Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bless

kto stosował TABEX?

Polecane posty

Gość bless

I jakie s\doświadczenia ja właśnie zmaierzam wziąć pierwszą tabletkę bo dość już mam tych fajek, brak mi silnej woli ale zobaczymy co z tego będzie. Mam pytanie czy po jedzeniu czy przed i czy mieliście jakies dziwne objawy po tym leku , jakie samopoczucie? Prosze o wszelkie opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję. Teraz już 1 tabletkę rano ale stosowałam według wskazań lekarza. Nie palę 36 dni ! Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Wydawało mi się, ze nie dam rady rzucić palenia., że nie przetrwam nawet 1 dnia bez papierosa.. A le było to mylne przeświadczenie :) A dla jasności dodam , że paliłam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
a mozesz napisac jak sie czulas po tych tabletkach? czy mialas jakies skutki uboczne? czy papierosy czy obrzydly czy po prostu sie odechuialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie maiłam żadnych skutków ubocznych. Po prostu po 4 dniach brania po 5 tabletek, piątego dnia wzięlam rano tabex i już nie zapaliłam papaierosa. Potem brałam przez około tygodnia 4 tabletki, potem zmniejaszałam dawkę. Następnie brałam tylko wtedy kiedy naszła mnie ochota na zapalenie fajki a teraz biorę tylko rano, profilaktycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
jejku jak Ci zazdroszcze, a przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę ... i to mnie wkurza i martwi ale ... mam nadzeję, że uda mi się wrócić do wagi poprzedniej i już nie tyć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
ja w sumie tez sie boje ze przytyje ale w zasadzie zdrowie jest dla mnie wazniejsze a schudnac latwiej niz przestac palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bless
jakie ja mialam sny po tych tabletkach ech ale chyba poza tym to na mnie nie dzialają bo pale dalej dzis dopiero drugi dzien a pale normalnie ani mnie nie odrzuca ani nic a w niedziele juz mam wogole nie palic nie wiem jak to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś po tabexie dziwne sny ? Ja chyba nie ... nie pamiętam przynajmniej. Ja też paliłam przez 4 pierwsze dni normalnie. Nic mi sie nie działo, bralam tabex i paliłam. A piatego dnia po prostu nie zapaliłam juz papierosa. Tak mi kazał to stosować lekarz z przychodni pomocy palącym w Instytucie Onkologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś po tabexie dziwne sny ? Ja chyba nie ... nie pamiętam przynajmniej. Ja też paliłam przez 4 pierwsze dni normalnie. Nic mi sie nie działo, bralam tabex i paliłam. A piatego dnia po prostu nie zapaliłam juz papierosa. Tak mi kazał to stosować lekarz z przychodni pomocy palącym w Instytucie Onkologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam o wsparcie, chcę od nowego roku rzucić palenie z tabexem. Brałam kiedyś Zyban (jest rewelacyjny, ale i cena też) nie paliłam dwa lata. Zaczęłam po śmierci mojej mamy. Jestem dostatecznie zmotywowana, ale nie mam zbyt silnej woli. Podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami, bardzo jest mi to potrzebne, bo jestem z tym problemem zupełnie sama. Czy są jakieś skutki uboczne i czy to wogóle działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabex - 0 skutkow ubocznych
nie palę 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyje sie od jedzenia
a nie rzucenia palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam niepełne opakowanie (94 tabletki) za 50 zł, nowe opakowanie kosztuje ponad 80, więc jesli ktoś jest chętny proszę o maila oiseau@interia.pl ja rzuciłam po jednym opakowaniu i 6 tabletkach z kolejnego. Tabletki ważne do 07/2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irkazpoludnia
Nie pale ponad 4 miesiace wlasnie dzieki tabexowi. Nawet nie pamietam jak to bylo kiedy palilam. Naczytalam sie w necie o skutkach ubocznych, o tyciu itp itd ale nic takiego nie wystapilo w moim przypadku. Postepowalam dokladnie zgodnie z ulotka, po bodajze 5 dniu papieros po prostu "nie smakuje". Nie ma sie potrzeby zapalenia, nie mysli sie o nim, nie ma odruchow i przyzwyczajen zwiazanych z palaniem. To co dzialalo zdecydowanie na plus to sny :) Zawsze mialam bardzo barwne, wyraziste i nadwyraz realne sny. Po tabex'sie zastanawialam sie czasami czy aby cos mi sie snilo czy...... :) Zdecydowanie polecam ! Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty67
Ja źle się czułam po tych tabletkach więc z nich zrezygnowałam. Po czasie znalazłam blog https://blogbylejpalaczki.wordpress.com/ spróbowałam i nie żałuję, bo w końcu udało się rzucić palenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Ja biorę Tabex i jestem już 10 dni bez papierosa! Mi nic nie było po tych tabletkach, a teraz bez papierosów też czuję się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra brala i jej pomógl. Mowila, ze tydzien stosowala zgodnie z zaleceniami lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×