Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no gdzie

gdzie kupić OC?

Polecane posty

Gość no gdzie

Słuchajcie, gdzie teraz opłaca się ubezpieczyć samochód? Ja wiem, że każdy klient jest inny i nie doradzicie mi nic konkretnego ale jestem pewna, ze wiecie mniej więcej któe firmy są tansze a które drozsze. Ceny niestety zmieniaja się z czasem i trzeba być mocno na czasie, żeby zapłacić jak najmniej za OC, a o to precież chodzi prawda? Pozdrawiam, Yolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze axa albo link
4 jezeli masz juz jakis czas prawko, masz znizki itp albo jestes wspolwlascicielka samochodu z kims kto ma znizki to polecam link4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daenelle
Jeżeli nie masz zniżek to dobra jest UNIQA, mocno obniżają koszty za duperele takie jak wielkośc miejsca zamieszkania (im mniej tym lepiej generalnie), marka samochodu, inne ubezpieczenia w tej firmie... Spokojnie zrekompensjuje to brak zniżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała mała
tylko i wyłącznie MTU, połowę tańsi niż Wrta Pzu, a newet Link i inne naciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała mała
i ja też nie miałam zniżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padnę i nie wstanę
popytaj sie raczej nie o to, gdzoe taniej. ale jak w razie czego wygląda uzyskanie odszkodowania. żeby taniej nie wyszło potem drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta ma najdrozsze wiec
w tym wypadku nawet nie ma porownania :O moi znajomi maja w link4, ostatnio mieli dwie stłuczki, jedna po drugiej (w tych samych przypadkach auto z tylu w nich rabnęło na skrzyzowaniu), link4 zalatwil to od razu, na pieniadze nie czekali dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała mała
zaraz zaraz, nawet jeśli ty mialaś stłuczkę to przeciez nie ciebie interesuje ile twoje OC będzie wypłacac pieniądze poszkodowanemu, bo tobie kasy nie dadzą, co innego gryby chodziło o AC ale autorka pytała o OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mała mała
obstaje przy MTU, mam tam 2 auta ubezpieczone od kilku lat oraz auta firmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolka2
Dzięki za wszystkie odpowiedzi! O markach, które wymieniłyście jako najlepsze (UNIQA, LINK, MTU (co znaczy ten skrót?), Compensa) możecie wymienić coś więcej? Ile płacicie składki? Pozdrawiam, Yolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie mam w cigna stu (polowa tego co chcial link4), ale warto sprawdzic na stronie www.mbank.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtaniej wychodzi
MTU Hestia placę 100 mniej niż bym płacił w Linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka ubezpieczona
Fakt, ze z OC pokryja szkodę nie tobie a temu, któremy ty wyrzadzilas szkode....ale pamietaj ze wg przepisów prawa Zakłąd Ubezpieczen ma prawo regresu do Ubezpieczajacego,ktory spowodoawl szkode ze swojej winy. Jezeli szkoda bedzie na duza kwote, (zwlaszcza na osobie w postaci comiesiecznej renty) koszty moga obciazy i ciebie, jesli zakład ubezpieczen skorzysta ze swojego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja Droga Warszawa
Ale to nie ma żadnego związku z wyborem OC. ZUS może pociągnąc do odpowiedzialności finansowej niezależnie od firmy, w której się tryma polisę... W moim przypadku jest fajnie, płacę w UNIQA skromne 818 PLN, a mieszkam w Mojej Drogiej Warszawie, gdzie OC rzadko schodzi poniżej tysiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryksha
Moja Droga Warszawo, te 818 to i tak sporo jak na Uniqe - wiadomo, Warszawa to i ceny wyzsze - w malych miastach Uniqa obniza ceny o 20% za sam fakt zamieszkania w miescie mniejszym niz 20 tys mieszkancow. i co na to powiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniek
A co za roznica gdzie? Tam gdzie otrzymasz najtansza oferte, bo oc jest narzucone przez ustawe i kazde jest takie same...przepraszam niektorzy, aby zwabic klienta dorzucaja rozne bonusy typu pomoc holownicza, informacja prawna itp....a jezeli bedziesz miala kolizje to i tak cie to nie interesuje, bo nie tobie wyplacaja (co innego AC). Wiec radze szukac najtanszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W AXA
Polecam AXA, sama szukałam długo i najtaniej mi wyszło w axa... Dodatkowo możecie dostać zniżkę 50 lub 100zł jeśli podasz mój nr polisy podczas wyliczania składki ;) BA1607758/00 BA1607758/00 to pewne!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaenn
Szukasz DOBREGO I TANIEGO OC ??? Ja już przeanalizowałem różne oferty i warunki umów i w AXA dostałem najkorzystniejsze warunki i najtańsze OC. I ponieważ wiem, że AXA od lat ma dobra renomę na rynku międzynarodowym, to zdecydowałem się właśnie na AXA. Do najtańszego OC dostałem dodatkowy pakiet, w którym mam - GRATIS HOLOWANIE na terenie całego kraju - GRATIS SAMOCHÓD ZASTEPCZY na 3 dni - NNW kierowcy na 250 tyś - NNW każdego z pasażerów na 50 tyś - 100 zł zniżki po podaniu numeru polisy znajomego (z forum). Jeśli chcesz tanie i dobre OC, to polecam AXA. A za powołanie sie na mój numer polisy dostaniesz dodatkową zniżkę !!! Wystarczy skopiować do kalkulatora AA1525506/00 AA1525506/00 AA1525506/00 AA1525506/00 AA1525506/00 LUB podać na początku rozmowy tel. pod 48 22 599 9522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJTANIEJ MASZ W.....
Szukasz SPRAWDZONEGO I TANIEGO OC ??? Właśnie je znalazłaś w AXA dostałem najkorzystniejsze warunki i najtańsze OC. I ponieważ wiadomo, że AXA od lat ma znaną renomę na rynku międzynarodowym, to zdecydowałem się właśnie na tego ubezpieczyciela Do najtańszego OC dostałem dodatkowy pakiet , w którym mam - GRATIS HOLOWANIE na terenie całego kraju - GRATIS SAMOCHÓD ZASTĘPCZY na 3 dni - NNW kierowcy na 250 tyś - NNW każdego z pasażerów na 50 tyś - 100 zł zniżki po podaniu numeru polisy znajomego (z forum). Jeśli chcesz tanie i dobre OC, to polecam AXA. A za powołanie sie na mój numer polisy dostaniesz dodatkową zniżkę aż 100zł !!! Wystarczy skopiować do kalkulatora na stronie AXA AA/1818088/01 AA/1818088/01 AA/1818088/01 LUB podać na początku rozmowy tel. pod 48 22 599 9522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz R.
Mówiąc prawdę, nie ma najtańszych i najlepszych ubezpieczycieli samochodowych. Ceny polis OC/AC różnią się w zależności od modelu auta, wieku kierowcy, jego sposobie dotychczasowej jazdy, i wielu innych czynnikach. Towarzystwa ubezpieczeniowe często organizują promocje na poszczególne grupy polis. Dobrym i skutecznym sposobem na tanie ubezpieczenie OC jest porównywarka ubezpieczeniowa, w której wypełniając raz formularz kwotacyjny uzyskamy stawki wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Dobrym kalkulator OC posiada firma Ipolisa.pl: http://ipolisa.pl, która poza ubezpieczeniami samochodowymi porównuje również ubezpieczenia emerytalne, turystyczne i nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista_Ubezpieczenia
Faktycznie, skorzystanie z porównywarki ofert wydaje się najrozsądniejszym wyjściem, zwłaszcza w sytuacji, kiedy ubezpieczenia drożeją. Jeśli jednak komuś nie chciałoby się korzystać z tego typu narzędzia, to polecam rozważyć przykładowo zakup jakiegoś atrakcyjnego pakietu, bo w ten sposób również można oszczędzić. Np. za pośrednictwem strony motointegrator.pl można nabyć bardzo korzystny pakiet Compensy i PTU, o którym więcej można poczytać np. w tym artykule: http://www.inwestycje.pl/ubezpieczenia/compensa_i_ptu_lacza_sily;100092;0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdui
............N............O..........W............Y........... A...K.TUALN..Y.. NUMER POLISY AXA DIRECT AA/2033589/01 AA/2033589/01 AA/2033589/01 AA/2033589/01 AA/2033589/01 AA/2033589/01 AA/2033589/01 AA/2033589/01 NOWY, AKTUALNY, POLECAM Pozdr. Magda znajoma z forum, Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke717171
Zobacz sposób jak zdobyć najtańsze OC i AC potwierdzone rankingami. Wejdź na stronę Liberty. W ostatnim polu Kod promocyjny skopiuj ten oto kod: 2011-92191524 Dostaniesz za niego dodatkowo 100zł zniżki na AC lub 50zł na OC. Podajcie niski przebieg (chyba, że ktoś dużo jeździ to nie przesadzać :) Dodatkowo zyskasz5% jeśli zapłacisz kartą kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilgor
Na Twoim miejscu skorzystałbym z popularnych porównywarek ubezpieczeniowych. Fajną można znaleźć pod adresem https://superpolisa.pl/ (umożliwia zapoznanie się z ofertą 20 największych ubezpieczycieli w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dostać tanie składki na OC to trzeba być bezszkodowym kierowcą z 20 letnim doświadczeniem za kółkiem najlepiej. W przeciwnym razie...może być ciężko. Ja korzystałem z porównywarki na www.najtaniejuagenta.pl . Ale ja już mam sporo wyjeżdżone także było mi łatwiej coś dobrać, niż załóżmy osobie zaraz po zdaniu prawka. Sama porównywarka myślę że godna polecenia przejrzysta, prosta w nawigacji, sporo różnych ofert biorą na warsztat, więc faktycznie można z tej różnorodnej listy coś dla siebie dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×