Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydło powidło

Otwieram SKLEP typu MYDŁO i POWIDŁO.Chciałam Was prosić o RADY

Polecane posty

Gość mydło powidło
prezerwatywy juz były:))Bede miała chemie i wszytko co mozna dostać w kiosku ruchu ale myślę o czymś żeby mieć przewagę nad innymi bo takie rzeczy oferuje nawet sklep spozywczy...także proszę o jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup maszyne w ktorej
jednoczesnie jest ksero, skan i fax - nie sa drogie. a takie usługi sa na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gotowe kanapki to strzał w10
sama bym kupowała gdyby takie były u mnie. ludzie rano do pracy czesto nie chce m sie robic kanapek..a tu gotowe i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sznorowki
i zrob kontrakt z OTTO albo innym katalogiem typu bon prix, zebys mogla miec kontakt z klientami. jak masz duzy lokal to mozesz zajac sie eysylka zamowien dla klientow i odsylaniem niechcianych zamowien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. koniecznie napoje energetyczne! ( nie wiem,czy były ), jakieś batoniki, to też obowiązkowo.. no chyba wszystko wymieniłaś.. No i stawiaj na jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlin i wloclawek
aaaaa i jeszcze zaopatrz sie w sprzet do kawy by moc na droge sprzedawac COFFE TO GO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnn
W mojej szkole pani w bufecie robiła kanapki i sprzedawała je po ok. 1 zł i miały one największe branie :) Zazwyczaj na drugiej przerwie już nie było żadnej. Sama często kupowałam, bo w domu nie chciało mi się robić. Poza tym może też drożdżówki, jakieś ciastka, tak ogólnie słodycze. I może jeszcze jakieś ramki na zdjęcia, flakoniki, tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
z ta kawą swietny pomysł tym bardziej ze wczesniej myslałam o kawiarni cos na wzor cafe nero słynnego np w UK jesli ktos z was był:)Ale chyba Fioletowa Liliowa ma racje...w czyms takim to raczej automat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
dla mnie to profanacja kawy ale jesli ktos lubi...:)czemu nie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
sweetie to tez jest pomysl ale chyba zbyt duza przy tym odpowiedzilnosc poza tym bede tam narazie sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia26
a może ze 3 komputery z internetem ogolnodostepne. skoro nie ma u Ciebie kom miejskiej to domyslam sie ze to nieduza miejscowosc. pewnie nie ma zbyt duzej konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
a tak wogole to myslicie ze to sie oplaca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
ewunia tez o tym pomyslalam tym bardziej ze mam obok male pomieszczenie wiec moze to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
z tym faksem i skanem to tez dobry pomysl!!Dziekuje(buziaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wsadz mikrofalowke
i odgrzewaj pizze po kawalku? mozesz tez wejsc w kontakt z jakas kolezanka, ktora robi dobre ciasta domowe i sprzedawac na zamowienie, wiesz , jakies 1-2 ciasta ale superdobre,zeby ci zawsze schodzilo. Albo jakies inne jedzonko domowe - nie na stale w sklepie, ale jako posrednik, zebyt mozna bylo zamowic Chemie ludzie kupuja w supermarketach, bo tansza, rozne puszki i psie zarcie tez, wiec tylko w ilosciach awaryjnych. W malych sklepikach dobre swieze pieczywo ( najlepiej miec zaprzyjaznona piekarnie), zielenina, cos, czego nie warto nosic z daleka, rowniez mrozonki, lody Znaczki pocztowe tez sa dobre,pocztowek troche swiatecznych.] Mozesz tez np jak masz kogos w trym dobrego przyjmowac drobne prace krawieckie, skracanie, zamki itp, najwazniejsze, zeby ludzie przychodzili, wtedy dodatkowo cos kupia.Teraz w cenie sa bardzo usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia26
myslę że taki sklepik zawsze sie opłaca. ludziom nie chce sie latac i szukać takich właśnie pierduł jak gazety, bilety, karty pre-paid. w tak zwanych kapciach zchodzisz na dol i kupujesz co ci potrzeba. chipsy wprowadz, ludzie lubia do filmu pochrupac :) ja sama sie wkurzam jak czasem chce kupic bilet bo ide na piwo i musze autobsem jechac i niegdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
raczej nie chciałabym łączyć jedzenia z tym wszytskim.Troche juz mi nie pasuje do tego chleb itd.Sama bym takiego chcleba nie kupiła w takim sklepie....Nie chce poprostu przesadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
chipsy tez koniecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
uslugi krawieckie dobry tez pomysl ale u nas jest mnostwo zakladow wiec odpada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
a orientujecie sie jak to jest z automatem do kawy?ile sie za to płaci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia26
nie stawiaj automaty do kawy. to sie sprawdza jak sie w danym miejscu sie na cos czeka. no wyobraz sobie. kupujesz kawe i lecisz dalej do pracy. kawa ci sie rozlewa... bez sensu. juz lepiej z zimnymi napojami i wodą. takie automaty to sie chyba w dzierzawe bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
Chyba masz racje.To się chyba nie sprawdzi.kawa mimo ze ja kocham musi isc w odstawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia26
lece do domu, pomysle jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
dzieki ewusia czekam na więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa jest coll
a coffe to go bys sprzedawala w kubkach zamykanych z dziurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskskksks
Szczerze mówiąc, ja takie sklepy omijam z daleka, bo w nich po prostu tak naprawdę nic nie ma. To znaczy jest wszystko i nigdy to, czego używam i potrzebuję. Mały wybór, najtańsze marki, maly obrót więc to wszystko leży miesiącami. Jedno wielkie byle co. Jak chcesz przyciągnąć ludzi, musisz się na coś nastawić i na coś postawić, skoro kiosku z tego nie będzie, bo lubisz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydło powidło
no widzisz a ja luibie takie sklepy.Jak cos potrzebuje to nie chce mi sie za kazdym razem wychodzic na miasto a wole sobie zejsc do pobliskiego sklepiku.Mysle ze wiekszosc ludzi lubi wygode i jednak nie masz racji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×