Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydło powidło

Otwieram SKLEP typu MYDŁO i POWIDŁO.Chciałam Was prosić o RADY

Polecane posty

Gość mydło powidło

Już mam dosyć szukania pracy. Mam własny lokal ktory znajduje sie w osiedlu.Myślalam dlugo co by w nim otorzyc i stwierdzilam ze chyba to bedzie najlepszy pomysl. Myślę najbardziej skupic sie na: -art papierniczych:zeszyty,notesy,dlugopisy itd itd -chemia gospodarcza -troche kosmetyków typu szampon farba No właśnie co jeszcze? -troche słodyczy? -jakaś konfekcja? Prosze doradzcie mi coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
Napewno macie takie sklepy wiec zdradźcie mi co jeszcze w nich można kupić.A może czego wam w nich brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
prasa, karty do tel kom., bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
Mój lokal to ok 30 metrów a więc sporo.Będe musiała liczyć głowie na klientów z osiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
tak zamiezam tez wprowadzic prase, z biletami odpada bo u nas nie ma komunikacji miejskiej.Oczywiscie tez papierosy.Jakąś może lodówkę z napojami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
moja droga mydło i powidło naprawde najczesciej to ludzie kupuja prase, bilety, karty do kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcie dla psa
ja musze zawsz chodzic i szukac po calej okolicy bo nigdzie nie ma tego co lubi jesc. z reguly albo maja jeden smak albo dla juniora, a moj juz juniorem nie jest..poza tym moze prasa codzienna, chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze Twoj facet
dokladnie, przede wszystkim to po co ludziom nie chce sie chodzic daleko i czego czesto potrzebuja od zaraz czyli : prasa , bilety mpk, karty do telefonow, cos slodkiego, jakies picie, podstawowa chemia, dlugopisy i takie duperele, konfekcje sobie daruj, chyba ze jednorazowe plaszcze przeciwdeszczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
myślę,że jeszcze prezerwatywy i alkohol, bo to tez schodzi szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
tak dobry pomysł z tymżarciem dla psów:))Tez mam psa i faktycznie czasami się olatam zanim trafie do sklepu gdzie cos takiego sprzedają:)Dziękuję i Proszę więcej pomysłow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcie dla psa
rajtuzy to z konfekcji. czasem rano sie podra i trzeba szybko kupic. poza tymcos dla dzieciakow jakies gumy batoniki moze latem lody to zawsze sie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
prezerwatywy tez musza byc jak najbardziej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
lodówa z lodami to też swietny pomysł:)Kocham was (bużka)Czekam na jeszcze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
acha i koniecznie leki typu przeciwbólowe, na biegunke itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
podpaski i tampony jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
jakies jeszcze artykuły do włosów: -gumeczki -spineczki Tez spory wybór Co jeszcze mi radzicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
A jak to wygląda z prasa.Bo przyznam się ze spiechem jestem i nie na reke byłoby mi otwierać sklep o 6 rano.Czy jest na to jakiś sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
hej!! już Ci dużo poradziłam :) ale moge jeszcze coś wymyślić jeśli chcesz. A co myślisz o tych lekach, tamponach i prezerwatywach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........aga....
nawet ja nie planujesz jedzenia to dobra by byla 1 polka z :- -chlebem [minus- koniecznos codziennych dostaw] -paroma jogurtami -jablkami - ew gotowymi kanapkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcie dla psa
jak lubisz pospac to prasa chyba odpada, ale pewna nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarcie dla psa
albo soki jednodniowe. ja lubie radno w drodze sobie taki wypic;) np. w anglii w takich malych sklepikach sa kanapki i przekaski sniadaniowe, ale czy u nas sie to sprawdzi...trudno powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
soki nie za bardzo sie sprawdzają, bo jak ludzie nie wykupia to sie zepsuja szybko i nie można ich już sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
panna marianna tak dziękuję za rady i proszę o więcej.Wszytko co mi podpowiedziałaś jest strzałem w dziesiatkę i z pewnością to też wprowadzę do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
te kanapki fajna sprawa ale boje sie ze przy chemi to się jednak nie sprawdzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakieś karteczki kolorowe czy takie kartki do segregatora czyli coś co ogólnie u dzieci jest na topie. Myślę, że można na tym zrobić spory narzut , bo np. kupisz takie coś w hurtowni za 2 zł, w środku jest ok. 100 sztuk, a Ty będziesz sprzedawać po jednej karteczce po np. 0,20 gr, a wynik prosty do policzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
a orientujecie sie może jak to jest jakbym chciała przy okazji wprowadzić też totolotka?nie wiem jak się ta maszyna nazywa fachowo:))Czy bez problemu uzyskuje się na to pozwolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
no i oczywiscie mysle zeby tez miec ksero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
magderina bardziej mysle jednak o kartkach okolicznosciowych ale nowinki u dzieci tez będę sledzic z uwagą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×