Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agi212

kiedy drugie dzieciątko? jestem pełna obaw...

Polecane posty

Gość najlepiej
agi nie strasz moja mala tez grzeczna i ladnie spi od poczatku mam nadzieje, ze drugie jednak tez takie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie nie przespane noce...???? To może moje dzieci są wyjatkowe ,że zawsze przesypiały i ja byłam wyspana.A co do trudności z zaakceptowaniem rodzeństwa przez starsze dzieci nie moge się zgodzić.im starsze tym więcej rozumie. Zreszta tak jest u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
moje też jest grzeczniutkie :) ja sobie wmawiam, że to geny ;) zresztą, jakby było niegrzeczne, to wcale by mi sie nie spieszyło do drugiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
jackpot - masz farta :) jak sie urodzila moja siostra to ja mialam 6 lat moze i rozumialam wiecej ale zazdrosc byla ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
a jak dajecie rade w ciazy i z malym dzieckiem?? jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttiiiiii
ja zabardzo rozpuszczalam synka-ale to dlatego ze ja mialam kiepskie dziecinstwo-i poswiecalam maxymalnie swoj czas i swoje sily i ciagle synek i synek na pierwszym miejscu niewymawiajac-ale kazda minuta poswiecona synkowi wiem ze inne matki troszke odpuszczaja ale ja ten pierwszy rok bylam non stop dla synka zakupy w 10 min z jezykiem na brodzie i do synka teraz troszke odpuszczam bo nie chce z niego mamisynka wychowac ale nie moge napisac ze odpoczelam cokolwiek w pierwszym roku zycia synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
jak dla mnie ta druga ciaza jest zdecydowanie trudniejsza ale da sie przezyc jest ciezko glownie z tego wzgledu, ze coreczka jest bardzo energiczna i zdecydowanie bardziej woli zabawy sportowe niz puzzle czy klocki :O i musze za nia skakac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
jackpot79 nie wiem czy noworodek może być "grzeczny" moja córeczka jest bardzo grzeczna, jak pisałam, ale jako niemowlę karmiona była piersią, na życzenie, więc siłą rzeczy co 4 godzinki musiałam się wybudzać dla niej..dla mnie taka noc już jest nieprzespana, bo potem ciężko zasnąć, zwłaszcza podczas laktacji.. pierwsze słyszę, żeby noworodek spał 12 godzin, ale może i faktycznie Twoje dzieci są wyjątkowe :) a jeśli chodzi o zazdrość, to fakt, większe rozumie więcej, ale mniejsze nie musi nic rozumieć, rodzeństwo jest dla niego naturalną sprawą, nawet nie trzeba tłumaczyć - tak jak dla drugiego malucha jest "normalne", że jest już ktoś starszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
uwierz mi po kolei ze noworodek potrafi przespac 12 godzin a nawet wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
ja sobie radzę póki co bez problemów z ciążą i maluchem, a wychowuję praktycznie sama, bo mąż pracuje do 17, a mieszkamy daleko od babć tylko samopoczucie tragedia! w poprzedniej ciąży, jakby nie brzuszek, to mogłabym zapomnieć o stanie błogosławionym, a teraz bóle głowy i wymioty do 4 miesiąca :o ale poza tym jest w porządku, chociaż też muszę za swoim bzikiem skakać i brać na ręce, bo nie mam serca jak łapki wyciąga..ale ograniczam do minimum i po schodkach chodzimy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
tak sobie mysle ze nigdy nie jest dobry czas na dziecko.zawsze cos sie znajdzie przeciw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
no tak, słyszałam z opowiadań..czasem nawet i dłużej śpią noworodki :) mi sie tylko trafił taki, że nie spał prawie wcale.. zależy od dziecka, każdy rozwija się indywidualnie w końcu..więc trzeba brać pod uwagę wszelkie możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
agi - racja - zawsze jest jakies ale.. ale ja olewam te 'ale' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
i tu się z Tobą zgodzę Agi jak nie pieniądze to praca, jak nie szkoła to choroba..a zegar tyka :) a prawda jest taka, że kiedykolwiek byś sie nie zdecydowała na drugiego malucha - dasz sobie radę! czy to będzie teraz czy za 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
kochane moje Gdzie wasze dzieciaki ze tak beztrosko gawedzicie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
moje juz spi od 20 jak codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...12 godzin
noworodek śpi i bez jedzenia? pogłupiałyście?? "po kolei" ma rację, że choćby na karmienie trzeba budzić z nocy i wtedy nie śpisz już całą noc - więc noc nie przespana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak...12 godzin
moje też śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
jest tez opcja ze karmi tatus:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
a i moja córcia już w łóżeczku, śpi od prawie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
a pranie,prasowanie,sprzatanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś karmi
ale chyba nie piersią.. :D chyba, że z filmie JUNIOR ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
ja się ze wszystkim uwijam za dnia, wieczór mam dla siebie i męża, który właśnie czyta obok książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
pranie - przedwczoraj wieczorem :) prasowanie - wczoraj wieczorem :P sprzatanie - jak mala spala w dzien :D relax - wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
nie nie piersia Nie kazda mama moze karmic piersia:(( niestety:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
a moj maz w pracy wiec wieczor mam dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
po kolei i najlepiej 5 z organizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
a co trzeba zrobić na szóstkę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolei
wiem, jak będzie drugi maluch, wtedy będzie szóstka - o ile dam radę dotrzymać kroku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi212
mój maz chrapie na kanapie:) a na 6 to jeszcze chyba maz ulozony w lozeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×