonecznie :) ....poobiednia kawe stawiam : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/>... Jak patrze za okno to az mi sie buzka smieje ... troche nas w nocy zasypalo :) i tak ladnie sie zrobilo ze az CZUJE nadchodzace Swieta :) Mialam wprawdzie troche watpliwosci jak do pracy dotre, bo przeciez 5 cm sniegu jak tu spadnie to juz kleska zywiolowa :P :D , ale na szczescie obylo sie bez przygod i wyjatkowo maly ruch dzisiaj na drogach byl .... hehe, trabili o tym sniegu od wczoraj, to sie ludzie wystraszyli i w domu zostali :D :D Teraz jeszcze musze do domu wrocic.... najchetniej uceklabym wczesniej i nie czekala az to bloto sniegowe na drogach przymarznie.... zobaczymy :) MIlego popoludnia dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam snieznie i slonecznie :) ....poobiednia kawe stawiam : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/>... Jak patrze za okno to az mi sie buzka smieje ... troche nas w nocy zasypalo :) i tak ladnie sie zrobilo ze az CZUJE nadchodzace Swieta :) Mialam wprawdzie troche watpliwosci jak do pracy dotre, bo przeciez 5 cm sniegu jak tu spadnie to juz kleska zywiolowa :P :D , ale na szczescie obylo sie bez przygod i wyjatkowo maly ruch dzisiaj na drogach byl .... hehe, trabili o tym sniegu od wczoraj, to sie ludzie wystraszyli i w domu zostali :D :D Teraz jeszcze musze do domu wrocic.... najchetniej uceklabym wczesniej i nie czekala az to bloto sniegowe na drogach przymarznie.... zobaczymy :) MIlego popoludnia dla wszystkich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor.... a tak sobie pomyslalam zajrze co tam u moich pan slychac :P....i zajrzalam....ale duzo znowu nie napisze ,bo laciate jakos przy zimie szybciej glodne ,a maz prawdopodobnie pojedzie pokibicowac chlopakom no to trzeba sie powoli do pracy zbierac ,zeby sie wyrobic na czas... Rebeko🌻 my tez juz pierwsze podroze po zasniezonych drogach mamy za soba...na szczescie jakos wszyscy kerowcy w miare z glowa jezdza i mimo dluzszej niz za zwyczaj jazdy nie ma co narzekac....co prawda musimy tez zapoznac sie z obsluga w zime naszej Suzi,bo ona jakies takie czary rozne ma co to maja pomoc i np. nie pozwola wpasc w poslizg...no ale mysle ze powoli do wszystkiego sie przyzwyczaimy i bedzie ok... Dea🌻 mam nadzieje,ze M na niedziele nie zostawi Cie samiutkiej....ja postaram sie jeszcze co nieco z tej okazji wiecej naklikac ale w razie gdyby mi komp pod sniegiem zniknal to juz teraz zycze wszystkiego naj naj lepszego....i posylam w raz z bukietem🌻 cale mnostwo goracych👄 niech Ci sie wiedzie jak to najlepiej mozliwe.... i to tyle na dzisiaj....pozdrawiam calutki sklad i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale mroźno i biało.....podobno jakieś śnieżyce nawałnice zapowiadają:( To nieciekawie się zapowiada.....znowu drogowcy bedą zaskoczeni...... Stawiam pyszną kawę i ciacho kruche ze śliwami i dokładam ferrero!!! Trzeba zacząc miło ten nowy tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie tez mroz i zima trzyma na calego ,w dodatku jakies wirusy sie zadomwily i po koleji nas atakuja....cholercia!!!dzisiaj rano wstaje,a tu starszy zamiast w szkole to siedzi caly opuchniety.......no i co znowu do lekarza jedziemy ale pani doktor dopiero o 16 .40 ma dla nas czas.... a tak poza tym to raczej nie narzekam ....wczoraj bylismy na spotkaniu z Mikołajem ,w sumie fajnie bylo,pospiewalismy kolendy ,dzieci sie troszke pobawily a na koniec dostaly male upominki.... i tak jakos leci....nie wiem kiedy zajrze ,bo moja tesciowa jutro znowu sobie wyjezdza takze znowu wiecej na mojej glowie ,ale jak tylkoznajde chwilke to sie pokarze a na razie milego tygodnia wsiem zycze 🖐️ trzymajcie sie ciepło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie... :) Pozdrawiam i śniegiem sypie hehe... Masakra z ta pogodą ,nawet jeździć się nie da :( She proponowała mi bym na rowerku śmigała ,ale jakoś się nie widze w tej roli hahaha... POZDRAWIAM I 👄 dla WSZYSTKICH mi miłych Pań 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam oj widze ze u nas to chyba w sen zimowy niektore panie pozapadaly....:Pno to ja tak po cichutku Wam pomacham i tyle....bo i tak nic ciekawego sie nie dzieje,sniegu coraz wiecej ,do swiat coraz blizej i coz cala reszta jakos leci... no to spijcie a ja zmykam do pracy🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja tak tylko na 2 slowa ... zeby nie bylo ze o Was zapomnialam ;) ... WE dosyc intensywny spedzilam bo i zalegla badanie bylam zrobnic i choinke i nowy fotelik do samochodu dla Ali bylismy kupic :) a do tego jeszcze kumpela mnie w niedziele na lazenie po sklepach wyciagnela ... jednym slowem wypoczynku malo ale milo spedzony czas :) Dzis juz spac mi sie chce okrutnie :O ale ostaram sie wkrotce na dluzej zagladnac .... a tymczasem pozdrawiam serdecznie caly sklad .... 😘 PS : Rzena 🌻 - nareszcze jestes !! :) Nie znikaj znow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECZORKIEM... Dziewczyny przepraszam ,wiem co sobie myslicie ale nygustwo u boku mi sie pojawiło .Kilogramki choduje i sie stresuje... stale cos nie wychodzi i taj jakoś do "D" ale co tak św.idą i jutro po prezenty wreszcie jedziemy.... Młody na zawody jedzie i mamy troche wolnego czasu.... Pozdrawiam kochane i buziaczki posyłam ps.REBEKA❤️ bede wpadć częściej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie juz nie ma sniegu,za to ładnego błotka mam w nadmiarze,moze ktoras potrzebuje:P.... a powaznie to niewiele sie dzieje...ale ze nowa stronka ,no to wypada chociaz pomachac 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wpadlam tylko pomachac 🖐️ ... Rzene prosze zeby nie znikala a sama nie lepsza ostatnio jestem :P ... koniec roku znow szalony :O i znow na pyszczek padam :O... ale jeszcze tylko 4 dni i bedze sie 12 dni w domu "byczyc" :P :) U nas tez nic nowego,... no moze tyle ze choinka ubrana stoi i na Mikolaja czeka ;).... Alice stwierdzila ze napewno mu sie spodoba i napeno prezenty pod nia zostawi ;) :D ... hmmmm, zobaczymy :P :D Pozdrawiam serdecznie caly sklad.... buziole wielkie moje mile panie !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich na forum i macham na przywitanie 🖐️ Przepraszam ale tak juz chyba zostanie bo zabiegana jestem pomiedzy domem a szpitalem i w sobote jade do syna a dzisisaj mam juz gosci wieczorem,wlasnie przyjezdza wujek M i zostaje na swieta i sylwestra,dobrze,ze bedzie ktos w domu to moje samopoczucie sie poprawi bo serce mam z drugiej strony i czesto sie skrapla. Zdrowotne mam problemy moje drogie,potwierdzily sie ich przypuszczenia i nie sa bardzo optymistyczne,ale nie martwcie sie 5 lat napewno bede z wami a pozniej moze z doskoku :) Choinki macie juz ubrane,ja tez mialam mala ale wczoraj ubralam duza a co mi tam jak swieta to swieta. Prezenty skromne w tym roku ale to nic nadrobimy w trakcie roku. Moj mlodszy juz skonczyl szkole i od razu podpisal kontrakt do pracy i juz pracuje,hmm,najmlodsze juz wyfruwa :) Pozdrawiam caly sklad i buziaki dla naszych milusinskich a ja postaram sie wpasc i cosik obszernije napisac ale potrzebuje weny do pisania i na @ Ok to na tyle na razie bo nie dam rady nic wiecej,idziemy z cielakiem na spacerek do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich na forum i macham na przywitanie 🖐️ Przepraszam ale tak juz chyba zostanie bo zabiegana jestem pomiedzy domem a szpitalem i w sobote jade do syna a dzisisaj mam juz gosci wieczorem,wlasnie przyjezdza wujek M i zostaje na swieta i sylwestra,dobrze,ze bedzie ktos w domu to moje samopoczucie sie poprawi bo serce mam z drugiej strony i czesto sie skrapla. Zdrowotne mam problemy moje drogie,potwierdzily sie ich przypuszczenia i nie sa bardzo optymistyczne,ale nie martwcie sie 5 lat napewno bede z wami a pozniej moze z doskoku :) Choinki macie juz ubrane,ja tez mialam mala ale wczoraj ubralam duza a co mi tam jak swieta to swieta. Prezenty skromne w tym roku ale to nic nadrobimy w trakcie roku. Moj mlodszy juz skonczyl szkole i od razu podpisal kontrakt do pracy i juz pracuje,hmm,najmlodsze juz wyfruwa :) Pozdrawiam caly sklad i buziaki dla naszych milusinskich a ja postaram sie wpasc i cosik obszernije napisac ale potrzebuje weny do pisania i na @ Ok to na tyle na razie bo nie dam rady nic wiecej,idziemy z cielakiem na spacerek do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annCAPITULATO
Ci rinuncio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×