Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagraniczna

jak wyglada Polak za granica??

Polecane posty

Gość zagraniczna

1 piwny brzuszek, brak wlosow, czerwona twarz, ubytki w uzebieniu, jeansy z rynku ew skarpetki do sandalow 2 postawiony "czubek" na zelu itp.....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaj do tego
białe skarpetki do ciemnych butów i spodni reklamówkę na śniadanie plecak do garnituru tłuste włosy nieogolone pachy wersja ekstremalna: grzebyczek w tylnej kieszeni spodni oraz sweterek lub bluza wciśnięte w dżinsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak za granica: - zapuszczony \"alkoholik\" (najszesciej pracujacy na budowie) -typowy facet - pracujacy gdzies tam - facet z ambicjami pracujacy w dobrej firmie -facet pracujacy w dobrej firmie - alkoholik - dres - pracujacy w fabryce, albo inny polak, ktory nie zna jezyka (czasami alkoholik) ciezko tak wypisywac, bo nie mozna uogolniac, ogolnie polacy nie sa uwazani za atrakcyjnych - na zachodzie spotkalam sie z opinia, ze wszyscy maja jednakowy haircut :D najkrocej jak sie da.. choc sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ald
- ma na imie Kzik albo ziutek, -nie zna jezyka, -straszy dzieci szczerbatym pyskiem, -pali w kolejce do automatu bankowego, -smieci na ulicy, pluje, klnie, -smierdzi ( potem), wstyd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak napisala
zgadzam sie z powyzszym, choc sa nieliczne wyjatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Upsasa..
Do Upsasa.. Opisalas swojego faceta zal mi cie ze musisz miec kolo siebie gogos takiego , a jezeli nie twoj chlop to i tak wspolczuje bo ja w Wielkiej Brytani nikogo takiego nie spotkalam no ale jak sie jest po podtawowce i sie nie zna angielskiego to sie spotyka takie osoby ...Lipsasa a ty wygladasz podobnie co ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam nic przeciwko plecakom do garnituru i nieogolonym pahom (u mezczyzn). Przyznam sie ze nie moge mojego odzwyczaic od noszenia objadu w reklamowce.... no ale on torebek nie nosi ;) acha, a pracuje na uniwersytecie i ma dwa masters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie za swoje
typowy obraz Poki ... kurwa dajaca kazdemu obcokrajowcowi dupy kiedy tylko na nia spojrzy ... tipsy, mocny makijaz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne no kto..
da wiecej??tylko potraficie nadawac na siebie nawzajem, tacy sa Polacy:(((Polak Polakowi wilkiem....naprawde zalosne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekekekke
A Polka: Jeansy gumowane z Polskiego bazarku z szerszymi nogawkami do tego chinska gumowana katanka na nogach biale kozaki albo biale trzewiczki.Na glowie PASKI ( czyli nieudolne niby pasemka syche na glowie) do tego pomaranczowa tapeta albo wersja na CIOTKE czyli ufarbowane na borda,burgyndy wyciete przez najtanszego fryzjera w Polsce a potem kopiowane tutaj przez kolezanke i utrwalone lakierem.Geba blada szeroka i zaciete usta łypiaca z byka na innych.Albo total KOZA figura kwadratowa duza dupa male cycki ubrana w bistorowe bluzeczki albo akrylowa sweterki zapryszczona szara blondynka z Ciapatym pod reke:). A jak sie panosza i wmawiaja sobie jakie to GWIAZDY heheee to ja juz wole usmiechniete ladne Angielki z duzym biustem i ladna cera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojo
A ja zgadzam sie z opisami Polek zagranica!!!!! TAK NA MARGINESIE PISZE SIE WLASNIE **ZAGRANICA**, sale pomijajac zasady ortograficzne, bo to przeciez dla was malo wazne! Polki zagranica zachowuja sie jak zwykle kurwy! Sprzedaja sie za byle 20 funtow, ubieraja fatalnie, w biale kozaczki, biodrowki, spod ktorych wylewa sie tluszcz. Wlosy, ba blond piora i ROZOWE spineczki. Gole, malo apetyczne brzuchy i tandetny makijaz-----> OTO OBRAZ POLEK~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojo
DEA ERW----> napewno nie pracujesz na uniwerku, bo piszac robisz tyle bledow, ze az boli. Nie pisz glupot, pusta lalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojo - a widzisz, tyle goryczy w tobie ze nawet czytac nie umiesz! to nie ja ale moj chlop pracuje na uniwerku. A moich bledow sie nie czepiaj, dobrze o nich wiem i bardzo je lubie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holeuk
hahahahahahaha nie moge...........po analizie tego tematu wszyscy oprocz Dea Erw prawdopodobnie pasuje to wyszczegolnionych tutaj opisow polaka na zachodzie..............paskudny zlosliwy, charakter, obgadywanie wszystkiego co sie rusza! Mimo wszytko zgodze sie, ze polacy w wiekszosci niestety nie maja gustu i np do UK glownie przyjezdza najnizsza klasa spoleczna. Dlatego tak bardzo rzuca sie w oczy ten nieudolny ubior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holeuk
Zreszta nie widuje polek z "ciapatymi" - co za paskudne okreslenie - nastepny przyklad zapuszczonej ciemnej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Upsasa.. : niestety sie mylisz, a takich ludzi znam z Polski co przyjechali tu :) i takich jest pelno, z reszta przejdz sie po City w czasie lunchu a sam(a) zobaczysz :) nie trzeba znac by dostrzec \"to zjawisko\" pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do dyskusji, w UK jest pelno opisanych przez nas facetow , babek tez :) ale sa tez wyjatki :D nie mozna ogolniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie cierpie
jak Polacy wielce zmakaronizowani uzywaja obcojezycznych slowek w jezyku Polskim typu "przejdz sie po CITY"....co juz zapomnialas jak jest CITY po polsku kojelny "dwa MASTERS" ..porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
City to miasto w miescie w Londynie! Przyznaje sie, nie wiem jak sie mowi master po polsku - moze ktos podpowie? :) i jeszcze inna zaleta Polakow wychodzi - zawsze wiedza lepiej !!! no i brak pokory, eh ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie cierpie
mieszkam w Londynie, wiec wiem co to jest CITY , wiec nie musisz mi inteligentnie tlumaczyc, wystarczy powiedziec centrum Londynu lub miasto.. a co do master to w takim razie nie wiem co mialas na mysli..ale master to po prostu magister..jak mozesz pisac nie wiedzac co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topic jak topic, nie wiem czemu sie czepiacie, a City to okreslenie uzywane czesto, wiec nie wiem w czym problem? jakbym napisala centrum - tez by sie ktos doczepil , bo centrum to cala 1 strefa :( echh zawsze sie znajdzie ktos, kto lubi sie zrzedzic ;) pozdrawiam z City :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie cierpie
i tu nie chodzi o pokore , tylko prostactwo i glupote innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od naszego podejscia :) po co sie denerowac i obrazac innych, kazdy widzi swiat se swojej perspektywy i nie musi to znaczyc, ze jest prostakiem itd. - takie moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ja znikam na lunch czy jak kto woli obiad :D pozdrawiam i milego weekendu zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mieszkam w Londynie, wiec wiem co to jest CITY , wiec nie musisz mi inteligentnie tlumaczyc, wystarczy powiedziec centrum Londynu lub miasto..\" no to w takim razie musisz wiedziec ze City to nie centrum ale po prostu City - nie da sie okreslic inaczej bo to jest nazwa wlasna tak jak Londyn jest Londynem. myslalam ze magistrem jest kazdy po skonczeniu studiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, zalatalam ta jedna dziurke ignorancji - licencjat i magister, teraz znam roznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety bardzo zle
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojo-taki madrala z ciebie,a glupoty wypisujesz,ze az oczy bola od czytania.pisze sie \'zagranica\' ale \'za granica\' ..zamiast obrazac Polski,\'madry\' polaczku,wez wroc do szkoly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×