Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Czesci czolem .... :) Wpadlam tylko sie pokazac ze zyje, ale w takim pospiechu ze nie mam za bardzo czasu ostatnio na tylku usiasc : nieublagalnie zbliza sie data wyjazdu taty i mam wrazenie ze z kazdym dniem rosnie liczba spraw ktore trzeba jeszcze przed wyjazdem zalatwic :O :O Rownoczesnie probuje powoli walizki pakowac, dobrze ze moja prawie pusta bedzie, bo Ala twardo postanowila pol pokoju i 90% pluszakow na wakacje zabrac :D :D .... negocjacje w toku, hehe ;) :D Pozdrawiam serdecznie caly sklad, postaram sie w najblizszym czasie nieco obszerniej odezwac. MIlych wakacji tym co wypoczywaja 🌻 :) i wytrwalosci tym ktorzy ciezko i uczciwie pracuja :) 😍 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w ta letnia piekna pogode :) Ja mam od Piatku mala na sluzbie-jak pisalam,wiec jestesmy prawie caly dzien na dworze. Cielak bawi sie w obronce a mala szaleje za nim I tak w kolko.Dzisiaj,np: mala przyszla to od razu usiedli sobie oboje na lozeczku,mala dawala mu ciastka I glaskala po glowie a on ja lizal po lapkach.Aj-mowie wam,cudowny widok :) Rzena 👄 Ajajaj!!!ZAZDROSZCZE!!!! Wypluskaj sie za mnie w tym ciepelku,mi nie wolno na sloncu za duzo przebywac-buuu...ale za to w wodzie moge ile wlezie :):) Milego Urlopu :) Rebeka 👄 Ojej! Ty tez na urlopik? Ale fajnie,Pozdrow Rodzicow od Nas :) I do uslyszenia na topiku :) Milego Dnia dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chyba tylko Wam pomacham ,bo jakos nie mam weny...:(nie wiem chyba sobie urlop wzieła ta moja wena:P Erato🌻 Ty jednak nie lubisz byc bezrobotna:p zawsze znajdziesz jakies zajecie...podziwiam!...ja tez ciagle w ruchu ale szczerze przyznam ,ze jakbym nie musiala,to nikt by mnie nie ruszyl z fotela...no ale jakos trzeba zarobic na utrzymanie... melduje posłusznie ze ja nie dostałam zadnego @,Erat,mam poprosic Kaszubke,a Ona ma stary adres @? ------------------------------------------------------------------------------------- Rzeno🌻 miłego wypoczynku,oj zazdroszcze Ci ja,bez bicia przyznam....ze nie raczej domator,ale do Hiszpanii to chciałabym pojechac...reszta swiata mnie nie interesuje:P....moze jak dozyje emerytury...no coz na razie to sobie moge tylko pomarzyc.... Rebeko🌻 pamietaj zeby"akumulatorki"naladowac ,bo inaczej Twoj organizm kiedys Ci wypomni ,ze tak ciagle gonisz:P...licze ze jak bedziesz na tym dluzszym urlopie to jakos sie zameldujesz hmmm? no nic dzisiaj 10 ,wiec musze popłacic faktury itp...takze tyle na teraz i zycze milego dzionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Oh! Jak fajnie na dworze. Lubie Lato I to powietrze>> Znalazlam podczas spaceru fajne miejsce,posrod drzew orzecha laskowego.Jakies 1.5km tylko drzewa I jedna,jedyna droga lesna.Super-pooddychalam powietrzem I zatesknilam za latem w Pl :) Niepowtarzalne zapachy z dziecinstwa :) Rozmarzylam sie... Annapo 🌼 Juz przyzwyczailam sie do tego,ze ja ciagle w ruchu...Tylko szkoda,ze waga tak szybko nie skacze (jak ja) :) Nie wiem jak to jest ale kiedys bylam leniwa a teraz? faktycznie-ja ciagle cos robie. Z tym dzieckiem to tez nie tak bo znajomi oboje stracili prace z dnia na dzien ( firme zamknieto) a sa tutaj z dzieckiem,dla mnie to glupie bo jakie to zapewnienie minimum socjalne ze strony faceta? hmmm-ale to ich sprawa...zaczeli juz zalegac za mieszkanie,wiadomo-konsekwencje ida od razu,...wreszcie nadazyla sie okazja pojscia do pracy a okazalo sie,ze nie ma z kim zostawic dziecka. I teraz mam ta dziewczynke az rodzice nie wezma pierwszych wyplat I musza oddac pod opieke babci.Oh jak widzisz ciekawe zycie mam. U mnie nie zanosi sie na razie na urlop bo musze byc tutaj,wiec nawet nie zawracam sobie glowy tym.Musze Zadowalam sie fotkami od Milych Pan. a My Annapo - moze kiedys nadrobimy ,hehe!! Rebeko 🌼 Udanego Urlopu :) Pozdrawiam wszystkich I czas na obiad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Za duzo czasu nie mam ale kilka slow szkrobne bo jak nie dzisiaj to pewno dopiero w przyszlym tygodniu .... Przy okazji poobiednia kawke postawie bo widze ze jeszcze dzisiaj nie bylo :) : (")> (")> (")> (")> (")> ... Erato 🌻 - moj urlop to narazie "mini-urlopik" :D ... lece tylko Ale do dziadkow odstawic i w niedziele wieczorem juz wracam, prawdziwe wakacje dopiero w sierpniu .... Dziekuje za maila, kochana 😍, nie odpisalam jeszcze bo naprawde czasu u mnie teraz jak na lekarstwo, ale postaram sie wkrotce kilka slow do Ciebie szkrobnac. W kazdym razie kciuki MOCNO zaciskam ... za wszystko !! I wierze ze bedzie dobrze !! Ania 🌻 - nie bedzie latwo ani Tobie ani B ... przeciez od 4 lat prawie 24/24 i 7/7 razem jestescie .... ale Twoj skarb to rezolutny i madry chlopak i napewno swietnie sobie poradzi :) .... tak sobie mysle ze gorzej bedzie z Toba ;) :P Wiem ze pewno Cie to nie pocieszy za bardzo ale u nas rzadzacy tez niewiele madrzejsi ... a to co od roku wyprawiaja to juz juz wogole ludzkie pojecie przechodzi :O :O :O.... Pozostaje nam tylko przeczekac, jeszcze 4 (!) lata i mam tylko nadzieje ze naszego "Franciszka Pierwszego Normalnego" sie pozbedziemy, bo takiego blaganu jak on przez rok narobil to poprzednikom przez 17 lat nie udalo .... :D Rzena 🌻 - licze na tego wrzesnia !!! Juz teraz chyba by mi Ala nie podarowala ;) :P .... Kiedy z tej Hiszpanii wracacie ? Kiedy przez Fr bedziecie jechac ? Moze wstapicie na drineczka ;) ? Malaga juz wypita :P ale przeciez zawsze cos sie znajdzie .... ;) Pozdrawiamy serdzcznie Ciebie i chlopakow ! Wesola 🌻 - pozdrawiam rownie milo :) :D No nic, moj czas sie skonczyl :(.... jeszcze mam przed tym "urlopikiem" :D troche roboty do wykonczenia w pracy, a wieczorem jeszcze mnie czeka prasowanie i walizek dopinanie :P.... ciekwa jestem jak moja Mysza na samolot zareaguje, narazie sie cieszy i pelna entuzjazmu jest :) Zamelduje sie po WE .... BUZIOLE WIELKIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)>(_)> Sloneczko dzis mniej grzeje ale I tak jest ciepelko :):) W Niedziele zapowiadaja u nas upal a my juz planujemy,gdzie zabrac cielaka aby sie wykapal I poplywal troche hehe :) Annapo 👄 Oj nie doczytalam,nie wiem jakiego masz meila teraz :) moze wyslij do mnie pustego a ja Ci odesle z wiadomoscia bo cos Kaszubka sie nie odzywa Kaszubko HOP!HOP! :) moze uslyszy. Rebeko 🌼 Wracaj szczesliwie z podrozy :) Czekamy z kawka :) Milego dzionka zycze a ja ide bo zostalo mi troche sera bialego a szkoda,wiec ukrece kilka pierogow na dzis a co tam,coraz szybciej mi to idzie a moi panowie I tak w rozjazdach letnich,wiec wiecej ich nie ma,niz sa. Mlodszy syn wczoraj skonczyl o 23.45 dlugo jak dla mnie a zaczal o 6-ej rano ale co zrobic,wszedzie teraz tak jest. Ok nie przynudzam,uciekam I do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) Kawka na stoliczku I piekne sloneczko na oslode I pieknie zapowiadajacy sie dzien :) (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Ja juz gotowa na spacerek :) Do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dzis z mroznona herbata sie melduje.Ufff-jak goraco :) Annapo 🌼 @ Poslalam I Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie wrociło ciepełko takze powoli zabieramy sie za zniwa,a poza tym mamy troszke kłopotow i to niestety odbija sie na naszym zdrowku....ale przeciez kiedys musi byc lepiej... no coz jak znajde chwilke postaram sie wstapic na dluzej ,ale kiedy to nie moge obiecac....pozdrawiam i zycze milego dzionka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Piekne slonce-goraco-mrozona kawa,herbata I ciasteczka na oslode :) Annapo 🌼 Oj jestesmy z Toba (chociazby duchem) Wiemy,ile to pracy teraz bedziesz miala. U mnie dzis luzik,wczoraj wszystko porobilam,wiec dzis,tylko spacerek :) Zapraszam chetnych ze mna. Do uslyszenia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zgodnie z obietnica przyszlam sie zameldowac :) .... a przy okazji kawke : > > > >... i pucharki pysznych lodow postawie : Y Y Y Y Y Y :D ...u nas tes cieplo, ale skoro lato kazalo na siebie tak dluuugo czekac to nawet nie wyapda narzekac :D :D :D :D :D .. tylko sie cieszyc ze mozna w koncu kosci wygrzac :) Ania 🌻 - mam nadzieje ze zniwa szybko i sprawnie pojda ! Myslami z Wami !! Erato 🌻 - znow mi smaka tymi pierogami narobials ... nie zdarzylam w Pl zjesc, bede musiala to za 4 tygodnie nadrobic :) Rzena 🌻 - HOP, HOP !!! Wrociliscie z tych wakacji ? Jak wrazenia, jak podroz ? Powrot do rzeczywistosci ciezki ;) ? Slicznie dziekujemy za kartki !! U nas ok, podroz minela nam dobrze, Alice to podrozniczka na medal :), samolot sie jej spodobal i teraz juz z dziadkami urzeduje :) ... z tego co slyysze za kazdym razem przez telefon to zadowolona, rozesmiana i rozbrykana na calego ;) ... i mam nadzieje ze bedzie tak przez cale wakacje :) Dom strasznie sie pusty zrobil :(, nikt mnie po powrocie z pracy nie wita wieszajac sie na szyi :D; brakuje mi tego porannego "mamuuuuuuusiuuuuuu !!!! " ;) :D :D .... ale jakos to przezyje, najwazniejsze ze Mloda zadowolona :) i fajne wakacje bedzie miala :) Ja wrocilam w niedziele wieczorem, w poniedzialek zdawalam mieszkanie rodzicow i zalatwialam ostatnie (mam nadzieje !!), zwiazane z tym formalnosci, a od wtorku nadrabiam zaleglosci w pracy :O .... Jeszcze w dodatku zaraz po powrocie musialam paczke do rodzicow wyslac, bo taka doopa wolowa ze mnie ze spakowalam wszystko oprocz Ali bluzek z krotkim rekawkiem ... cala pieknie wyprasowana kupka w szafie zostala :D No nic, nie przynudzam ;) .... wracam do obowiazkow, milago popoludnia (albo raczej tego co z niego zostalo;) ) zyczac :) BUZIOLE dla wszystkich !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Kawka mrozona moje drogie (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Sloneczko pieknie swieci,poczatek slicznego weekendu :) Zycze Wszystkiego Dobrego :) Rebeko 🌼 Super! Widze,ze I Rodzice odpoczna I naladuja akumulatorki :):) Jasne.:) Jak Rodzice sie odnajduja w PL? Ile czasu byli poza granicami Pl ? Zycze Powodzenia I 👄 dla Alice,najwazniejsze,ze szczesliwa. Ide na spacerek z malutka bo pozniej mam troszke pracy w domku a mala pojdzie spac,wiec trzeba wykorzystac wszystkie mozliwe wyjscia hehe :) Do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu zlikwidowac ta reklame na kafe-pamietam,ze Annapo cos pisala o tym samym... Hop-Hop!!! Annapo-jak to zrobilas bo nie moge na kafe do konca doczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem babeczki :) Wpadlam wam pomachac i kawke postawic : \"/> \"/> \"/> ... moze sie ktos chetny znajdzie :) Jakos mi ostatnio do Ws nie po drodze ;) ... w pracy nie ma za duzo czasu, ludzie na urlopach a robote trzeba zrobic, jak wracam do domu troche pusto i w rezultacie to sie lapie za rozne dziwne prace zeby nie rozmyslac :P .... korzysc z tego taka ze zabralam sie za to na co nigdy normalnie czasu nie mam :) ... robie generalne porzadki w szafach, szafkach i rozmaitych zakamarkach :D i juz 4 kartony gratow z domu wynioslam :D :D # Erato 🌻 - rodzice w Polsce narazie OK :) ... ale to dopiero poczatki, mozna powiedziec ze "badaja grunt" ;) ... Tata 24 lata we Fr mieszkal, mama "tylko" 19 lat :D ... Polske co rok odwiedzali, wiec troche realia znaja ale i tak bedzie im potrzebny czas na adaptacje. Na poczatku, wiadomo, maja troche zalatwiania : odbior domu, zameldowanie, wymiana dokumentow, podpisanie umowy na wywoz smieci, telefon, TV.... Jak juz sie pozalatwia te podstawowe formalnosci to powinno sie juz pozniej wszystko jakos powoli krecic ... zycie emeryta troche inaczej przbiega niz zycie osoby aktywnej zawodowo ;), nie ma takiej bieganiny, wiec mysle ze bedzie ok :) Jedyne czego sie troche obawiaja to tzw "sluzby zdrowia" :O.... tata jest "sercowcem" ma arytmie, caly czas bierze lekarstwa i jest na nie skazany do konca zycia, zreszta w ich wieku malo kto nie ma nigdy zadnych dolegliwosci i trzeba swoje zdrowie juz czesciej kontrolowac ..... ale mysle ze troche sie porozgladaja, zrobia "wywiad srodowiskowy" ;) i znajda sobie dobrych lekarzy w okolicy. # Ania 🌻 pewno przy zniwach (dobrze ze narazie aura dopisuje, mocno zaciskam kciuki !!) ale gdzie sie reszta pan podziewa ???? HOP, HOP !!! Pomachajcie chociaz :( .... Pozdrawiam serdecznie i na obiadek lece :) MILEGO DNIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa raz jeszcze : (")> (")> (")> ... zeby nie bylo ;) ... i ucieeeeeekaaaaammmm :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa raz jeszcze : (")> (")> (")> ... zeby nie bylo ;) ... i ucieeeeeekaaaaammmm :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z kawka (_)?(_)?(_)?(_)?(_)?(_)? Rebeko 🌼 Zycze Powodzenia rodzicom,ciezko troche po tylu latach,jak oni sie odnajda? Podziwiem Ich!!! A dla Alice 👄 od ciotki :) U nas dzien jak co dzien,mala oglada bajeczke teraz,wiec ja moge kliknac do was :) Niedlugo idziemy na spacerek bo przestalo padac. Poza tym-ok,wszystko gra,corka dzis urodziny,27 za tydzien syn juz 22 - czas leci,wnukow jak nie ma,tak nie ma-ot-proza zycia. Oho-juz sie naogladala-lece-do uslyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem! czesc zniw za nami,a na reszte musimy jeszcze poczekac,bo zboze jeszcze nie dojrzalo...ale nie ma co sie bac,bo w przerwie tez mamy co robic...ja oczywiscie sezon ogorkowy,czyli siedze w przetworach i sloikami zapełniam piwnice,a nie tylko ogorki fajnie obrodzily takze najpierw wyszukuje w necie przepisy a potem do kuchni i przerabiam slowo pisane na rozne dziwne mieszanki....M ostatnio jak widział co tworze to powiedzial ze sie zastanowi czy w zimie to bedzie jadł:)... poza tym to mamy tez wzmożony ruch na lini my i sasiad...on co chwilke sprowadza jakis reporterow i nawet sobie furtke na dziure w plocie przerobil zeby pokazac jak to sie nad nim znecamy...a ja tylko jeden raz dalam sie nabrac na "wywiad',bo jak zobaczyłam ze z 30 minut pani redaktor wykroila jedno moje zdanie to nastepnemu reporterowi powiedziałam ze nie bede w tym brac udziału...dla mnie to kpina a nie reportaze... niestety zycie leci jak glupie i naprawde maja ludzie wiele gorsze problemy...mojej znajomej w tym tygodniu zmarła corka @$ lata zostawila malutkie dziecko ...ja nie wiem jak ona sobie z tym daje rade...mnie na samo wspomnienie jest slabo...cora mieszkala za granica i przyjechała na urlop,poszly na kawe do sasiadki i tanm sie slabo poczuła....wezwali karetke ...okazalo sie ze miala dwa tetniaki...po operacji wygladalo ze bedzie ok i nagle koniec... nie wiem jak ja bym cos takiego przezyla....naprawde nie wyobrazam sobie tego bolu... no i tyle na chwile obecna bo znowu jakos mi sie oczy szkla...pozdrawiam...postaram sie niedlugo zajrzec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki :) 🌻 Wpadlam Wam pomachac 🖐️ i poranna kawke w Waszym towarzystwie wypic :) Prosze sie czestowac : (")> (")> (")> (")> (")> (")> .... # Erato 🌻 - ja myslalam ze Ty to tak tylko jednorazowo, w ramach pomocy, a tu widze ze z Ciebie pelnoetatowa niania :) Fajnie ! :) Wnuki Ci sie marza ? No kto wie, mlodziez juz w takim wieku ze ... nie to co u mnie :P.. ale ja za wnukami nie tesknie :D # Ania 🌻 - brak mi slow :(... jakie to zycie okrutne :( dla tych co zostaja o 180 stopni sie odwraca... Qrde, a czlowiek sie czasami takimi dooperelami przejmuje i na byle co narzeka ... Jak Twoj slubny nie bedzie chcial Twoich przetworow jesc to tylko szepnij tylko slowko ;) a zaraz sie u Ciebie zjawie :D # U nas OK, jakos powolutku sie toczy .... ale naprawde powolutku .;) Straszliwie mi sie czas dluzy, chyba sie tego 9 sierpnia nie doczekam ! Powoli juz przestaje miec co robic w domu, dobrze ze w niedziele do kumpeli na grila jedziemy to jakos choc ten jeden week-end szybciej minie.... M szaleje, wszedzie dla Ali weszy niebezpieczenstwo :O, ciagle tylko slysze" moze lepiej niech tam nie ida/jada...." Najchetniej to by Ja razem z dziadkami zamknal w domu na cale 4 tygodnie :O i zeby bron Boze nic nie robili i nigdzie nie chodzili :O .... juz powoli trace do Niego cierpliwosc; narazie zeby zaciskam, ale cos czuje ze skonczy sie to potezna avantura.... Mozna sie martwic, mozna byc opiekunczym, ale bez przesady !! # No nie, nie przysmucam :P.... ide sie w papierkach zakopac to moze nie bede tyle rozmyslac ;) # Pozdrawiam serdecznie caly sklad !! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie. Wreszcie mam dostęp do internetu.Na wakacjach spalił sie zasilacz i gniazdo sieciowe,i koniec laptopika.Dzisiaj go MM odebrał i sie melduję.Wakacje się skończyły,teraz praca,ale było wspaniale i oprucz Hiszpanii na londzie ,była taż wyspa Mallorca :D Fakt że podróż promem była spokojna ,bo nic nie bujało ,stres miałam potworny,bo zawsze mam przygody ,a tym razem wziełam tabletki i dałam rade :D:D:D:D:D Pozdrawiam i odezwe sie niebawem ... pośle fotki do Rebeki i zapewno wam podeśle w moim imieniu...hihi...prawda Rebeko????????????????????????? 👄. Dzisiaj już ide spać .słodkich snów życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki :-) Strasznie długo mnie tu nie było, nie mogę się połapać. Ja już dwa tygodnie po urlopie i już zapomniałam, że gdzieś byłam. W pracy mam ciężki czas i dlatego cała energia jaką naładowałam się podczas urlopu uszła ze mnie w pierwszym dniu pracy po powrocie.Zbieram się na napisanie maila, ale teraz u nas takie ciepełko, że jak tylko mam siłę (fizycznie i psychicznie), to wsiadam na rower i jadę w siną dal. Pozdrawiam Was serdecznie. Niedługo się odezwę. Aniu 🌻 serdeczne życzenia urodzinowe. Dużo zdrowia, radości na każdy dzień i spełnienia marzeń. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Rebeka👄 wrocilismy dopiero 25.07. z wakacji...po 14-stu dniach w Santa Susaza,mielismy jechac do domu,ale MM pojechal jakąś inną drogą i po drodze zobaczyłam droge na Barcelone.Obruszyłam sie jak to ja i nie dowiedzialam sie gdzie jade(w końcu Barcelone już kilka razy widziałam i nie bawiło mnie to) No... i zawiozł nas pod prom i... Mallorca :)nie bardzo mi sie spodobało bo ja nie pływam,bo mi źle,ale,MM juz miał awiomarin w aucie i tak mnie załatwił. 7,5 h na promie w nocy ,ciemno gorąco,czas sie dłużyi tylko myślałam kiedy mi sie porobi...hahaha ,ale dałam rade.Zpowrotem troszke bujało :Dnic sie nie wydarzyło.Mallorca piękna,oczywiscie jak sie zwiedza i podziwia ,a nie jak wielu z samolotu do hotelu,basen i troszkę nad morze i marudzą że brzydko... Wrzesień pewnie aktualny biletki są i mam nadzieje nie przepadną,szkoda by byłó kaski no nie???hihi...ucałuj Alice i wyściskaj,Dawid też za nią tęskni ❤️ Annapo👄ja mam nadzieje że zaczniesz podróżować długo przed emeryturą,życzę Ci tego z całego serca,i tak jak mówisz ...reszta świeata i mnie nie interesuje...jest taka możliwosc,że na miesiąc za 600 można wynająć dom na Mallorce i w 8/10 osób wychodzi tanie + 2.000 na paliwo wypocząś za grosze.Są polskie sklepy to i jedzenie nasze średnio 3 pokoje +salon i jadalnie+taras i 15m.od morza bajka:D Erato❤️mam nadzieje że poczułaś nieraz moczenie pupci w wodzie ,bo koniami mnie znowu wyciągali,ja na słońcu też nie bywałam zbyt dużo,więcej w tym roku pod parasolem ,tak dla zdrowotności...hahaha...miałm wrarzenie że strasznie parzy to słońce i jak nigdy w czapce z daszkiem chodziłam....ja....wyorarzasz to sobie??? Fryzurka mi sie psuła i strasznie żałowalam że trwałaj nie zrobiłam w tym roku,z czego moja fryzjerka była dumna :D:Dhahahaha....ale...i tak coś wymyśliłam i mnie murzynki dorwały na ulicy i naplotły mi warkoczyków na głowie .No. I tak to było...:d Wiecie że sie nie chwale ,bo podglądacze pewnie tak sądzą ale ja byłam zadowolona i szczęśliwa...no i szczęście mnie nie opuszcze hahah...05.08.obaj panowie wyjeżdżają na obóz :D:D:D na 10 DNI :D ..cisza spokuj,bez gotowania obiadków... ;P OKI już koniec na dzisiaj ...no ale kawusi to się nie napiłam :( no to JA na rano zrobię w termosik i zapraszam.Zajrzę wieczorkiem ;) 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy ilość wpisów na stronie pozostała ta sama? Może uda mi się otworzyć nową stronę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzena cieszę się, że udał Ci się urlop. Ja mam zawsze zbyt krótki urlop, żeby sobie pozwolić na takie wycieczki. Ale może w końcu wpadnę na pomysł co zrobić, żeby mało pracować, dużo zarabiać i podróżować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 🌻 Rzena 🌻 - WSZELKI DUCH !! :D :D Alez mi radosc sprawilyscie, kobietki :) ! # Goja 🌻 - ja tez szukam sposobu ;) ... jak znajde to obiecuje ze sie pomyslem podziele :D Moze sie w sierpniu na papieskie kremowki na tym rowerze wybierzesz ? ;) # Rzena 🌻 - no powiem Ci ze jak zobaczylam na polce kolejna kartke to az sie sama do siebie usmiechnelam.... cos mi do Was te "krotkie wakacje w tym roku" nie pasowaly :D :D :D: D Super niespodzienke Ci chlopaki zrobily :) !! Ciesze sie ze zadowoleni wrociliscie :) Fotki posylaj smialo.... rozesle po dziewczynach z mila checia :) # U nas po staremu, czyli ok :), zar sie z nieba leje, dzisiaj sobie z salatka na przerwie obiadowej na trawke wyszlam i pomimo tego ze w cieniu siedzialam to po 20 minutach spowrotem do pracy uciekalam bo sie nie dalo :D :D .... tej chwili na termometrze mamy 31 stopni, znow bedzie ciezko w nocy zasnac i w miare wypocza.... M chociaz za niespanie placa a ja ???? :D :D :D No ale nie narzekam bo przedemna same przyjemne rzeczy : w niedziele grill, juz za tydzien urlop i wreszcie do Myszy dalaczymy, a pozniej wrzesien i Rzena z rodzinka :) .... Yupiiii !! :) I tym optymistycznym akcentem :) ..... # 😘 Pozdrawiam serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja dzisiaj zamiast na rowerku smigac, to leze caly dzien w lozku z goraczka i strasznym bolem brzucha. Nie mam pojecia co mi jest. Mialam jechac do szpitala, ale brzuch boli już troche mniej, a ja nie mam sily wtac z lozka. Rebeko hmmm, az tak wyczynowo to jeszcze nie jezdze, ale mam jeszcze samochod do dyspozycji, więc kto wie? Na dlugo przyjezdzacie? Koncze, bo już nie mam sily. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ojj Goja sorki za śmiałość że Cię ubiegłam hahahahaha z tą stronką ;) Goja kochana👄nie lekceważ ,roznie bywa ,lepiej wiedzieć co dolega i za zimne chuchać. Zdrowia zyczę👄🌼 od 5 lat mam miesiąc urlopu,ale potem słabo...moi chłopacy sa teraz nad morzem w Łazach dzisiaj wyjechali na 10 dni.Myslałam że odpocznę i cisza,spokuj...ale nudzie się i mi trskno. Rebeka❤️i ja się ciesze że Ty się cieszysz hahahaha...:D:D:D ważne że do myszki lecicie ,no to już miesiąc i więcej jak jej nie ma ;) Te ich niespodzianki,zawsze mnie zaskakują hehe,ale wolałabym wiedzieć ;) Rebeko,zdjęcia już posłałam,czyżby znowu nie doszły??? Jutro wieczorkiem poślę jeszcze raz ,aż do skutku.Ostatnio też miałam jakieś problemy z poczkę i nie dochodziłu ale znajda co mi ERATO pisała na tan temat i na pewno się uda.;) Pozdrawiam i buziaki śle papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×