Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IWKOS

NAJLEPSZA SZKOŁA JĘZYKOWA W TRÓJMIEŚCIE

Polecane posty

Gość Nova CE Gdynia
ostatnie wolne miejsca - nabór trwa!!! nova centrum edukacyjne w gdyni zaprasza do zapisów my nadal prowadzimy nabór!!! ostatnie kilka dni!!! nie czekaj!!! ul. świętojańska 66/1 gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek1
Witam. Czy ktoś uczył się ostatnio w berltz w Gdańsku. Czy polecacie? Lekcje są bardzo drogie więc proszę i informację o ich skuteczności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grasik
Ja polecam NOVA w Gdyni,tam naprawdę moża sie sporo nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonyJan
jestem uczniem NOVA CE uczę się tam na kierunku filolog języka ang i polecam Ci tą szkołę. Grupy są niewielkie a nauczyciele bardzo dobrzy. Także naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kami93
Nie wiem jak szkoły o których piszesz bo nie chodziłam. Natomiast mogę coś powiedzieć o CENTRUM EDUKACYJNYM NOVA w Gdyni. Bez problemu zaliczyłam sesje, nauczyciele bardzo pomocni. Nawet jak nie było mnie na jakiś zajęciach to dostałam przerobione tematy i w spokoju mogłam to nadrobić w domu. Bardzo POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia123456_5
Mój syn chodzi do Sitrax Ecole na norweski i francuski, a od przyszłego roku też angielski. Szkoła trochę mało znana, ale warto spróbować. Bardzo fajni lektorzy, cena niewygórowana no i lokalizacja w centrum Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka93
Najlepsza jest NOVA. Cieszę się ze tam trafilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLO
Wedlug mnie najlepsza szkoła w Trójmieście to NAVA CE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetagość
Najlepsza w mieście jest Nova :D Uczę się tam i jest naprawdę spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Nova, uczyłem się i zaliczyłem wszystko bez problemu. Myślę że byłem dobrze przygotowany przez szkołę do egzaminów w OKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja również uczyłam się w nova i wszystko pozaliczałam bez najmniejszego problemu a orłem nigdy nie byłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Nova w gdyni trzyma poziom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam filologię angielską w Nova CE w Gdyni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty się uczyłeś na tej filologi w Nova czy ze słyszenia? Jeśli tak to w jakim mieście? Zastanawiam się nad zapisem na ten właśnie kierunek u nich i obawiam się poziomu. Żeby nie był zbyt niski. Nie znam się na szkołach policealnych ale tę akurat chwaliła moja koleżanka z tym że niestety nie w Gdyni a co oddział to może być co innego ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłem się, choć już jakiś czas temu. Poziom był ok jak dla mnie. Były wstępne egzaminy żeby ocenić nasz poziom angielskiego i Pani prowadząca dopasowała się do naszej wiedzy. :) Tak poza tym, bardzo miła Pani, nie wiem czy jeszcze pracuje ale jeśli tak to polecam bardzo, bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie wolne miejsca - nabór trwa!!! nova centrum edukacyjne w gdyni zaprasza do zapisów my nadal prowadzimy nabór!!! ostatnie kilka dni!!! nie czekaj!!! ul. świętojańska 66/1 gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NovaCEGdynia
NOVA Centrum Edukacyjne w Gdyni Zaprasza do ZAPISÓW. Rekrutacja na Semestry Jesienne jeszcze trwa. Nie zwlekaj dołącz do grupy i rozpocznij naukę. Zapisy Trwają do 19.11.2017!!!! !www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinq32
W Gdańsku polecam Ci szkołe https://speak-up.pl/, która sprawiła cud - nauczyła mnie języka na tyle bym mógł podjąć pracę Władaniem językiem angielskim było moim marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaintrygowała mnie metoda Krebsa , znalazłam na www.kursy- językowe.edu.pl, może ktoś wie czy to jest skuteczna metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trójmieście zdecydowanie polecam szkołę Berlitz (są m.in. w Gdańsku i Gdyni). Uczyłam się u nich 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Z tego co pamiętam to mają pierwszą darmową lekcję, więc warto z niej skorzystać i zobaczysz czy tam ci się spodoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta 675

A znacie taka szkołę w Trójmieście Aj.edu.pl ? Bo zbierają bardzo dobre opinie, więc chciałam także Was zapytać o zdanie. Znacie, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annas

polecam kurs języka niemieckiego i angielskiego dla elektryków https://allegro.pl/uzytkownik/marbar1979 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ludzie naprawdę jeszcze chodzą do szkół językowych? Przecież teraz się wszystko robi online 🙂 Obecnie uczę się niemieckiego w Sharpling, bardzo efektywna metoda, świetne konwersacje, a to dla mnie najważniejsze 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

A ja właśnie od niedawna uczę się angielskiego online z tutlo. Jak na razie jestem z nich zadowolona i chętnie podchodze do każdej lekcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka
Dnia 12.06.2019 o 11:34, karolkake napisał:

No ja niestety nie mam miłych wspomnień co do szkoły językowej. Nie ma to jak zajęcia 1:1, wtedy cała uwaga skupiona jest na Tobie. Też znacznie lepiej odnajduję się na kursach on-line niż stacjonarnie. Nie tracę czasu na żadne dojazdy i pracuje nad tym, czego ja nie potrafię a nie ktoś w grupie 🙂

A jaki kurs online polecasz ? Bo mi tez zależy na czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaa

Ja polecam TUTLO nie wiem jak koleżanka ale dzięki TUTLO w końcu wiem jak lekcje powinny wyglądać i przynoście efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
Dnia 27.06.2019 o 15:18, karolkake napisał:

Ja wiele kursów rozpoczęłam i niestety szybko mi się nudziły. Bardzo fajną metodę ma tutlo, zajęcia raptem 20 minut dziennie i człowiek nie jest w stanie się znudzić, pracuje wtedy na 100%. Przy dwójce dzieci ciężko się zorganizować ze wszystkim, ale lekcje można odbyć aż do 22, także to jest bardzo dobra pora dla rodziców 🙂

Mozna u nich skorzystać z jakiś lekcji próbnych żeby zobaczyć jak to wyglada ? Jak się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMJ

najlepszą szkołą językową ale dla DZIECI jest Toddler British Centre 😉 teraz akurat ruszyły zapisy na kursy j.angielskiego więc je zapisałam a wcześniej były na kolonii zorganizowanej przez tą szkołę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×