Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nana24

JAKIEJ FIRMY POLECICIE GARNKI?

Polecane posty

Gość Marta Kowalewska
Pani Ewo, Produkty Philipiak może Pani obejrzeć na naszej stronie internetowej http://www.philipiaknaczynia.pl/produkty. Znajdzie Pani tam także adresy sklepów i salonów firmowych. Ale najlepszą okazją do zapoznania z ofertą i możliwościami naczyń Philipiak, pozostaje udział w ich pokazie. Aby zapewnić sobie uczestnictwo w prezentacji, należy zadzwonić pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82 infolinia: 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań bądź wątpliwości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marto, czy mogłaby Pani udzielić mi informacji, gdzie w Polsce można znaleźć sklepy stacjonarne z produktami Philipiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Produkty Philipiak można obejrzeć w salonach firmowych zlokalizowanych w największych polskich miastach. Pełna lista sklepów znajduje się pod adresem http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic. Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania - chętnie odpowiem. :) Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SILIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam garnki Gordona Ramsay'a . Wszystko gotuje się błyskawicznie- olbrzymia oszczędność czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.01.14 [zgłoś do usunięcia] łoże_w_kolorze_czerwonym Polecam Philipiaka. Drogie, ale świetne. x nie nabierajcie się na filipiaka! Pracowałam w firmie biona, potem w Filipiaku to wszystko siebie warte! Marże narzucają nawet po 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KochanowskaEwa
Fajnie, dziękuję za informację Pani Marto. Skontaktuję się i poproszę o zaproszenie na taki pokaz. A czy taka prezentacja garnków Philipiaka jest płatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Pani Ewo, Prezentacje naczyń Philipiak są bezpłatne i do niczego nie zobowiązują, pozostając niczym innym jak jedynie świetną okazją do zapoznania się z produktem. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości, chętnie pomogę w ich rozwianiu. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Pani Marto, Kto prowadzi taki pokaz??? czy ludzie z branży? i ile on trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pokaz prowadzony jest przez nasz przeszkolony personel i należy zarezerwować sobie na niego około dwóch godzin. Jeżeli są jeszcze jakieś pytania - zapraszam. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burlesska
batrina a taki zestaw naczyń philipiaka to z ilu elementów się składa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuzmaria
Taki podstawowy zestaw philipiaka to 18 elementów, ale jest możliwość zakupu pojedynczych elementów, na przykład samej pokrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i-cook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pozwolę sobie uzupełnić informację na temat wielkości i składu zestawu. Składa się on z 18 elementów i są to: małe naczynie z pokrywą, średnie naczynie z pokrywą, duże naczynie z pokrywą, patelnia z pokrywą, naczynie do gotowania na parze, misa duża z pokrywą, misa mała z pokrywą, koszyk do gotowania warzyw, tarka, łopatka, pierścień redukcyjny i przyssawka. Zachęcam do zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem. Pozdrawiam,Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorella42
Ja ostatnio poszłam na taki pokaz z koleżanką. Bardzo mi się podobało i naprawdę robią wrażenie te garnki! Wprawdzie nic nie kupiłam, ale wyszłam z fajnym prezentem - parasolką. No ale rozważam kupno i męczę męża, bo chciałabym mieć w kuchni coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebekka
A czy istnieje możliwość zakupu w systemie ratalnym, bo nie stać mnie jednorazowo zakupić taki zestaw philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kompletem odpinanych rączek mogę polecić garnki firmy Vinzer - dla mnie super. Podwojne dno, bardzo długo trzymają ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam garnki firmy AMC są bardzo drogie, ale zakup był super i jestem naprawdę zadowolona szybko smacznie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Odpowiadam na pytanie @rebekka. Tak - jak najbardziej, zapewniamy naszym klientom możliwość dokonania zakupów w przystępnym systemie ratalnym. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś pytania - zapraszam. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to świetnie. Pani Marto na ile miesięcy maksymlanie można rozłożyć płatność w ratach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doobrusia
Witam! Ja uczestniczyłam w prezentacji naczyń philipiaka i po jej obejrzeniu zdecydowałam się na zakup parownika. Super urządzenie do gotowania swoją drogą. Pomaga mi zdrowo gotować posiłki do mojej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak działa taki parownik Philipiaka, czy to jest bardzo skomplikowane? Mam wrażenie, że ostatnio jest moda na zdrowej jedzenie i parowniki są bardzo popularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flannka
To bardzo proste. Gotujesz pod przykrywką swoje posiłki. Taki parownik wyposażony jest w regulator, który utrzymuje stałe nadciśnienie w jego wnętrzu poprzez wypuszczanie nadmiaru pary, oraz zawór bezpieczeństwa, otwierający się w wypadku zablokowania się zaworu regulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaldaka
A w naczyniach phlilipaka Pani Marto można suszyć np. grzyby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem, czy są jakieś specjalne przyrządy do suszenia? z tym się nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki serdecznie, czy to jakieś nowe urządzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karni
Mnie odpowiadają garnki pfilipiaka. Jakościowo są idealne. Pod względem oszczędności bardzo dobre. Na jednym palniku gotuję równocześnie calutki obiad. Zakup ich nie był dużym obciążeniem , bo kupowałam je po jednej sztuce w sklepie internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavalina
Racja karni, bardzo dobrze się to sprawdza. Można ugotować wszystko na jednym palniku i oszczędzić na czasie i gazie. A poza tym gotowane potrawy są bardzo smaczne. Dlatego teraz gotuję bez użycia soli. Znalazłam stronę, gdzie można znaleźć przepisy na takie potrawy (przepisy Karola Okrasy). Zajrzyjcie: wyrzucsolniczke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×