Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

zareczyny?kiedy?

Polecane posty

Gość ale co to jest
no dobra ja mialam 22 lata oswiadczyl sie w nocy przed pojsciem spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to jest
bylismy ze soba 1,5 roku najpierw dostalam kwiatki i szampana - tak bez okazji - czesto sobie tak wieczorki spedzalismy a pozniej jak juz szlam do lozka to dostalam pierscionek i pytanie oczywiscie z wrazenia spac nie moglam :D nic nadzwyczajnego ale ja tez nie jestem jakas 'mydlana' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawe 19lat jestesmy ze soba 1,5 roku .on ma 21 i mowi ze przed matura mi sie oswiadczy....bo po maturze zamieszkamy razem wiec nie chce mieszkac z dziewczyna tylko nazeczona..co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co to jest
powodzenia jesli czujesz, ze to ten to zycze Wam szczescia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo nie chce sie hajtac niewiem za rok odrazu czy cos...poprostu chce zeby byla wieksza wieź miedzy nami bo mowi ze jestem ta jedyna...a slub to gdzies za 3-4lata pewnie dopiero najwczesniej...zreszta teraz jest tak ze ja mieszkam pod warszawa on pod wroclawiem od czerwca mieszkamy razem juz...taki plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam lat 21 i jestem zaręczona od maja tegoż roku :) Tylko, że podobnie jak Ty wiedziałam o zaręczynach, wybrałam sobie pierścionek. Nie chciałam niespodzianki, nie lubię niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 lat, narzeczony 23 ;ata. Oswiadczyl sie po 4,5 roku bycia razem. Zrobil to nad morzem przy zachodzie slonca. Bylo to totalne zaskoczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciakawa jak to moj zrobi....prosilam zeby tylko nie na studniowce:P bo bylyla jazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ale jesli masz odwaznego chlopaka to mozesz sie tego spodziewac. No chyba ze uszanuje Twoje zdanie. A planujecie zareczynytakie oficjalne przy rodzicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on jest niesmialy raczej....ale rozne ma pomysly....zareczyny umowilismy sie ze nie przy rodzicach.....bo mamy dziwnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomajgot
na studniowce? a moze na imprezie w podstawowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi zaręczynami to było bardzo śmiesznie, bo pierścionek już był zakupiony i nawet go z 10 razy przymierzałam, ale ciągle nie wiedziałam, kiedy mi go wręczy :D Droczył się ze mną strasznie ;) W końcu któregoś dnia się spotkaliśmy i on mówi: \"No dobra, dam Ci dzisiaj ten pierścionek\" :) Oczywiście, wszystko to było w formie wygłupów i żartu, płakałam oczywiście, ale ze śmiechu jak mnie zapytał \"czy w tym ważnym pytaniu ma być słowo \'żoną\', czy \'narzeczoną\' ?\". Ja mu na to, że \"żoną\", a on - \" no nie wiem, czy mi to przez gardło przejdzie\" :):):) Podkreślam, że żartował sobie, żebyście nie pomyślały, że jakiś głupek :):) Pierścionek oczywiście został mi włożony na palec, ważne pytanie ze słowem \"żoną\" było również i ja oczywiście powiedziałam \"tak\" :) No i zaznaczę od razu, że nie jestem jakimś typem romantyczki, takie akcje z kwiatkami nie bardzo u mnie zdają egzamin, ja nawet nie przepadam za dostawaniem kwiatów, o kolacjach romantycznych we dwoje nie wspominając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co kupujecie im
na dzien chłopaka? o ile kupujecie:O? ja chcialam pianke do golenia i kojący balsam po goleniu z avonu alle cholerstwo nie przyjdzie na czas wiec nie mam pomyslu a to ma byc cos niedrogiego tak do 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Wiesz, trudno mi powiedzieć, bo ja nic mu nie kupuję tego dnia :P Prezenty dostaje na gwiazdkę, bo urodziny ma zaraz po świętach, więc tak ekonomiczniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe 30 wrzesnia
:P my nie obchodzimy takich swiąt jakos szcególnie ale jakis mily drobiazg chciałabym mu kupic... a moj ma 2 dni przed wigilią i zawsze kupuje na urodziny i na gwiazdkę oddzielnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, to dobrze, że ja ze swoim się umówiliśmy inaczej, bo bym chyba w szybkim czasie zbankrutowała, on także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 18 lat...chodziliśmy ze sobą 5 miesięcy...teraz jesteśmy już 4 lata i 5 miesięcy po ślubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×