Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toratora

LUMPEKSY!!!!!

Polecane posty

no jak widac, rozne gusta;] moze poprostu nie udalas sie do dobrego second handu? niektore to rzeczywiscie takie okropne, ze omija sie je szerokim lukiem. ja akurat wybieram takie, gdzie wszystko jest ladnie poukladane, porozwieszane na wieszakach, mila obsluga i ZADNEGO BRZYDKIEGO ZAPACHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do observer0
Czy nie brzydzi cię to, że w sklepach z nową odzeżą tysiące ludzi przymierzają tą samą rzecz. Dla mnie to jeszcze bardziej obrzydliwe niż rzeczy noszone przez jedną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie. nawet do normalnego sklepu moze przyjsc spocona kobieta i mierzyc bluzke ktora ty za 2 minuty na siebie wlozysz. i co, ciebie to nie brzydzi? z butami to samo.1 pare moze mierzyc dziesiątki osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyk marzeń
Czasami kupuję w szmateksach, ale najczęściej wzdragam się, bo wyobrażam sobie, że trafiają tam rzeczy po zmarłych. Brrr Ktoś mógłby polecić dobry szmateks w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszyk marzen--> a czy ty myslisz, ze trafiaja tam ciuchy zdjęte z trupa, z trumny ?;] nie wydaje mi sie. nawet gdyby trafialy z szafy zmarlej osoby, to jak ktos juz na tym forum powiedzial: nie bardzo mnie interesuje jak dobrze ma sie wlasciciel;] ja z trojmiasta jestem, takze nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyk marzeń
Już takich ekstremalności, to sobie nie wyobrażam, żeby z trupa zdejmować ubranie i rzucać to do sklepu :D:D:D:D:D:D Takie ubranie rzuca się raczej do kosza. Mnie wyobraźnia ponosi, bo naczytałam się, że rzeczy, mieszkania, sprzęty "nasiąkają" fluidami właściciela. I w zależności, czy poprzedni właściciel był szczęśliwy, czy nie, rzeczy po nim wpływają w pewnym stopniu na następcę. Ile w tym prawdy, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyk marzeń
Dodam, że mego syna lubią kleszcze :D Przejście się po lesie w jego bluzie (wypranej oczywiście) gwarantuje złapanie kleszcza przez nowego posiadacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🌻 Ja mam swoj jeden ulubiony lumpeks i praktycznie tylko tam chodze :) Ciuchy sa tam na wieszakach, wyprane i wyprasowane. Nie ma przewalania po koszach i tego smrodku jak w wielu lumpeksach :o Faktem jest, ze nie jest tam tak tanio jak w standardowych szmateksach,ale ciuchy pierwsza klasa :) Towar z UK i Niemiec, czesto jeszcze nowy z metkami! Ostatnio wyrwalam sobie sliczny plaszcz, praktycznie jak nowy za 80 zl. W normalnym sklepie musialabym dac za niego pare stowek i co ciekawe pochodzi on z tegorocznej kolekcji, bo widzialam podobne w katalogach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie w katowicach
jest jakiś taki sensowny, nie śmierdziuch? Byłam ostatnio w sosnowcu i w każdym pachniało niemiło, a ciuchy no cóż... Nie, przepraszam, jeden był nawet w miarę. Ale damskie płaszcze, czy kurtki to tragedia. Wielkie płachty dla mojej babci:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam dzis 2 piekne szaliki:) 1 taki kolorowy na jesien, drugi granatowy na zime dłuuuugasny. a jakie kurtki piekne...kurde! w sklepie nie widzialam takich swietnych kurtek. tyle,ze wszystkie bez kaptura;/ a ja szukam wlasnie z kapturem. cudowny dzien! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Przyznam się, że ja też często zaglądam do takich sklepików. Zamiast kupować co miesiąc jakiś jeden czy dwa \"oryginalne\" ciuszki, mogę co tydzień kupić sobie o wiele więcej:) W dodatku ładnych, niezniszczonych, często prawie nowych:) A co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sis sobie kupila sobie dzis 2 szaliki Dorothy Perkins za grosze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Katowicach
nic nie ma:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ell44
heh:D szczerze az sie wciągnełam w ciucholandię:D:P dlaczego .? bo za małe pieniadze mozna naprawde coś orginalnego kupic :P moje początki byly okropne;p wstydziłam sie wejsc do takiego sklepu , i nic nie moglam znalesc wiec za kazdym razem cos kupywałam co jest było mi nie potrzeben:P ale teraz potrafie wejsc do takiego sklepu :P wiekszosc nauczycielek spotykam w nim :P znajomych :P nawet panienki które super wygladaja z osiedla maja wieksząć rzeczy lumpka:P nie trzeba sie zniechęcac tylko szperac szperac i jeszcze raz szperac az cos znajdzie sie:P ostatnio kupiłam sobie duzo workowato skórzano torbę:P torebke formatu a4 w paski zólto jakies tam fajno ciemno zilen torebkę:) balerynki atmopshere czy jakos tak sie pisze balerynki czarne z czubkiem i na przodzie klamro:P białe butki z trózowym paskiem ;) rurki ciemne;) niestety troche za duzo bo to jest rozmiar 38 a ja nosze 36 (chetnie bym sie zmaieniła:P zółto bluzeczke , ciemno zieloną , cieno zileoną w kropeczki , zielono na dyskę , tuiczki i longi wszystko z atmopshere czy jakos tak ;P co prawda wydałam troche kasy na to ale sie opłacało;) jesli pozowli mi jutrzejszy dzien to wybiore sie i jutro:P bow poniedizałek nastepny zaczynają sie studia i nie znajde zytnio czasu na lumpki:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat co do kupowania butow w lumpeksie to nie jestem do konca przekonana,ale to kwestia gustu. Natomiast strasznie nie podoba mi sie jak niektorzy moga kupowac bielizne w ciucholandach :o I to jeszcze z tych tzw. smierdziuszkow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"duzo workowato skórzano torbę\" - DUŻĄ, WORKOWATĄ, SKÓRZANĄ. \"fajno ciemno zilen torebkę\" - FAJNĄ \"balerynki\" - BALERINKI \"balerynki czarne z czubkiem i na przodzie klamro\" - BALERINKI, KLAMRĄ \"zółto bluzeczke , ciemno zieloną , cieno zileoną w kropeczki , zielono na dyskę , tuiczki i longi wszystko z atmopshere czy jakos tak ;P\" - ŻÓŁTĄ, ZIELONĄ \"bow poniedizałek nastepny zaczynają sie studia i nie znajde zytnio czasu na lumpki \" - Tak, studia w twoim wypadku to najlepsza rzecz któą mozesz zrobić. Twój wpis pobił wszystkie inne pod względem ortografii. Płakałam ze śmiechu czytając. Żenada, doprawy. Jeżeli nie umiesz pisać to pisz w wordzie przynajmniej, a nie zmuszaj ludzi do czytania czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ell44
wiesz co p.zda z ciebie haha:D jeśli ktoś się spieszy no to tak pisze;D;p a nie musisz odrau nabijać sie z innych .! Patrz na siebie zakompleksiona dziewczyno widac zze chcesz wyróznic sie na tle innych;p popracuj nad sobą.! i nie stwarzaj gamy prozaicznych problemów .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nikt tak nie pisze
jesli ma chocby podstawowe wyksztalcenie:O nawet jesli nie wiem jak bardzo sie spieszy-szczegolnie ze widac ze niektore bledy nie sa tylko literowkami bo sie powtarzaja:P pobilas wszelkie rekordy tego forum:O i w dodatku jestes chamska i wulgarna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny 🖐️ Dzisiaj wracam z pracy i mama mnie odrazu ciagnie do naszego sklepu, chociaz obiecalam sobie,ze w tym miesiacu basta z ciuchami ;) Nie ma jak to slaba silna wola :p No wiec znowu wynalazlam sobie pare ciuszkow,a wiec: - czarny sweter rozpinany z kapturem - tunika idealna na imprezy (taka polyskujaca) - no i zabijcie mnie, ale wyrwalam nowiutki kaszkiet z atmosphere taki z akrylu,idealny do plaszcza :) A zabijcie mnie za to,ze nie nosze czapek :p ale mam nadzieje,ze moze zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dostałam trochę kaski i już nie mogę się doczekać na chwilę wolnego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą są tam ciuchy na prawde berdzo drogich firm na które na pewno w nowym sklepie nie byłoby mnie stać np.Dorothy Perkins , Atmosphere, H&M,, Villa, ONLY, a ostatnio znalazłam super niebieskie traperki Timberland- nowe!!! za 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×