Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinka333

co macie dzisiaj na obiad

Polecane posty

Gość a ja ci powiem tak...
schabowe jak to w niedzielę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulu
przysmażane ziemniaczki, sałata ze śmietaną, sznycelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam pyszny obiadek mmm 14:00 r64745875 Ziemniaki,schabowe,fasolka na parze i mizeria mmmm 14:01 r64745875 to mój pierwszy obiad od miesiąca , musiałam się pochwalić , nie wiem kiedy będzie następny 14:01 wowwwwwww wow ale szał ja mam steka wołowego, ziemniaczki i mizerię 14:02 trele - morele mam taki sam bez mizerii, bo nie lubimy... 14:02 woowww a czemu pierwszy? 14:02 r64745875 podszywku przyjdz do mnie to cie poczestuje;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c. d. n.
14:04 r64745875 Wykosztowałam się na ten obiadek niemiłosiernie. Mąż chciał kupić mrożone pulpety w biedronce. Teraz przez cały tydzień będziemy musieli jeść kaszę ze skwarkami. 14:06 cosmopolitan bez wodki kasza ze skarkami dobra, no co chcecie? ja dzis mam sadzone jajko z makaronem i pomidorek do tego. nie chce mi sie wychodzic po zakupy, a to jedyne, co mam w chacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierogi leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam hehe
ziemniaczki kotlet mielony kapustka :):) pycha :P włąsnie zjadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qpqpqp
Bigos,na deser ciasto z jabłkami,a na kolację sałatka z tuńczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MROZEK
zupa buraczkowa z makaronem , nalesniki z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
pomysł na szybki smaczny sycący obiad? 13:38 słonko21 proszę o wpisy, bo codziennie gotuje i brak mi pomysłów,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podajcie potrzebujacej kilezance: 1. czym sie doprawia schabowe poza sola i pieprzem? 2. jak zrobic dobry sos pieczarkowy? W dziale Gotowanie, dom, ogrod to wszystko jest, ale kolezance chyba sie spieczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 - niczym 2 - rozgrzewasz masło, wrzucasz cebulę w kostkę, podsmażasz potem na to cienko pokrojone pieczarki, smażysz az wyparuje woda, dajesz sól, pieprz oregano/bazylia/tymianek, potem ząbek czosnku przeciskasz i pod koniec dodajesz smietane 18%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tam na jutro
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
ma sie wrazenie, ze wy nic nie szamaci procz kartofli i wieprzy, co za ograniczenie smakowo-zdrowotne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
Temat: co dis macie na obiad 15:40 *BLE BLE* ja mam frytki ortografia nie grzesze i uroda http://BLEBLE.powiedz.to 15:41 schabowego i sałatkę i dużo dużo ciasta na deser 17:06 słowiczka Rosół, udko kacze gotowane, piernik z bakaliami, kołacz z makiem, sernik. Mów co ci w duszy gra i słuchaj swojego serca, nie ulegaj presji, będziesz szczęśliwa. 17:07 umieram pomidorowa z ryzem 17:07 torura nie na czarno yyyy...pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam
Temat: Co macie dziś na obiad? 13:48 kucharka z kuchni Bo ja: krupnik na ryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×