Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katii

WYPADANIE WŁOSÓW POMOCY !!!!!!!

Polecane posty

Gość śpiąca pogoda
Wklejam swoj post z innego topiku, bo załozylam podobny, nie wiedzac o istnieniu Waszego :) Kiedys wlosy byly moja duma, mialam piekny, długie i gęste. Na dzien dzisiejszy jestem załamana, bo została mi ich mniej niz połowa. Masowo zaczeły wypadac jak odstawiłam tabletki anty. Nie farbuję, nie prostuje, a mimo to wyglądaja brzydko i wypadają. Od miesiąca myje głowe Dermena, wcieram Neril, uzywam Merz Specjal i łykam cynk i... wszystko na marne. Cała podłoga w łazience jest usłana włosami. W przyszłym tygodniu ide do endokrynologa, ale bez wiekszego przekonania, że mi w czyms pomoże. Nie chcę łykać hormonów do końca zycia, tym bardziej ze po nich tyję. Odkąd nie biorę Regulonu to schudłam 10 kg bez zadnej diety. Proszę poradźcie mi co jeszcze może mi pomoc. Myslicie, ze endokrynolog cos pomoże? Miał ktos z WAs podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polituradp
Loxon, Saponics, Pokrzywa, Rzeżucha, Witaminy, cebula, kefir :P I modlić się. Jest coś takiego jak nadwrażliwość na aktywną postać testosteronu, nie do wyleczenie, na razie... W takich wypadkach stosuje się Loxon. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3153843&start=3900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co wcierał ktoś tę rzepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks3niakk
a ktoras z was stosowala te tabsy na wypadanie wlosow rownoczesnie z pigulkami antykoncepcyjnymi, wplywa to jakos na ich dzialanie tzn. oslabia? ja zaczelam brac revalid i tak sie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociaczek :)
Hejka! Słuchajcie... to jest extra Używałam tej vichy 2 lata i teraz mam takie włosy, że normalnie, jak zobaczyłam się w lustrze to aż krzyknęłam z radości: HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittY85
Witam. Błagam pomóżcie!!! Od jakiś 4 miesiecy włosy wypadają mi garściami, z cebulkami, jak i również kruszą się , łamią... Biorę żelazo(Biofer) , skrzypo-vite, x1 dziennie, i pije dużo magnezu..A włosów coraz mniej...Cuje się tak jakbym już za miesiąc miała zostać łysa.....Wstydze się wychodzić z domu, bo wydaje mi się że każdy gapi się na moją głowe...Co mam zrobić?? Czy możecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka555
Mi tez włosy wypadaja garsciami od jakis paru miesiecy i zazywałam juz wszystko i zadnej poprawy. Zjadłam 3 opakowania skrzypowity, bo niby taka dobra...jestem juz przy 3 butelce szamponu Vichy Dercos, mial być rewelacja, a nie widzę zadnej różnicy, brałam silice 1 opakowanie, ale jeszcze bardziej wypadały, kiedys kupiłam szampon dermena, wykorzystalam cala butelke i moze tylko on minimalnie mi pomogł. Dodam, ze mam włosy prawie do pasa i kiedy przy czesaniu mi wychodzą, mam wrażenie, że wychodzą ich miliony........jestem bezradna, a miałam takie gęste włosy, że ludzie je chwalili, może mi ociotowali???????????sama juz nie wiem,no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KittY85
Kurde, ja się boje nawet je myć i czesać...Włosy mam zługości do ramion, czarne. Jednakże widać mi skóre kiedy je zaczesuje w kitke, i jest coraz gorzej..Przetłuszczają się niesamwicie, już po 2 dniach są przetłuszczone... Wszedzie gdzie ja, tam i moje włosy. Jestem w desperacji, ogromnej!!! Pomocy!! Co mam zrobić! Jeść?? Kurde, .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penquin
Ja również mam ten problem, od dwóch lat nagminnie tracę włosy. Przyczyną wypadania jest u mnie stres. Dlatego warto się udać do psychiatry. Nie podejmuj też na własną rękę kupowania kuracji przeciwwypadnaniu włosów, gdyż mogą Ci zaszkodzić. Ja stosowałam kurację Vichy i muszę powiedzieć, że pomogła tylko powierzchownie. Sprawiła, że włosy wyglądały lepiej gdyż lśniły, ale niestety preparat nie pomógł na cebulki a po dłuższym stosowaniu zaszkodził. Po zaprzestaniu stosowania włosy ponownie zaczęły wypadać ;(. Dlatego lepiej udać się na badania trychologiczne. Osoba przeprowadzająca je obejrzy nasze włosy "pod mikroskopem" i powie nam co dokładnie dolega i co powinniśmy zastosować. Oczywiście nie zaszkodzi iść do dermatologa, który doradzi nam jakie tabletki powinniśmy wsiąść by dostarczyć włosom odpowiednich witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim22
Ja od lat stosuję zawsze szampony potrójna siła ziół, naprawdę świetnie radzą sobie z różnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88712
jeśli włosy wypadają to warto najpierw iść do lekarza. Mi kiedyś na włosy bardzo pomógł Collagen z Noble Health. Po 4 miesiącach kuracji było widać spory efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina43434
Ja polecam okłady wyciągu z rumianku i jakiś dobry krem! Nalysienie.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina43434
Nalysienie.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
To normalne że wypadają włosy, dziennie każdemu wypada około 150-200 włosów. Jeśli zauważasz nadmierne ilości to udaj się na badania do trychologa, pomoże Ci szybciej niż tu ktoś bo nie wszystko na wszystkich działa. https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear9
Też miałam problem z wypadającymi włosami. Do czasu. Słyszałyście o serii Seboradin? Jeśli nie, to powinnyście zasięgnąć opinii w necie - o ile nie uwierzycie w moją relację, która - zapewniam - jest autentyczna :) Bardzo długo byłam blondynką. Farbowanie sprawiło, że moje gęste kiedyś włosy, stały się cienkie i po prostu mizerne. Nie pomagał Vitapil, Biotebal - nic. Ale w reszcie zakupiłam polecane przez wszystkie bloggerki kosmetyki wspomnianej marki i naprawdę widze efekty. Włosów jest więcej i to główny atut. Do tego piękny zapach, czysta skóra głowy i wcale nie muszę myć włosów każdego dnia tak jak do tej pory. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypadanie włosów to jest jednak straszna rzecz, niestety czasem nas to dotyka mocno. Ja też miałam ten problem, ale zwalczyłam go stosując tę kurację : http://dermastic.eu/ Okazała się bardzo fajna i pomocna. Zarówno plastry jak i szampon jak i serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia445
u mnie dobry rezultat na wyhamowanie wypadania włosów przyniosło stosowanie kosmetyków z marki Biotebal. szampon i odżywka dały świetny efekt. po prostu włosy przestały wypadać i do tego poprawił się ich stan i wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zastosować kurację od wewnątrz czyli nap tabletki Biotebali i koniecznie od zewnątrz. Ja używam odżywki Hasna, która jest naturalna i nie obciąża włosów.  Na efekty Biotebalu musimy czkam min 2 miesiące, a odżywka Hasna która daje niesamowite efekty już po 3 tygodniach. Polecam wypróbować po niej efekty sa naprawdę niesamowite i dużo nowych baby hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×