Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jojo_x

Jak z wyzszym wyksztalceniem wyjechac do usa?

Polecane posty

Gość Jojo_x

No wlasnie? Macie jakies pomysly? Jak po dostaniu dyplomu w Polsce i ukonczeniu medycznej uczelni wyjechac do USA i pozostac tam legalnie pracujac w zawodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haribo
wyjeżdżamy na paszport a nie na wyższe wykształcenie :D:D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo_x
na paszport i wize :P Ja pytam serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobierz info
w ambasadzie. Z tego co wiem z legalnym zatrudnieniem w USA jest trudno bo ktos, jakas firma musi cie sponsorowac i udowodnic ze nie ma Amerykanina ktory ma twoje kwalifikacje potrzebne do zawodu. Jestes juz lekarzem? ze stazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo_x
jestem na ostatnikm roku. chyba masz racje, musze sie podowiadywac. Bedzie trudno ze sponsoringiem z tego co wiem to chyba niechetnie chca zatrudniac z zagranicy.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaa
skontaktuj sie z zakims szpitalem w stanach, napisz do nich, spytaj o praktyki albo o jakies inne mozliwosci nabycia doswiadczenia u nich. a noz sie uda. mozesz tez sprobowac na stronie uscis.com albo sprobowac skontaktowac sie z konsulatem amerykanskim w polsce i dowiedziec, czy nie maja probramow, ktore by pozwolilby ci na prace w zawodzie albo chocby starz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo_x
dzieki za podpowiedzi :) z tego co mi sie wydaje to sa wizy pracownicze chyba h2b i h1b ale nie wiem czy kazdy zawod sie kwalifikuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ne chce nic mowic
ale nasz polski dyplom lekarza nie jest w pelni uwazany ... o ile wiem aby zostac lekarzem w USA musisz zdawac wszystkie egzaminy jakie zdaja lekarze za oceanem ... Nawet jakbys miala 10-letnia praktyke w Polsce - dla nich to sie nie liczy ... musisz zdac egzaminy - oczywiscie w j.ang. Poczytaj ... http://www.usmle.strona.pl/przewodniki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeoooooo
tylko po studiach grzecznie oddaj panstwu za swoja edukacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo_x
Tzn nie wystarczy zwykla nostryfikacja? trzeba robic ten sam program studiow co u nich na uczelaniach medycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jojo_x
Tzn nie wystarczy zwykla nostryfikacja? trzeba robic ten sam program studiow co u nich na uczelaniach medycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaaaaa
np. dyplom z fizjoterapi mozna nostryfikowac, ale trzebaby sie dokladnie dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×