Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszk19866

POMOZCIE MI ODEJSC OD NIEGO!!!

Polecane posty

Gość Agnieszk19866

Mam dosyc tej milosci ktora zatruwa mi zycie!! Chce odejsc od tego diabla!! Nie potrafie!! Niszczy mnie fizycznie i psyczicznie!! Pomozcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszk19866
POZNALAM MARCINA 4 LAT TEMU GDY PRACOWALISMY RAZEM. OBOJE PRZYSZLISMY NOWI, JA SWIERZO PO MATURZE ON 7 LAT STARSZY ODE MNIE. NIE ZWRACAŁAM NA NIEGO UWAGI, KOLEGA JAK KAZDY JEDEN, ON TEZ SPECJALNIE SIE MNA NIE INTERESOWAL. POZNIEJ ZACZELA SIE RODZIC MIEDZY NAMI PRZYJAZ, POLACZYLO NAS WSPOLNE PICIE PIWA PO PRACY, JA MIALAM SWOJEGO CHLOPAKA ON SWOJA DZIEWCZYNE. TAK SPOTYKALISMY SIE PILISMY PIWO, NIC KOMPLETNIE DO NIEGO NIE CZULAM BARDZO GO LUBILAM I ODWROTNIE. PEWNEGO WIECZORU SYTUACJA NAM SIE WYMKLA I POSZLISMY DO LOZKA, POZNIEJ RAZ DRUGI ITD. NAWET NIE WEIM KIEDY GO TAK MOCNO POKOCHALAM. MIALAM CHLOPAKA A ON DZIEWCZYNE. CZULAM ZE MNIE NIE KOCHA, ALE LOS TAK CHCIAL ZE ZERWALAM ZE SWOIM BYLYM A Z NIM DZIEWCZYNA. JESTESMY ZE SOBA 3 LATA. TERAZ POZNAJE JAKI ON JEST. MA 30 LAT. PIJE STRASZNIE. DOSTAJE "LOTY" I NIE MA GO PRZEZ TYDZIEN W DOMU TYLKO PIJE. POTRAFI BYC AGRESYWNY I NIE CZULY. RAZ MNIE POBIL. TETGO CO SIE DZIEJE NIE DA SIE OPISAC... WYZYWA PONIZA... A JA DLA NIEGO ZROBILABYM WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna głupia
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu odejdź od niego, choćbyś miała znów zamieszkać z rodzicami i zmienić pracę itd. ale warto, byle żyć z dala od niego. On się nie zmieni! nawet jeśli pójdzie na terapię, alkoholikiem jest się na zawsze i w każdej chwili może być znów jak było lub gorzej. Na pewno masz inne plany na życie niż użeranie się z furiatem i alkoholikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolga
znajdź najbliższą organizację AA i dowiedz się o terapie dla rodzin alkoholików i IDŹ. Typowy przykład współuzależnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie masz trudna sytuacje... Pomysl jednak czy go kochasz czy pozostalo tylko zludzenie... Nie mecz sie bo zaslugujesz na kogos kto bedzie Ciebie szanowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×