Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katja kassin

Czy prostytutka ma szansę załozyć rodzinę

Polecane posty

Gość gość
A ja właśnie szukam kobiety do związku typu cuckold, taki mam fetysz i to mnie kręci gdy moja kobieta sypia z innymi. Tak ma wielu facetów którzy namawiają swoje żony czy dziewczyny by dawały innym, ja też tak namówiłem byłą partnerkę, niestety "normalna" kobieta by iść z kimś do łóżka coś poczuć, no i związek się rozpada. Prostytutka potrafi oddzielić sex od miłości. Nie musiała by mnie utrzymywać bo stać mnie by utrzymać rodzinę, mogła by przestać tak zarabiać a przynajmniej nie na cały etat tylko hobbistycznie bo to lubi obsługiwać stałych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiary na nią, link z roksy czy "służbowy" nr tel, to i tak przecież jest publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.02 No właśnie, ośmieszanie kogoś i rozdawanie nagich fotek podchodzi pod paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo małżeństwo albo dziffkarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, ale niech się tym nie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na normalną rodzinę i miłość nie ma szans. Może mieć partnera fetyszystę typu cuckold czy swing ale to nie jest normalna rodzina typu kochający mąż, dom, bezpieczeństwo i dzieci albo może mieć układ z facetem jak pisałaś dla kasy itp. ale to też nie jest miłość . Skoro nie dojrzała aby zakończyć ten etap życia czyli prostytucję raczej nie może liczyć na prawdziwą miłość,. Moim zdaniem układ cuckold też prawdziwą miłością nie jest ale nie będę dyskutował na ten temat dłużej. Wnioski - musiałaby chcieć zakończyć ten etap życia. Prawdziwa miłość wyklucza prostytucję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek69

... będzie ...ą ma to we krwi taka karma taki los rodzinę założy ale typu matka dziecko , normalny facet nie pójdzie na to by mieć żonę aktywną ...ę albo byłą bo będzie cały czas mieć gdzieś tam ukryte negatywne emocje żal itp.. po drugie on się musiał starać o nią cały ten teatr zdobywania tej "żony" randki piękne słowa deklaracje kasa prezenty poświęcony czas a z drugiej strony przychodzi pryszczaty gnojek 18 lat płaci 200 zł i dyma ją ile się da na koniec spust na twarz sorry tak się nie da 😜 . zona ... ? nigdy nawet była 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×