Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudy kocur

Panie lubiące oral - zapraszam

Polecane posty

podoba się.. przecież wiesz. najbardziej to, że jeszcze nie 16 a piszesz ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twórca j elit
i tak wszystkie nakarmisz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..oglądala telewizję...a raczej to też!!! :D:D jeśli tak czujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a raczej ? siedziala wpatrzona w ekran kina,ale filmu jakby nie ogladala...trzymal jej rekę w swojej,a ona jakby sie i wyrywala i chciala zostać...gładził jej wewnętrzna cześć opuszkami palców... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic :D uscisk dloni wykładowcy,czyli mój :-p ew.korepetycje i egzamin poprawkowy w moim gabinecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz sprawdzać języczek i pazurki w takim maratonie? :D masz załatwione Kocurku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bezwładnym lotem z obszarów ciemności gdzie ślepi widzą lepiej - spadam jak ćma w jasność twojego blasku a lot ćmy to ekwilibrystyka i hipnoza spadania wzdluż granicy mroku w oślepienie płomieniem aż po krańce trwania próba walki z sobą na spopielałej krawędzi odczuwania a potem cisza bezgłośnego krzyku jak odgłos spadania lecz symbol ognia to nie tylko żar unicestwienia - to również magnetyzm blasku i ciepło płomienia \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chcę powiedzieć Jestem poprawiasz - jesteś dla mnie chcę powiedzieć Myślę poprawiasz - myślisz o mnie chcę powiedzieć Czuję zamykasz moje usta swoimi ustami " już się stęstniłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kłopotach z koncentracją pomyśl o mnie;) ❤️ do napisania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dotykam,całuję,smakuję czuję,daję,zabieram odkrywam,walczę,zdobywam upadam,zwycieski przegrywam znow wspinam sie,trzymam uczę sie,chłonę,dostaję omdlewam,slepnę i gluchnę i żyję i życ nie przestaję... ........................... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już dobrze:D falowanie @ zostawiłam sobie na deser;) 👄 \"Zamknij oczy, jestem tu Czujesz jak oddycham Ciało przy ciele, dłonie splecione Nasza intymność to cisza Świece sie palą, unosi sie dym Dym namietności Czułość jak błysk przenika nas Bije mi serce szybciej i szybciej Jestes przy mnie i ja przy Tobie Tak jest mi dobrze, tak się unoszę Płonę przy Tobie, spalam sie w Tobie ...jak ogien w kominku .... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie opowiadania jak dzisiejsze są niebezpieczne Mój Słodki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×