Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Byłychłopak żeni się z 19latką z jakieś wsi mimo że ma 28 lat i doktorat robi

Polecane posty

ech mają co do was kurwy rację , wmawiają idiotki na siłę jakby chłopaki cipek nie widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak siedze i czytam wasze posty to tylko smiac mi sie chce. Po kiego diabla od razu rzucacie w siebie na wzajem miesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli facet inteligentny to napewno będzie potrafił ją czymś zainteresować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w następny weekend wyjedź
ee teraz "cipkę" to w każdym sex shopie kupić można - podgrzwaną i z bajerami. zawsze dziewice więc takie się grzesiu nie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem czy taki jasny ten
hehehe..się uśmiałam. Ile ty masz latek chłopaczku ? Co za durny ch.uj..brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja napisze sobie
takie ze wsi to tylko do garow,bedzie mial sluzaca,kucharke,praczke,itp... moja kolezanka byle wyjsc za maz siedziala u faceta miesiacami i robila przy krowach,owcach...wspolczuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jeden się w twoją pizdę
spuszczał i musiała ci błonka całkiem odpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w następny weekend wyjedź
aaa żeby nie było że dyskryminuję - po porstu uśmiałam isę na stwierdzenie ze na wsi to cnotki są a w mieście sama kurwy - z opinii o samych sobie moje znajome ze wsi (no kurde jak mam napisać skoro są ze wsi?!?!) mówią że cnotki to u nich są w szk. podst. a w gimn to już wstyd - to chyba jest całkiem odwrotnie. zresztą - kogo błony obchodzą. tylko frustratów którzy myślą że dziewica zawsze będzie grzecnz i potulna.. hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem czy taki jasny ten
nie jeden się w twoją pizdę >>>> a ty na nie jeden ekran monitora z ch.uja wystrzeliłeś te swoje marne ślepaczki, przyznaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle24
Ale w tej wawie to połowa ludzi jest ze wsi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem czy taki jasny ten
No proszę. Od razu widać, żeś warszawski wieśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam kiedys takie powiedzenie, ze gdyby dziewice istnialy to smoki by lataly nad naszymi glowami (mam nadzieje, ze zrozumieliscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie czytala wszystkiego, ale jedno mnie zastanawia - dlaczego autorka dziwi sie temu, ze ta dziewczyna jest \"tylko\" po technikum, skoro ona ma 19 lat? chyba raczej dziwne by bylo, jakby w tynm wieku tez doktorat robila :O a z wieku wynika, ze wlasnie skonczyla to technikum, i pewnie bedzie szla teraz na jakies studia. nawiasem mowiac, ludzie po technikach przewaznie wybieraja powazne, inzynierskie kierunki, w przeciwienstwie do wielu absolwentow LO, ktorzy czesto ida na jakies bzdurne marketingi i pedagogiki.... (sama jestem po LO, ale pisze z obserwacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem czy taki jasny ten
I na kurwiarzy też trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w następny weekend wyjedź
bo hiv też widać na pierwszy rzut oka, tak jak błonę dziewiczą HAHAHAHAHA :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i za 3 lata będe w wieku twojego byłego:D i ze starymi dupami się nie zadaje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ masz racje
błone dziewicza widać na czole. łatwo sprawdzić. mozesz tez w uchu poszukać debil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej wymyśliłemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:sex narkotyki nowe hip-hop hobby... Chłopaki piją odwiedzają agencje tam przyjezdne d**y nocą zarabiają na czesne ale ty tylko j**iesz suki... Małolatki dla Ciebie nakladają wysokie obcasy a na ulicy wyglądają jak w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hip - hopowcy
coś o życiu w stolicy dla wszystkich wieśniaków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hip - hopowcy
mozna tak: sex narkotyki nowe hip hop hobby-juz żyjesz mocniej już żyjesz ostrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem czy taki jasny ten
Wątpię czy z jakimikolwiek jak to pięknie określasz "dupami" miałeś okazję się zadać. Poza własną matką, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
Pewnie jest w ciąży i ztad ten ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech kto teraz się kajta z powodu ciąży nawet alimentów nie trzeba płacić, wiejska wycierucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaNindzaGal
Wiesz co przejmujesz sie jakims swoim ex, żenada normalnie. Jak jest EX to juz cie to powinno gowno obchodzic co on sobie tam robi.Moze byc nawet gejem i miec czterech kochankow!!! To ze sobie wzial mloda ze wsi , cuz widocznie chce miec w domu kobiete do robienia obiadow i zajmowania sie dziecmi, tzw ciepelko domowe.Nie dziwie sie bo oni juz tak maja. Nie liczy sie wiek tylko charakter i cala reszt bo baba jak jest GLUPIA to moze byc glupia w wieku 19 i 28. Moze byc nieladna i gruba w wieku 19 i 28. Tak naprawde miedzy 20 a 30 nie ma wielkiej roznicy oprocz statusu materialnego bo wiadomo ze 20 zaczyna dopiero zycie i idzie do pracy a 30 juz cos tam osiagnela. Nie patrz na to ze on robi doktorat, co z tego.Malo mamy cymbalow po studiach? Zadufanych w sobie dupkow ktorzy mysla ze jak maja studia to ze sa LEPSI???? Żenada i tyle!! Kobieto zajmij sie swoim zyciem bo nie warto tracic czasu na takie bzdury!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio Kuba Wojewódzki powiedział że nigdy nie uprawiał sexu z kobietą powyżej 30 i nigdy nie będzie. Jest olbrzymia róznica miedzy 19 a 28, ze starą wycieruchą to porażka pokazać się ziomkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
TY Grzęsiu rzucaj epitetami pewnie sie zdziwisz bo są tacy co nie tylko rozsiewaja swój materiał genetyczny na lewo i prawo tylko jak już go zasieją to potarfia wziąść odpowiedzialność za swoje chwile słabości. Dziwne co? Dzwne też że używasz takich wyrazów w stosunku do kobiet no chyba że matki nie masz albo masz i nie szanujesz Powodzenia rozumu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×