Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

LUMPEKSY!!!!!

Polecane posty

uwielbiam te sklepy- moge tam znalezc ubraniach których wiem że nikt poza mna nie ma, wiem że nie minie mnie osoba w takiej samej kurtce np. A wy lubicie grzebać w szmateksach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serio to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
lubie lubbie tylko trzeba wiedziec gdzie isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalczego nieee
lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalczego nieee
lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___malenka____
ja juz tylko tam sie ubieram!!sa cudowne rzeczy w moim lumpeksie ulubionym!prawie codziennie chodze i zawsze znajde kilka ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___malenka____
ja juz tylko tam sie ubieram!!sa cudowne rzeczy w moim lumpeksie ulubionym!prawie codziennie chodze i zawsze znajde kilka ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubieram sie tylko i wylacznie w second handach :) jak tylko wchodze do normalnego sklepu i widze bluzke za 50zl to odrazu przeliczam ile takich bluzek kupilabym sobie w seku :P to jest jak nałóg po prostu :D czekam z niecierpliwoscia na sobote, zeby tylko jechac i wyszukac jakies perełki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAAAAAAAAAASIA
WITAM, A JA MAM PYTANIE CZY KTOS ZNA FAJNE FUMPEKSY WE WROCŁAWIU !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety z trojmiasta wiec nie znam. tzn. dla mnie \"stety\" bo mam tu cudowne seki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gdyni głownej na ulicy starowiejskiej jest taki super second hand [z zewnatrz wyglada jak normalny sklep!] kolo Solmiru. ma takie biale drzwi i duze czerwone napisy :D bardzo tez lubie sek w Rumii [tu mieszkam:D] na ul. Kosynierów, miedzy pizzerią a apteką ;) [podaje tak szczegolowo gdyby ktos rzeczywiscie chcial znalesc;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkakaka
a jakie macie ceny dnia i kiedy chodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jestem zabezpieczona
ja bardzo lubie bo za grosze mozna znalezc wszystko i wiesz, ze bylo juz noszone i prane wiec nic sie temu nie stanie. mam prawdziwe perelki z takich sklepow. dziewczyny, ktore w nich pracuja same sie dziwia, ze po praniu i prasowaniu te reczy sa takie ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jestem zabezpieczona
na cene dnia sie nie idzie zalapac bo wtedy wyprzedaja to co zostalo. najlepiej przyjsc w dniu towaru, ale wtedy jest pelno ludzi i trzeba troche sprytu. ja kupuje rzeczy wyceniane bo nie lubie grzebac w boksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupuje tylko te wycenione i wtedy kiedy jest -40 lub -50 % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkakaka
ja jezdze w soboty czasem, bo mam 25km, cena dnia 10-15zl za kg, czasem cos wyszukam, ale godzina zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeesas
KOCHAM!!!!! wszytskie ciucszki które mam to z ciucha....uwielbiam szukac grzeba..mozna naprwde trafic na fajne rzeczy i niepowtarzalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście dostawa jest w poniedziałęk- i przyznam sie bez bicia czekam przed drzwiami na otwarcie a jak już wejde o zawsze wychodze z pełną torbą!! Ostatnio znalazłam super kurtke esprit za 13 zł-tylko kupować w lumpach!!! jestem od nich uzależniona. Dodam że w poniedziałek kg=29.99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnik
tez wlasnie sie dzisiaj wybieram do ciucha nie ma odstawy ale codziennie jest cos dokladane tak wiec mam nadzieje ze cos znadje fajnego...-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam chodzic ..ale wybieram takie gdzie rzeczy sa na wieszakach mimo ze sa na wage...nie wchodze do takich w ktorych ciuchy leza w wielkich skrzyniach i trzeba je wyciagac..te czasy juz minely..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llajcik
a macie cos do zamiany z ciuchów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam z second handy :D upatrzylam przesliczna kamizelke z czarnym sciagaczem na dole, cala z szarego futerka. no cudna poprostu! kosztowala 16zł wiec stwierdzilam, ze poczekam do jutra, moze akurat mi jej nie zwiną haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observerO
ble nigdy nie bylam w lumpeksie -raz ze znajoma brzydziloby mi sie dotknac czegokolwiek. mialam wrazenie ze nawet samo powietrze, w ktorym wisza te ciuchy juz mnie zabije nie zeby jakos smierdzialo ale z pewnoscia nie bylo to to, co w normalnych sklepach a nosic - za zadne pieniadze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość observerO
" 2 torby louie vuitton i pasek chanel" to jakies nowe firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×