Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annnnnnia

Czy to sie oplacaa?Pomocy!

Polecane posty

Gość annnnnnia

Hej kobitki Potrzebuje rady gdyz aktualnie nie mam sie kogo zapytac..za , upatrzylam cudna torbe w ZARZE, idealna, po prostu milosc od pierwszego wejrzenia...ale kosztuje 300 zl, co radzicie?kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiacio
jak ci kasy nie szkoda to kup.tylko pomysl najpierw czy napewno ci pasuje do ciuchow zeby sie nie okazalo ze z jedna bluzka mozesz ja nosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnia
Ona wlasnie pasuje- jest szaro-czarna a butki mam wlasnie szare i czarne. i plaszcz chce szary. a skorzana ona nie jest- jest lakierowana, taki duzy kufer, po prostu cud. no wlasnie nie jestem jakos nieprzecietnie nadziana ale jesli cos mi sie podoba BARDZO to nie zaluje kaski, ale kurcze 300zl na torbe to troche boli;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300zl na torebke?! jak nie masz cos robic z pieniedzmi to sie rozejrzyj czy moze ktos nie potrzebuje ;/ 300zl na torebke...boze...jestem w takim szoku... a niby polacy to biedny narod ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnia
Mam co robic z pieniedzmi, poza tym ciezko na to 300 zl zapracowalam, niestety z nieba mi nie spadly. Gdybym dostala te pieniadze ot tak, napewno lekka reka bym je przepusila, ale ze musialam na nie zapracowac, dlatego pytam sie o rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do lalineczki
Ja bym sobie dala siana ;) Kup cos tanszego, to przebolejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle:) pozatym...nie lepiej kupic kilka torebek ale tanczych? poszperaj moze na allegro czy cos, bo wiele razy mialam tak, ze kupilam cos drogiego, a za rogiem widzialam to samo, ale za polowe ceny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnia
No moze macie racje, 300 zl to rzeczywiscie porzadny pieniadz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger fox
za skórzaną torebkę, która mi się bardzo podoba zapłaciłabym i cieszyłabym się nią. na torebkę, która jest ze skaju nawet bym się nie zastanawiała czy wydać (szkoda kasy na byle co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×