Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Witam:) Zima na calego śniegu po pachy i mróz -13 st. Coraz bliżej Święta, coraz bliżej :D:D:D:D:D:D Stawiam kawę i pierniczki świąteczne :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas wiosna Panie Sierzancie ;) :D .... 12 stopni na plusie :) Kawke i pierniczki porywam (mniam :) ) i na posiadowke lece :O.... jak nie skonczy sie za pozno to jeszcze przed wyjsciem do domu zagladne ... a narazie pozdrawiam :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ :D Jutro fryzjer i paznokietki nowe... hihi... Rebeka 🌼nie przejmuj sie hihi takie to nasze życie ... jak sie planuje to sie marnuje...hihi... Zimno u mnie sie zrobiło już jest -8* ciekawe ile jeszcze w nocy spadnie brrrrr... no ... i znowu skrobanko szybek od środka :( masakra . Pozdrawiam i buziaczki na dobranoc 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie! no chyba najwyzszy czas zaczac skladac zyczenia :P no to ja jak przystało na zalozycielke jako pierwsza :P:) zycze Wam zdrowych ,pogodnych Swiat Bozego Narodzenia,niech Wam Dzieciatko hojna reka rozdziela swe dary ,a radosc i pokoj nie opuszczaja przez caly nadchodzacy Nowy Rok.... a teraz dalej do kuchni lece🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na dwa slowa.... zaraz do rodzicow jedziemy :) i swietowanie zaczynamy :) 🌻 🌻 Zyczymy Wam wszystkim, jak i Waszym bliskim, Swiat wypelnionych radoscia i miloscia, niosacych spokoj i wypoczynek 🌻 🌻 Rebeka z rodzinka :) 🖐️ DO ZOBACZENIA , mile panie !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna jest radość w Święta, ciepłe są myśli o bliskich, niech pokój, miłość i szczęście otoczy dzisiaj wszystkich. Zdrowych i wesołych Świąt życzę Wam i Waszym rodzinom. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego w świeta Bożego Narodzenia, radosnych chwil przy świątecznym stole w rodzinnym groni... miłości i spełnienia życzy WASZ Rzena 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To co : kawka czy ziolka na trawienie :P ? Chyba postawie i jedno i drugie : \'/> \'/> \'/> \'/> .... (")* (")* (")* (")* ... i niech sobie kazdy wezmie co mu tam pasuje. Ja ze swojej strony biore ziolka ;) .... szkoda ze Kaszubka juz do nas nie zaglada, bo by nam jakas dobra miksturke przygotowala ;) :D Mam nadzieje ze Swieta Wam wszystkim milo minely. U nas troche krotkie byly, M juz wz wtorek wieczorem do pracy jechal :(, ale ja i Ala wczoraj dopiero od rodzicow wrocilysmy. Teraz poswiatecznie i leniwie :).... czekamy na Nowy Rok i na to co nam przyniesie :) Pozdrawiam sedrecznie i milego dnia zycze !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie tez juz w miare po swietach,chociaz nie do konca;p...jeszcze 3 mamy kolende,a na 6 jedziemy ze swiateczna wizyta do moich rodzicow i to chyba na tyle... sylwka spedzimy w domu ,a bawic sie bedziemy 26 na zabawie karnawałowej,takze siwateczna atmosfera jeszcze troszke u nas pogosci:p na nowo zima do nas wraca,bylo juz dosyc cieplo a teraz lodowaty wiatr i od razu minusowe temperatury brrr...no ale w koncu mamy zime,czyli wszystko tak jak byc powinno... no nic tyle na dzisiaj ...wszystkim Wam zycze udanego Sylwka i jak najmniej podwyzek w Nowym Rku:P pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 SZCZESLIWEGO NOWEGO 2013 ROKU !!!!! 🌻 ..... oups, moze nie powinnam krzyczec, moze jeszcze spicie ...? ;) :P W kazdym razie pierwsza kawke w tym nowym roku stawiam : \/> \/> \/> \/> \/> \/> .... :) Pozdrawiam serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO SZCZĘŚLIEWGO I ZDROWEGO 2013 ROKU !!!! Kochane miłości i szczęścia nigdy za wiele... dziekuję serdecznie za wszystkie życzenia ... @ fotki sms-sy i fejsiki mam nadzieje że szczęście i zdrowie bedzie WAM sprzyjać przez kolejny rok i poznacie jeszcze więcej miłych i ciekawych ludzi,że świet stanie przed Wami otworem i spełną się Wasze naj najskrytsze marzenia...życzę Wszystkim bez wyjątku również podglądaczom.... 👄👄👄 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeka👄 dzieki ranny ptaszku za kawusie faktycznie jeszcze spałam...hihi...o 07-30 dopiero zlądowaliśmy do domu hehe i obudziłam sie około 16-00... Boże swszystko jest w brokacie hahaha sypie sie na lewo i prawo,musze jeszcze pościel zmienic bo rano do pracy a nie wypada w brokacie ....aaaa...i jeszcze idziemy wystrzelac resztę rakiet i petard :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w Nowym Roku ! Mam nadzieje,ze bedzie troszke lepszy niz ten poprzedni....czego wszystkim nam zycze.... a teraz pozdrawiam i ide walczyc z rzeczywistoscia...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja... Dzieki Aneczki buźka :* ale mam ciężki dzień jeszcze nietomna jestem ,jeszcze godzinka i do domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja was tez powitam i wam pomacham 🖐️ dzis jeszcze labuje ;) wlasnie z Ala u rodzicow jestesmy, za chwile do domu wracam a dziecko dziadkom sprzedaje :D Alice zachwycona, dziadkowie tez ... tylko ciekawe jak mama odciecie pepowiny przezyje :D Postaram sie zagladnac wieczorem... Narazie pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie teraz, Wesola, zawstydzilas ;) .... nieladnie, wiem :P Taka zawstydzona jestem :P ze pozostaje mi tylko dobrej nocy Wam zyczyc .... i nic juz nie obiecywac :D :D :D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ To co, moze dzisiaj ja Wam kawka powitam :) ...? Prosze sie czestowac : \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> \"/> ..... :) Nic slodkiego pod reka nie mam, chyba bedzie trzeba na Wesola poczekac ;).... a moze Goja z jakims batonikiem wpadnie ;) .... je ze swojej strony musze sie troche w garsc wziasc bo mi sie znow ubrania ciasne zrobily :O..... 🌻 Pozdrawiam serdecznie i milego dnia zycze !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×