Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaa x

co dla nastolatki na chłodniejsze dni? kurtka,marynarka etc ?

Polecane posty

Gość jaa x

Co pasuje nastolatce nosic zeby nie wygladała jak "stara maleńka" a zeby było ciepło,w miare elegancko i sexownie?:)dodam ze codzi o brunetke;)jakie kolory na ta jesień? Czy pasuja jakies zgrabne kurteczki al'a skóra ? poradzcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie krotkie kurteczki z futerkiem przy kapturze, albo kamizelki pikowane rowniez z futerkowym kapturem:D a kolory to juz od ciebie zaleza;) ja wybieram przewaznie czarny, bo pasuje do wszystkiego. a marynarki tez polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr X
Takie kurteczki z eko skóry są teraz bardzo modne- kup sobie taką, chlopakom sie podobaja bo wlasnie są sexy. polecam do kompletu też spodnie a la skóra :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łehihihehehe
kurteczki , a tymbardziej bezrękawiniki pikowane ( błeee... w takich stoją ruskie na targu i sprzedają staniki z poliestru...) są na maksa tandeciarskie, a zauważ że autorka podkreśliła, że ma być ELEGANCKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to niech bedą z prawdziwej
skóry - wtedy będą eleganckie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułahahahahaha
tak jak elegancko to skóra, rety szok. a jak kurteczka to juz tandeta od ruskich...ja pier***** ludzie..to chodźcie sobie w tych ze to tak nazwe eleganckich skórach i niech wam się wydaje że jesteście eleganckie ja zostane przy krótkiej kórtce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym radziła dopasowaną w talii, krótką marynarkę kończącą się na wysokości kości biodrowych, poniewaz marynarki zazwyczaj mają spore \"dekolty\" to pod szyję jakaś finezyjnie udrapowana \"chusta\" (1m x 1m).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×