Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tratataaa

ZA JAKIE GRZECHYYYY????????

Polecane posty

Gość tratataaa

NIc nie czuję przy stosunku!!! mówiliście,że na początku tak jest ... czekałam, mam za sobą kilkanaście stosunków, i dalej prawie nic nie czuję, sto razy wole to wszystko przed wprowadzeniem członka. A jak już włoży, to czuje że coś mi się tam rusza, ale nic mi to nie robi, mogłabym leżeć i nawet zasnąć, ale staram się chociaż trochę pokazać ze mi ciut dobrze :( to jest okropne😭 mam nieczułą pochwe 😭 sama jak bym chciała sobie zrobić, to merdam palcami i nic, zero... tylko łechtaczka i to też only sama 😭 jego członek jest okiej , 15 cm... co jest ze mną nietak😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratataaa
a mam pytanko, jak będe ćwiczyć mięśnie, to ogólnie mi się wszystko tam pociaśni, czy tylko przy ich zaciskaniu będzie różnica??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratataaa
mi jest przyjemniej jak sobie sama zasiskam te mięśnie, niż jak on mi ''wsadza'' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie się jeszcze tam nie uwrażliwiłaś. Jego palce w tym miejscu czułabyś, bo swoje, to żadna atrakcja, a poza tym swoimi nie sięgniesz tam, gdzie powinno się sięgnąć. Możesz zmienić pozycję. Na jeźdźca, dgy nie będziesz w pionie, tylko się do niego przytulisz, będziesz dotykała łechtaczką do jego łna i wykonywała takie ruchy, jakie sprawią, że... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne pytanie
mam to samo co autorka miesnie kegla wycwiczylam po pol roku regularnego wspolzycia jest coraz lepiej coraz bardziej go czuje raz nawet mialam orgazm :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooodka
he poczekaj jeszcze troche. ja zaczelam czuc dopiero po kilku miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooodka
moj fdacet tez ma 15 cmetrowego- i nadal pomimo 2 lat czuje go najbardziej gdy ja na nim siedze, wiec uzbroj sie w cieprliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kobity rzeczywiscie macie
prze.je.bane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najlepiej
ćwiczyć mięśnie kegla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez cenzora
Rozumię cię też mam taką nie wrażliwą pochwę ale na to nic się nie zrobi no może pomogą lubrykanty wytważające miłe ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joahim z Warszawy
pisze się "niewrażliwą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie z duzym
15 cm to jest ok?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×