Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAłY22

MAM MAłEGO PENISA.BOJE SIE POKAZAC DZIWCZYNIE.......

Polecane posty

Gość masuj codziennie 100 razy z
włosem a 100 razy pod włos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ja mam 18 lat mój penis w zwodzie ma ok 15cm nie przeszkadza mi to za bardzo no ale chciałbym mieć większego i jeszcze taki problem nie schodzi ma ta skóra napletek czy jakoś tak co mam z tym zrobić??? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
Chłopaki :) Czy Wy myślicie, że wielkość jest najważniejsza? Może dla kobiety, która chce zostać tylko i wyłącznie zerżnięta owszem, ale uwierzcie mi, że dla zakochanych po uszy kobiet, wielkość członka nie stanowi żadnego problemu. Jeśli jesteście razem i się kochacie (w sensie ZAKOCHANIA, miłości psychicznej), to nie obawiajcie się miłości fizycznej, bo to coś pięknego :) Dla mnie osobiście fakt połączenia się ciał jest czymś pięknym... a członki mnie fascynują :P Pozdrawiam i uwierzcie w swoją męskość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
a Ty, Bartku, masz chyba stulejkę i powinieneś iść z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki weźcie sprawy w swoje ręce czym szybciej tym lepiej, są książki w pdf-ie które możecie znaleźć na necie i je sobie ściągnąć, jak dobrze poszukacie to znajdziecie nawet filmy a jak nie znajdziecie to wam wrzucę na jakiś serwer płytkę dvd gdzie koleś pokazuje jak ćwiczyć i przedstawia tam cały program treningu. Zaznaczam tylko że jeśli chcecie osiągnąć cel będziecie musicie poświęcić sporo czasu na codzienne ćwiczenia, ale efekty są trwałe nie tak jak po innych środkach. Na początek wpiszcie sobie w wyszukiwarkę hasło JELQ i zobaczcie co musieli byście robić przez dłuższy czas żeby osiągnąć jakieś rezultaty. Ja trenuje od dwóch miesięcy i moje wyniki poprawiły się prawie o 2 cm zarówno na długości jaki i na grubości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTEL
bondek napisz nam jak trenujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko możesz znaleźć w necie, ktoś nie po to opracowuje książki czy nagrywa filmy instruktażowe żebym ja mówił Ci co masz robić a poza tym każdy wypracowuje z czasem takie techniki które przynoszą mu najlepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almadonna
Bardzo dobrze, że są takie ćwiczenia, ale nie każdy umie je znaleźć, więc Bondek mógłbyś chociaż trochę pomóc kolegom, przesłać jakieś linki czy cóś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTEL
nie technika,lecz chęć szczera zrobi z ciebie TOP OGIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avatiaria
tylko kobieta zakochana moze Ci wybaczyc małego penisa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek16
Mam tak małego fifona! pomóżcie mi no mama sie ze mnie smieje próbowałem rozciągać o line i tata ciongnoł i nic to nie dało, ostatnio podczepiłem sie pod autobus i ciongnoł i to samo - brak efektu. A ja chce miec takom mużyńskom jak to mużyny z afryki mają, moczyłem fifona w spirytusie, gotowanej i wrzadej wodzie i to też nic nie dało. trzepałem i ja i mama opciongała no i nie wiem taki mały. A jak wkładałem kiedyś do rury wydechowej to wylatywał jak flaczek, jeszcze próbowałem kiedys sam sobie loda robić i też nie mogę, porażka żeby samemy sobie nie moznabyło opierdolic fifona. Czy mam coś do dodania? Wkładałem do wiatraka w kompie, 2000 obrotów plus spora temperatura, naplet wciął się zrobił wiatrak ze 2 obroty i mnie prawie wessało ale sie wiatrak zatrzymał obróciłem i wyjąłem ale to tez nic nie dało. Nawet pies mi lizał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne_lla
Jak Cię kobieta kocha to może zaakceptuje..... ale to mało prawdopodobne. Ja sobie nie wyobrażam żeby mój facet miał ponizej 15cm :/ Spójżcie faceci prawdzie w oczy, zadna kobieta nie chce małego wacka, 10 cm moim zdaniem to śmiech na sali. W fantazjach seksualnych zawsze faceci maja dużego- ciekawe dlaczego żadna z nas nie marzy o malutkim "słodziaku" tylko jak już to o wielkiej pale..... Zastanówcie się nad tym.... Jak któraś z nas was pociesza to i tak wie, że nigdy z nikim z was nie będzie. Albo już mamy faceta z normalnym dużym ptakiem,albo dopiero wszystko przed nami. Przykro mi to pisać, ale takie są realia, tak nas natura stworzyła. To się nazywa dobór naturalny i wielkość biustu nie ma tu nic do rzeczy, gdyz biust sam w sobie nie jest narządem kopulacyjnym,pełni jedynie funkcję estetyczną. Zalecam operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka ma racje
tak samo jak facet marzy o kobiece z duzym cycem i talia osy oraz nieszpetnym ryjkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
Nie wiem co Ty gadasz dziewczynko :) Może dla Ciebie mały penis to problem, ale dla mnie nie. Myślisz, że jeśli ludzie kochają się prawdziwie, są razem długo i postanowią wspólnie, że chcą zacząć współżyć, to dla kochającej kobiety mały członek jest problemem? a gdyby faceci mieli oceniać Cię pod względem wielkości piersi, jakbyś się z tym czuła? Straciłabyś szczęście tylko dlatego, że natura Ci 'poskąpiła' ;] i Twój ukochany okazałby się być dupkiem ;] 'Wielkie pały' mnie nie pociągają, wręcz przeciwnie. Trochę mnie przerażają ;p Ale jeśli mój facet miałby takiego członka, to nic by się między nami nie zmieniło. Swoją drogą rozmiar można nadrobić umiejętnościami ;) ważne, żeby dobrze się dobrać i umieć dogadać się w łóżku. Pozdrawiam i zastanówcie się co wypisujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
a w męskich pochwach się mieszczą? :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onkel dobra rada
co ty się chłopie przejmujesz?średnia głębokosc pochwy,to 8 do 10 cm,jak masz choć 11 cm,to znaczy ,że już masz 1cm za dużo,hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek15/16
Ej ja tez mam 16 lat i duzego nie mam kazdu rosnie i dojzewa inaczej głowa do gury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofiara natury
Cóż, ja mam 7 cm w zwodzie, co jest wesoło uznane za stan patologiczny, a operacja w tym wypadku nie pomoże - za mała poprawa (operacja może wydłużyć o około 1 cm), a za duże efekty uboczne. Generalnie chodzi o zaburzenia hormonalne, które spowodowały takie, i kilka innych całkiem ciekawych rzeczy, takie tam na przykład powiększenie piersi, czy inny szit. Kuracja hormonalna odpada - byłaby zbyt inwazyjna przy takich niedoborach i powiedz co ja mam zrobić? Więc za każdym razem kiedy powiesz sobie że masz małego pomyśl "Ale tamten koleś to naprawdę ma przejebane, ze mną jeszcze nie jest tak źle". Generalnie ja mogę sobie pomarzyć o tym że kiedyś będę szczęśliwy z jakąkolwiek kobietą i, że tak to adekwatnie ujmę, chuj. 15 cm to jest według mnie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
Według mnie nie powinieneś się przejmować, a już na pewno nie siedzieć na takich forach, bo jak widzisz niektóre dziewczyny pierdolą od rzeczy i człowiek może popaść w większe kompleksy ;] Uwierz mi, że nie dla wszystkich kobiet rozmiar członka ma znaczenie. To tak samo jak z wami - mężczyznami... czy każdy z was marzy o kobiecie, której piersi będą przesłaniały twarz? ;] Czytałam, że dla was piersi są bardzo ważną częścią ciała u kobiet, aczkolwiek od rozmiaru ważniejsza jest jakość (jędrność itp.). Z członkami jest tak samo. Nie przejmuj się człowieku. Nie myśl też, że każda kobieta musi być tak powierzchowna, jak te, które najczęściej wypowiadają się na tym forum. Nie wiem jak wyglądasz, jaki masz charakter, ale uważam, że każdy ma w sobie coś pięknego. Coś, w czym można się zakochać. Ty pewnie też masz w sobie 'to coś', czego szuka pewna Pani, której może jeszcze nie znasz, ale poznasz :) Jeśli już pojawi się na Twojej 'drodze', to nie myśl od razu o seksie. Poznawajcie się powoli, rozmawiajcie o wszystkim. Kiedy ludzie się poznają, odkrywają w sobie te najlepsze cechy i wtedy - kiedy chcą zacząć już współżyć - takie sprawy jak cm. 'tam na dole' nie są ważne. Tego Ci życzę, nie dołuj się więcej. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
a no, i pewna dziewczyna napisała, że biust pełni jedynie rolę estetyczną (wtf?!) hahaha... no, bardzo inteligentnie ;) myślałam, że piersi mają więcej zastosowań i są niezbędne np. do karmienia dziecka ;] ale jak widać niektórzy nie wiedzą, co mówią. Jeśli by się uczepić, to penis nie jest po to, by dzięki niemu czerpać przyjemność podczas seksu, ale móc się rozmnażać... to jest główne 'zastosowanie' tego narządu, a to już swoją drogą, że ludzkie ciała stworzone są w ten sposób, że umożliwiają odczuwanie przyjemności erotycznych ;] to tak w skrócie... dzieci neo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofiara natury
Między rzeczywistością, a bajką stoi na straży prozaiczność. -.- Różne rzeczy można sobie mówić, i boleśnie przekonać się że tylko na mówieniu się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
wwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeewwwww
15 CM TO CO TY JAKIŚ IMPOTENT JESTEŚ CZY CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeewwwww
CO WY PISZECIE ŻE 15 CM TO ŚREDNIA 15 CM TO PENIS MAŁY A NAWET BARDZO MAŁY, A WY GO POROWNUJECIE ZE SOBĄ I SWOIMI PARTNERAMI I SOBIE WMAWIACIE ŻE TO ŚREDNI A NAWET MOZE DUŻY. ŚREDNI PENIS TO 18 CM A DUŻY 22 DO 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
Ojjjj :) a większość z was ma mózgi wielkości orzeszków ;] to dopiero tragedia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
a jeśli piszesz, że 15cm. to 'bardzo mały', a po chwili dodajesz, że średni to coś w granicach 18cm, to nie rozumiem Cię :D ponieważ 3cm. nie robią dość istotnej różnicy, a 'przeskok' w Twoim przekonaniu jest wieeelki :D naprawdę się zastanówcie :) może sami macie kompleksy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKA_PO_PORODZIE
PENIS ANIE MUSIZS MIEC DUZEGO;ALE JEZYK SPRAWANY TAK; na co ptak duzy ,jak nic nim nie umie zrobic, minetke strzelaj, bedzie dziewczyna zadowolona,powiedz jje ze nie interesuje cie tak bardzo bzykanie ,ale minetka sam mi.-9od

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
Z tego co widzę, pierwsza połowa z was narzeka na wielkość członków, a druga połowa ma poważne problemy z głowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×