Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no gdzie

gdzie kupić OC?

Polecane posty

Gość Ubezpieczonyizadowolony
Ja zdecydowałem się na firmę https://www.gothaer.pl/pl-oferta Pierwszą i najważniejszą sprawą jest uświadomienie sobie, że nie istnieje jedno, uniwersalne i bezdyskusyjnie najlepsze ubezpieczenie. Wszystko zależy od naszych potrzeb, uwarunkowań i sytuacji finansowej. Istnieje przekonanie, że w przypadku samego OC najlepiej kierować się jak najniższą ceną, bo zakres ubezpieczenia jest w każdym towarzystwie taki sam. Jednak warto przy okazji sprawdzić dodatkowe korzyści jakie dają nam niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe. W mojej ofercie oprócz podstawowego pakietu ubezpieczenia OC, mam również możliwość skorzystania z podstawowego pakietu Auto Assistance. W razie wypadku mogę liczyć na pomoc polegającą na uruchomieniu pojazdu na miejscu zdarzenia, holowaniu pojazdu (również pojazdu uszkodzonego przez mój samochód), wynajęciu pojazdu zastępczego i oczywiście pomoc informacyjną. Pomoc assistance oferowana jest nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLeszcz
Naprawdę ciężko jest wskazać konkretne miejsce, gdyż zależnie od naszego stażu za kierownicą, otrzymać możemy inną propozycję. Na szczęście nie brak stron, w których wspomnianych ubezpieczycieli można porównać (po wpisaniu danych, porównywarka wskaże nam ubezpieczyciela, u którego za ubezpieczenie zapłacimy najmniej). Czy zastanawialiście się kiedyś, co obejmuje OC? Zostało to opisane w artykule widniejącym pod adresem: https://wygodnie.pl/porady/zakres-ubezpieczenia-oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja ostatnoi znalazłem fajna tanią ofertę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. To jest porównywarka, wypełnai się formularz tylko raz i potem oni to odsyłają do kilkudziesięciu firm które wyliczają składki dla konkretnej osoby. Tutaj fajne jest, że masz kontakt do doradców, jak coś to można zadzwonić, dopytać, ja jestem zadowolony z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz sobie sam szukam OC i tak przeglądam różne opcje. Najbliższy jestem temu, żeby sobie wybrać najniższe składki jakie mi wyliczyli w porównywarce najtaniejuagenta.pl. Długo to nie zajęło, w parę minut wypełniłem wszystkie dane i dostałem raport ze składkami w poszczególnych towarzystwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia ze stronką kalkulator-oc-ac.auto.pl. Szybkie porównanie ofert dla mnie, czyli stawki miałem podliczane indywidualnie pod mój samochód, mój staż jazdy i tak dalej. No i też dużym plusem jest tutaj że tych ofert biorą pod lupę bardzo dużo, na pewno ponad pięćdziesiąt, a to już jednak większość rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wyszedłem na porównywaniu polisy OC przez rankomat.pl. Podpisałem umowę online od razu po zaakceptowaniu warunków. Nie ściemniają, kalkulator mi pokazał aktualne dane polisy. Mogłem porozmawiać z doradcą, bez dodatkowych opłat. Ranking jest wiarygodny i nie mam do tej pory problemów z obsługą. Jakby coś się działo to od ręki odpowiadają na pytania. Dla początkujących, czy ludzi szukających oszczędności czasu i pieniędzy, jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam najlepsze wspomnienia z firmą z Namysłowa www.agencja-widex.pl, od paru lat wykupuje u nich oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

We wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych sprawdzają wysokość składek dla klienta na stronie najtaniejuagenta.pl. Bardzo sobie chwalę tę porównywarkę. Prosta w obsłudze, można tak naprawdę wszystko załatwić zdalnie, nie trzeba ślęczeć nad dziesiątkami tych samych formularzy. Wystarczy wypełnić jeden i styknie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×