Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IWKOS

NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKOWA W TRÓJMIEŚCIE

Polecane posty

Gość gość
Te trzy, które Ty wymieniłaś nie spełniły moich oczekiwań. Za drogo, średni lektorzy, ogólnie bez szału. Moje oczekiwania najbardziej spełniło Centrum Języków Obcych Astar w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz problem z wyborem luknij na tę strone https://needaschool.com/pl/ jak sie zarejestrujesz to dzięki niej będziesz mogła dokonać lepszego wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauka angielskiego przez Skype, w pierwszej kolejności, będzie należy ludziom, co żyje w usuwanych rejonach, ludziom które nie mogą odwiedzać oczne zajmowanie do siły swojego nawału pracy czy za stanem zdrowia. szkoła Preply proponuje Państwu studiowanie angielskiego w Warszawie http://podajdalej.info.pl/news/przyspiesz-nauke-angielskiego--10-zasad-od-preply.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczyłam w Akademii Językowej na Morenie w Gdańsku, ale mają też oddziały w Gdyni i Rumii. Bardzo polecam, porozumiewanie się po angielsku nie sprawia mi już żadnych problemów :) teraz planuje sie zapisac na hiszpanski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda919
Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie najważniejsze jest żebym szybko zaczęła mówić i płacę za kurs, żeby jak najwięcej osłuchiwać się języka, którego chce się nauczyć, jego melodii i akcentu. Jeśli lektor chce faktycznie czegoś nas nauczyć, mówi w języków obcym 90% czasu zajęć nawet przy nauce na poziomie podstawowym. Chce też na zajęciach trenować mówienie, a żebym mogła dużo mówić grupa nie może być duża, bo nie starczy czasu. Ja chodzę drugi rok do szkoły w Gdańsku Culture Bridge w Gdańsku i uważam, że jest to najlepsza szkoła, jaka kiedykolwiek mogła znaleźć. Lektorzy są kreatywni, zawsze świetnie przygotowani do zajęć i wymagający, co w przypadku innych szkół nie zawsze miało miejsce- przecież im wolniej się nauczysz tym dłużej będziesz chodził na kursy i zostawiał u nich kasę... Ja bym zwróciła uwagę właśnie na przygotowanie lektorów i atmosferę w szkole- czy jesteś jednym z anonimowych kursantów czy możesz zgłosić się do dyrekcji szkoły z każdym zapytaniem, a ona wie, jak masz na imię, w jakiej grupie się uczysz, jaki jest twój poziom i we wszystkim doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia ABC
jeśli chodzi o niemiecki, to polecam Centrum Herdera UG w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wrześniu też miałam dylemat z powodu wyboru szkoły językowej. Pomogła mi ta strona https://needaschool.com/pl/ Ostatecznie zdecydowałam się na korepetycje, ponieważ można na niej znaleźć także oferty korepetytorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór szkoły jezykowej jest bardzo ważny, sama miałam ogromną bariere językową i z trudem przychodziło mi wypowiedzenie w logiczny sposób choćby paru zdań, zmieniło się to gdy znalazłam na prawdę profesjonalna szkołę językową na stronie http://www.langzie.pl/ Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astraa33
Ile czasu chodzisz do tej szkoły? Ja się w speak up rozkręciłam dopiero po miesiącu i zostałam u nich przez rok. Najbardziej wspominam miłą atmosferę, rzetelnych lektorów i dobrze przygotowane nie nudne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka114
Mi przy wyborze szkoły językowej pomogła strona langzie.pl, porównała mi ceny, miejsca w których szkoły sie znajdują i pokazała opinie innych. Teraz cieszę się super szkołą i efektami jakie daje mi kurs, w koncu nie bede bała sie odezwać jak wyjade na wakację do Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrixx2
ja szukalam w 3miescie kursów stacjonarnych chinskiego, ale lokalizacje i ceny nie porywały wiec w efekcie koncowym skorzystalam z http://www.hanzilla.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda że w speak upie jeśli się dobrze nie nauczysz języka na kursie to możesz cały powtarzać za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapisałam się w październiku do Mavericka w Gdyni. Nie żałuje decyzji bardzo fajna atmosfera tam panuje, a mój lektor jest świetny. Na 100% zostaje na drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axx
Ja przez kilka lat chodziłam do Oxford Language Centre we Wrzeszczu i powiem,że jest super, bo byłam w różnych grupach(od b1 poprzez FCE i konwersacje ) i we wszystkich mi się podobało, fajni profesjonalni lektorzy i trafiałam na super osoby w grupach więc atmosfera na zajęciach i po .. przyjacielska, a kontakty pozostały do tej pory. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie akademia jezykowa! bardzo dobrzy nauczyciele, nauczyli angielskiego nawet takiego jezykowego tluka jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadacie głupoty molo w sopocie jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuniaaa20
Też chodzę do Akademii Językowej na niemiecki i mogę potwierdzić, że sporo się już nauczyłam a dopiero chodzę drugi miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić fajną stronę, która wyszukuje szkoły językowe! Wybieracie język, miasto, dzielnice i wyświetla Wam się całe "zestawienie". Ceny, grafik godzinowy i co najważniejsze opinie! Naprawdę świetna sprawa! Bardzo mi ułatwiło w szukaniu dla mnie, ale przede wszystki szkoły dla moich maluchów! Jak ktoś szuka, to polecam skorzystać ;) Podsyłam strone langzie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu21
Też ostatnio zdecydowałem się na Akademię Językową (startuję z francuskim) - rewelacja! Kilku moich znajomych też u nich jest, różne języki i różne poziomy, ale wszyscy są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@reedssf do elerningu potrzeba dużo samozaparcia i przede wszystkim dużo pracy a mimo wszystko to i tak nie przynosi takich efektów jak indywidualna praca z nauczycielem. Ja osobiscie polecam www.makilen.pl, gdzie udało mi się naprawdę popracować nad jezykiem chociaż orłem z tego żadnym nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Telimencia
Jak wyżej - Akademia Językowa! Chodzę od dwóch lat, teraz dwa języki - dobre ceny, pełen profesjonalizm i efekty, jakich się nie spodziewałam, polecam z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam do profi na angielski, ale nie jestem do końca zadowolona z zajęć. Teraz znalazłam inną szkołę na langzie.pl i mam nadzieję, że wszystko będzie ekstra. A przy okazji polecam langzie, bo jest tam fajne zestawienie szkół w róznych miastach, mozna sobie poszukać łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomciopaluch
Ja też chodziłem do Akademii Językowej w Gdyni i byłem, ba, nadal jestem bardzo zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łokimi
Racja, Akademia Językowa jest najlepsza w naszych okolicach! Pełen profesjonalizm i efekty gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remik77
Ja co prawda dopiero zaczynam, ale zdecydowałam się na Akademię Językową, mają chyba najwięcej dobrych opinii w sieci, dzięki za ich polecenie ! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelkaelka
Jak Trójmiasto, to tylko Akademia Językowa w Gdyni! Chodziłam już do kilku szkół, ale kadra, podejście i "sposoby" nigdzie mnie tak nie przekonały jak właśnie na Świętojańskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka876
Wow, właśnie szukam szkoły w Gdańsku, dzięki! Zaraz sprawdzam stronę tej akademii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno unikajcie Ambit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaZmagnoliami
Ja tez uważam, że Akadamia Jezykowa z GDynii najlepsza! Świetna kadra, dobra lokalizacja i spoko ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgdynia
Taj jak wyżej - Akademia Językowa w Gdyni - dobre ceny i świetna kadra ucząca. :) Polecam z czystym sumieniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×