Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katii

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY !!!!!!!

Polecane posty

Gość katii

Mam poważny problem z nadmiernym wypadaniem włosów ,a szczególnie najwięcej wychodzi ich przy myciu jak je czeszę .Jak wysuszę to nie wychodzą A jak sie przetłuszczają znowu lecą jak liscie .Badanie hormonalne miałam robione i jest wszystko ok i ogólne tez ok.Nie wiem co moze być przyczyną .Biore skyrzyp polny w tabletkach i merz special oraz stosuje amp€łki vichy dercos od wypadania .Co jest pomze któras z dziewczyn to miała .Najwięcej przy rozczesywaniu na mokro ich wyłazi i jak sa tłuste .Tak jak suche to nie wychodzą .POMOCY BO NIE WIEM CO ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodza po myciu
bo akurat je bardziej rozczesujesz, to normalne a nie odchudzasz sie czasem? Bo powinnas sie dobrze odzywiac - nabial, jarzyny, owsianka tez dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Odchudzać sie nie odchudzam moze i faktycznie złe odżywianie się mogą być powodem wypadania.Ale jak miałam 2 razy tyle włosów co teraz .Dziękuję ci za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxcxcxv
co owsianka ma do wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkotek
o owsiance słyszałam na urodę ale że na włosy?? mi tez wypadaja od 2 lat więc może się skusze, a wystarczy płatki zalac jogurtem albo woda i nie gotowac? nie lubie na mleku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bardzo wypadają ostatnio włosy. Pisałam już na innym topiku. Od trzech tygodni łykam revalid po 6 tabletek dziennie (najmocniejsza dawka) i nie widzę różnicy. Mam też szampon i odżywke revalid ale jak narazie nie pomaga. Mam też ampułki dercos Vichy. Zużyłam dopiero dwie więc pewnie za wcześnie na jakieś efekty. Kupiłam sobie też szampon dercos z tej samej serii co ampułki. Jak narazie zero efektów ale pewnie za wcześnie, żeby je zobaczyć. Mnie zaczęły wypadać włosy garściami dokładnie 3 miesiące po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Witam stosuję Dercos ampułki vichy i wydaje mi sie ze po nich więcej mi ich wypada nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ma ampułki Vichy dercos i ten sam szampon. Przed chwilą wtarłam kolejną czwartą ampułkę i przy wcieraniu wypadło mi 69 własów (liczyłam) a około 100 może nawet ciut więcej wypadło mi rano przy myciu. wydaje mi się, że ciut bardziej mi wypadają, ale ja dopiero zaczęłam kurację. Może to te nowe właski wypychaja te stare. No nie wiem. Katii a jak u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciunia100
stosuj mydło szare razem z szamponem do mycia włosów naprawde p omaga ja myje codziennie i mi wlsoy sie nie kruszą a Tobie pewnie włosy sie kruszą a nie wypadają jak j e malujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie cynk chelatowany. Najtaniej wychodzi z firmy Olimp Labs, ok. 10 zł za kurację na miesiąc (ja brałam 1 tabletkę dziennie). Cynk odpowiada za włosy, skórę, a na jego niedobór wpływają m.in. środki antykoncepcyjne (wypłukują go z organizmu). Po pierwszej kuracji pozażywaj sobie trochę miedzi, bo cynk znowu powoduje niedobór tejże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Darsi nie wiem ale ja juz 3 opakowanie koncze i nie widzę poprawy nie wiem ,ale po tych ampułkach vichy więcej ich wyłazi szczególnie jak wetre w skórę głowy i wykonam masaż po masażu wyłazi ich znacznie więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Czytałam gdzieś w gazecie,że najlepiej kupić w sklepie warzywnym czarną rzepe zetrzeć ja na tartce na małym oczku i ten cały sok wetrzec w skórę głowy potrzymac 30minut i potem zmyć .Moze troszke szczypac ponoć wzmacnia cebulki i przestają wypadać.Zaczynam od jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Komuś juz po trzech razach pomogło ,a czy to prawda okaże sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Życzę powodzenia sobie i innym !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Darsi kobietki se chwalą ampułki vichy .Nawet kolezence mojej pomogły,a mi to nie wiem czy to jest takie działnie ich ,ze te co mają wypac wypadną.Nie mam zielonego pojęcia .Kto stosował to dłużej to wie u mnie to początki., a wcieram codziennie .Mam w opakowaniu 12szt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
U mnie wypadanie włosów zaczeło się gdzies w połowie czerwca tego roku i od tamtego momentu walczę z wypadniem włosów tyle czasu i nic mi nie pomaga .Tabletki antykoncepcyjne brałam 4 lata odstawiłam je pod koniec czerwca tego roku ,może to przyczyna tego .Bo wszystkie badania ogólce i hormonalne miałam robione i jest wszystko ok .To nie wiem włosów na głowie miałam nadmiar nie dawałam rady se z nimi bo było ich tak dużo ,a teraz zostłała mała kitka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Nie wiem czy to co wypadło kiedyś odrosnie bo wypadają z cebulką !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciunia100----> jesli jeszcze kiedys tu zajzysz to powiedz prosze czy najpierw myjesz tym szarym mydlem,a potem szamponem czy odwrotnie....Ja tez mylam samym szarym mydlem,ale strasznie sie po nim wlosy placza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---katii-------------- Dzis juz byl topic na temat wlosow, wiec poszukaj. Ale w wielkim skrocie powiem ci, ze musisz zaczac jesc swieza cebule. Dziewczyny z podobnymi problemami mowia, ze to dzial cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
____MIGOTA102___ NIE NAWIDZę CEBULI I JEJ NAPEWNO NIE ZJEM .MOZE CZARNA RZEPA POMOżE MI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii myłam dziesiaj rano własy i mam wrażenie (mam nadzieje, że nie złudne), że wypada mi tak 1/3 włosów mniej. Widze znaczną poprawe paznokci. Zawsze miałam tragiczne, łamały się i rozdwajały. Teraz mam długie i mocne, nie łamią się i nie rozdwajają. Pewnie revalid w tabletkach zaczyna działać. Co do czarnej rzepy to słyszałam właśnie, żeby ją wcierać i że jest skuteczna. Problem w tym, że ja jej nigdzie kupić nie moge. Poszukam jeszcze. Mam balsam czarna rzepa z ziaji. Zobaczymy czy pomoże. Staram się też zmienić diete. Pije soczki jednodniowe i staram się jeść zdrowo, chociaż ja tak od zawsze. Nie odchudzam się. Przy wzroście 170 waże 53-55kg. Jak dla mnie to oki. A tabletki brałam 5 lat i odstawiłam w maju, bo od tabletek miałam rozstrojony hormonalnie organizm, problem z piersią itp. Nigdy w życiu nie wróce do tabletek . Nawet jakby mi ktoś dawał za to duża kasę :P A pozatym może niedługo będę chciała dzidzię więc lepiej się \"oczyścić\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Darsi Czarną rzepę można kupic w warzywnym sklepie !!!!! Ten sok wetrzeć w skórę głowy !!!!! Ponoc działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Ponoć w ciązy przestają wypadać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam czarną rzepę :D teraz siedze w pracy a wieczorem impreza. Jutro ide do pracy na 14.30 dopiero, więc rano będę się z tą rzepą babrać :D mam nadzieje,że pomoże. Dziewczyny gdzieś pisały, że szczypie skóra po tej rzepie. Niektórych nawet bardzo :/ Boje sie :P zobaczymy Katii kupuj tą rzepę i sie razem babrać będziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma oj nie ma Asia
kiedys na jakims topiku wyczytalam ,ze pomaga cebula,wieczorem przez miesiac jadlam po kawaleczku cebuli,ponadto jadlam owsianke ,pilam kefiry i maslanki,po miesiacu nie dosc ze wlosy przestaly wypadac,to cere mialam jak u niemowlaka:) moze sprobujesz/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Darsi Ja juz kupiłam czarną rzepe i zrobiłam sok i wstawiłam do lodówki jutro zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii
Kurcję Pozdrawiam Darsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darsi- jestem niemal ze pewna ze twoje problemy z włosami zwiazane sa z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych, organizm musi sie teraz przystosowac do samodzielnej pracy wczesniej miał to bardzo ulatwione bo dosstawał gotowa porcje hormonów...musisz sie wspomagac witaminkami, wcierkami i cieprpliwie poczekac az sobie wszystko wyreguluje sam wtedy stan wlosków zacznie sie poprawiac, a pisze to bo sama to przeszłam dwa lata temu... trzymaj sie i powodzenia wloski napewno odrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to ciekawe co mi można poradzić.. włosy wypadają mi (tak tak, jak sobie policzyłam to wychodzi aż tyle czasu..) ponad 2 lata :o 😭 przez ten czas zaczęłam brać tabsy, zmienialam je (nie ze względu na włosy), stosowałam przeróżne środki wspomagające cebulki (szampony, odżywki, ampułki, maseczki) - moze chwilowo zmniejszało się wypadanie, aby po chwili powrócic do tego samego.. :( nawet juz nie mam pomysłu na kolejne odżywki, kuracje itp. idę do lekarza bo tak kurcze nie może być.. moze ktoś i tak miał - że wszystko można praktycznie wykluczyc - anemię, tarczycę, stres, ogólnie - wszystkie możliwe przyczyny. a włosy i tak wypadały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katii jak tam efekty?? U mnie suuuuper :) żeby tylko nie zapeszyć :) Dosłownie po kilku (5 chyba) ampułkach dercos vichy włosy przestały mi lecieć. Myję włosy też tym szamponem i dalej łykam revalid i naprawdę leci mi 70% mniej włosów. Przy myciu dzisiaj rano wypadło mi kilka włosów a przy rozczesywaniu max 20. dalej jednak bedę wcierać ampułki i myć tym szamponem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×