Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

zareczyny?kiedy?

Polecane posty

Gość Ilona833
a ja mam prawie 24 lata i oświadczył mi sie ze 2 tyg temu. po ok 4 mies znajomosci. akurat wyjechalismy, wypakowal rzeczy z auta,mi nie pozwolił nosic-myslałam ze taki dzentelmen a on nie chciał zebym zobaczyła bukiet z 23 róz w bagazniku :-) potem ja ogł tv, on klęknął przy łóżku i zadawał pytania typu: czy czuje ze chce z nim byc do konca zycia, czy wytrzymam, bo on tak itp, myslałam ze wzięło go na myslenie ze wzgl na ślub kolegi, siegnął po pierscionek do kieszeni, a ja wtedy powiedziałam: yyy zjadły ją? bo własnie leciał film o dinozaurach, emocje mu opadły i znów tak czekał na okazje z 10 min, w koncu wyjał pudełeczko i załozył pierscionek na palec.poprzytulalismy sie z łzami w oczach i poleciał do szafy po bukiet-fajnie tak z nienacka. pierscionek tez był niespodzianką choc wczesniej oglądalismy na necie wzory które mi sie podobają a które nie. pierscionek bardzo ładny i chwila wzruszająca-niespodzianki są fantastyczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz fajnie:) mnie czeka taka niespodzianka w ciagu pol roku i bardzo sie z tego ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia2512
a ja miałam w te świeta ale nie wyszło ....trzeba poczekac ..;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primaxin
a mi mój ukochany oświadczył się w noc przed wigilią rok temu:) 23 grudnia:) jak juz leżałam w łóżku,cały pokój był oblepiony serduszkami,balony w kształcie serca, i 2 duże bukiety kwiatów,coś przeczuwałam,ale on czasami lubi robić mi takie niespodzianki dlatego nic nie mówiłam..dopiero w jak się położyłam wyjął pierścionek:)dodam ze mnie zaskoczył bowiem ja nawet nie wiedziałam o tym,nawet nie oglądaliśmy pierścionków sam wybierał zaręczyliśmy się po 1,5 roku znajomości,od 1 mieszkamy razem,a w marcu 2008 bierzemy ślub:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primaxin
zapomniałam powiedzieć ze miałam 25 lat jak mi się oświadczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seddffghh
jak będzie wpadka to nie będziesz się zastanawiała jakie zaręczyny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seddffghh
a nawet rozwód i zostaje się samotną matką z dziećmi i walka o alimenty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my sie zareczylismy jak bylism
7 lat razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest sens zareczac
sie w wieku powiedzmy 20 lat? slubu sie i tak w najblizszym czasie nie wezmie...moj mi sie chce oswiadczyc, ale ja juz nie wiem czego chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest sens zareczac
dodam, ze w pazdzierniku minelo nam 5 lat i on sie przymierza do zareczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bardzo mlodym wieku
planujecie ten slub, ale powodzenia. w sumie nie ma reguly, to zawsze zalezy od sily uczucia i dojrzalosci partnerow. no wiec u mnie bylo tak, znalismy sie 4 lata, a razem bylismy 2 lata, mialam 26 i pol roku:) jak mi sie oswiadczyl (on 28 lat wtedy). to bylo w grudniu przed swietami (a od listopada mieszkalismy razem), w czerwcu wzielismy slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drugi i obecny mąż, choć na codzień romantyk, w kwestii oświadczyn był wyjątkowo nieromantyczny ;) Pewnego dnia, po niecałych 3 miesiącach naszego bycia razem, obwieścił że przyjeżdżają do niego w odwiedziny rodzice i byłoby fajnie gdyby mógł o mnie powiedzieć \"narzeczona\", bo nie ma pomysłu jak mnie przedstawić :D Pierścionek wręczył uroczyście przy kolacji kilka dni później, ale oficjalnie nigdy nie spytał czy zostanę jego żoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest sens zareczac
zle sie wyrzilam:D minelo nam 5 lat razem:P on ma 22 lata a ja 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhrrrrrrrryyyy
smieszy mnie ten topik. skoro wiesz ze chcecie byc razem to po co te zareczyny w oficjalnej wersjii... co to za niespodzianka skoro Ty o tym wiesz ze on Cie poprosi a on wie ze Ty powiesz tak he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest sens zareczac
to sie smiej. niezla zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bardzo mlodym wieku
niespodzianka czy nie to wspaniala i radosna chwila. jak to przezyjesz to bedziesz wiedziec o czym mowa. smiesza mnie tacy zawistni ludzie ktorzy za wszelka cene chca zdolowac szczesliwe osoby. myslicie ze jakimis glupimi wpisami wam sie to uda? otoz nie, kto by sie przejmowal jakimis glupimi wpisami z kafeterii:) ale jak chcecie sie produkowac to ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest sens zareczac
a moze mi ktos powiedziec, czy jest sens przyjmowac pierscionek, ktorym sie i tak potem dziewczyna przed rodzicami nie pochwali, bo ja wysmieja? te zareczyny byly by nieoficjalne i vardziej do wiadomosci pary:( moi rodzice na pewno mnie wysmieje, juz raz mi mamam powiedziala co o tym mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhrrrrrrrryyyy
nie chce nikogo zdolowywac . zastanawia mnie sens tego topiku. ja juz jestem mezatkom wiec nie mam komu czego zazdroscic. Rozumiem zareczyny jak facet robi niespodzinke dziewczynie , ale skoro ona i tak o tym wie to gdzie tu romantyzm i wyjatkowosc chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie nie rozumiesz
i sorry ale nie jestes "mezatkom" tylko "mężatką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Hmm ja uważam, ze oświadczyny powinny być niespodzianką. Zawsze o takich marzyłam i tak też było. Żadnych restauracji, wystawnych kolacji czy czegoś takiego... Chciałam żeby moje oświadczyny były takie znienacka, niespodziewane... :) tak też było :) Mój Mąż oświadczył mi się kiedy w ogóle się tego nie spodziewałam :) Miałam wtedy 20 lat, 11 miesięcy później braliśmy ślub :) Dla Rodziców zrobiliśmy uroczysty obiad, Mój S. przyniósł kwiaty dla mojej Mamy, dla mnie i mojej siostry i wódeczkę dla Taty :) nie pytał drugi raz czy zostanę Jego żoną bo to byłoby bez sensu ;) Po prostu poprosił moich Rodziców o moją rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało romantyczna
W ogóle się z nim nie umawiałam. Nigdy. Dzieliło nas 200km. Pewnego dnia w zwykłej korespondencji wspomniał coś o miłości. Zapytałam czy takie wyznania oznaczają, ze planuje się ze mną ożenić? ( trochę pół zartem ) Na co on odpisał, że byłby zaszczycony, gdybym została jego żoną. :) Odpisałam smsem że oswiadczyny porzyjęte. Zadzwonił, zeby potwiedzić, z enie żartuje, wkrótce wzięliśmy ślub. Jesteśmy szczesliwym małżeństwem od prawie 5 lat, mamy cudowne dzieci i jest bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie nie oświadczył:) Jesteśmy jeszcze młodzi, studiijemy i ślub nie miałby miejsca w najbliższym czasie:P Myślicie, że mimo to zaręczyny były by na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonaaa
zaręczyny romantyczne owszem jak się spotyka a nie mieszka razem. Wiadomo, że jak się mieszka razem to tak jak już małżeństwo i nie da się nawet tego zauwazyć, że partner np. zamierza wręczyć pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×