Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0001

moja córka nie chce sama jeść

Polecane posty

Gość 0001

moja 2 i pół letnia córeczka nie chce sama jeść Muszę zawsze ją karmić choć tak naprawdę potrafi sama się najeść jak jej się chce.Myślę że to mój błąd bo kiedyś zawsze ją karmiłam żeby było szybciej no i teraz mam za swoje :) Wymyślam cuda żeby ja zachęcić ale nic z tego Zawsze kończy się karmieniem. Dodam że apetyt ma dobry.Co robić? czekać i karmić ?Czy nie karmić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie.nie jest tak zlejak bylam mlodsza(14 lat)to mialam kolezanke ktora nie jadla sama tylko mama musiala ja karmic i mowic \"za mamusie,za tatusia...\" naprawde,nie wstydzila sie nawet przy kolezankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kols
to rzczywiscie nie masz sie czym martwic jeszcze tylko 12 lat...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
ja taka bylam przez dziecinstwo,moja siostra tez nie chce jesc,ale u niej to takze wynik choroby.teraz wyzdrowiala,ale nadal niezbyt sie garnie od jedzenia.niektore dzieci juz tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambiśka
mój ma prawie pięć lat i najpierw zaczyna sam a potem chce aby go nakarmić. Wypróbowałam kilka sposób, ale jeden jak do tej pory zadziałał: stawiam mu na stole zegarek i mówię, że jeśli nie zje do tego czasu aż duża wskazówka dojdzie np do szóstki to zabieram talerz i nie obejrzy np. Cliforda. I to jakoś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×