Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

Byłychłopak żeni się z 19latką z jakieś wsi mimo że ma 28 lat i doktorat robi

Polecane posty

Gość ja wiem czy taki jasny ten
Z wycieruchą to faktycznie cienko. Pytanie, która z tych pań jest a która nie jest "wycieruchą". Wnioski wcale nie są takie oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, widocznie nie bylas ta jedyna. Pozwol im zyc wlasnym zyciem!!!! ja chca byc ze soba to niech bede, jak beda chcieli sie rozwiesc to tez ich decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech może u was na wsi tak jest że ludzie się żenią tylko z powodu ciąży, Bo ja myśle że ją kochał i jak autorce tematu powiedział że z wycieruchą się nie ożeni to widocznie ta była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
to widocznie inteligentna-papier o niczym nie swiadczy moze opdowiada twojemu ex-wiek o niczym nie swiadczy skoro rok z nia byl no nie? cos ten slub nie nie tak szybko... A Ciebie poznal przez 4lata i podziekowal...bywa:) ale po co o tym myslec jego zycie jego sprawa Szukaj nowego jak masz 28lat rzeczywiscie:) szkoda zycia na zale-no chyba ze myslalas ze wroci do Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaNindzaGal
Oj troche naiwna jestes... to jest tak ze jak do 2 lat sie nie zareczysz z facetem to masz gwarantowane rozstanie po kilku nastepnych. Jesli slub to do 2 lat , potem szanse sa niewielkie. Masz nauczke na przyszlosc przynajmniej!! U mnie zbliza sie rocznica 2 lat i dam mu potem jeszcze pol roku bo albo mnie kocha i chce ze mna byc do konca albo niech spada bo nie jestem laska od robienia sniadan i od bzykania. W milosci trzeba twardo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
dokladnie...sory ale wyglada na to ze bylas dziewczyna na przeczekanie...az nie znajdzie czegos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaNindzaGal
Przykro mi strasznie wiesz, nienawidze takich facetow!!! A on niby co, prawiczek ?? To bardzo powazna wada, jesli nie dalo sie mu wytlumaczyc ze to nie ma znaczenia to nie wiem co z nim robilas te 4 lata. Jesli Cie wyzywal to pewnie musialas przejsc koszmar. Ja bym zabila gdyby ktos mnie wyzywal od kurew dlatego ze sypialam z bylym facetem bo przeciez ten moj byly mial byc na zawsze,byl moj, a ze nie wyszlo to przeciez sie zdarza ze zwiazki sie rozpadaja prawda?Jesli ktos tego nie rozumie to powinien sie leczyc i ten Twoj ex tez powinien.Ty sie ciesz ze masz go z glowy, niech sie tamta nowa z nim męczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaNindzaGal
do ja wiem dlaczego : chyba kpisz!!!! Kto jest z "dziewczyna na przeczekanie" az 4 lata?! Z taka laska sie jest pare miesiecy - koles wtedy szuka czegos lepszego caly czas, ale nie 4 lata! Przesada. Nie doluj kobiety bzdurami wyssanymi z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale na jego miejzcu tez nie chcialabym wiazac sie z kims kto mysli stereotypami. to ze to dziewcze jest ,,z jakiejs wsi\'\' jak napisalas nie dowodzi ze ona jest od Coiebie gorsza, a to chcialas zasugerowac,prawda? Co chcialas zebysmy tu napisalai jaki jest glupi i jak wiele traci? Lepiej Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamta zapewne była dziewica więc się z nią on ani ona z nim nie męczy:D Poprostu pasują do siebie.. a wycieruchy odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
szkoda tylko ze zona najlepiej zeby byla dziewica i dziala to w jedna slrone? niech sie wypowiedza Panowie? Czy spotkalo ich to kiedys ze dziewczyna powiedziala nie chce Cie bo juz miales swoj 1raz....i wyzwala od szmat tak jak oberwala autorka topiku od swojego ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.x.x.
kobiiietko glupia zazdrosna pipo, co z tego ze ta dziewczyna jest ze wsi? a ty skad? daremna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mężczyzny
to sytuacja oczywista-nie miałaś szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
jak kierowal sie takimi powodami to sory nic nie stracilas... Pewnie teraz oczekuje od zonki ze mu dom poprowadzi obiadek pod nos poda jak wroci do domku i kapcie i gazete Widocznie sie nie nadawalas sie na pelnienie tak zaszczytnych funkcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mężczyzny
młodsza, dziewica, pracowita jak dziewczyny ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mężczyzny
tradycyjne związki mają swoje plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.x.x.
ja wem dlaczego pierdoly piszesz co z tego dziewczyna ze wsi jak kazda inna z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nikt Ci nie powie
że jebał twoją żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
x-sie ze wsi jestes? ze tak przezywasz? ja tez i akurat nie na to zwracam uwage tylko na to co napisala autorka topiku ze kierowal sie dziewictwem a ja wyzywal od ...itd czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaNindzaGal
Haha, polowa z tych osob co sie wypowiada nawet nie czai o co chodzi. Nie oceniajcie kobiety po kilku wpisach. Tego tez nine trawie jak ktos sobie robi podsumowanie z tego co ktos lub ja napisze. Smiech na sali. Faceci rozni sa. Jeden patrzy na intelekt a jeden na dziewictwo. Wszyscy mamy doswiadczenia z tepymi strzalami, i to sie odnosi do facetow jak i do kobiet. Bywaja takie i takie, ale zeby poznac trzeba pobyc. Kobieto 28'letnia! Zwiazalas sie poprostu z niewlasciwym facetem, poswiecilas mu kilka lat swojego zycia, ale pamietaj ze masz reszte przed soba i pora cos z tym zrobic. Wylacz kompa i idz sobie na basen zamiast sie zalic na forum. Zrobisz cos dla ciala przynajmniej. Basen przy dolach to najlepsze rozwiazanie, naprawde. 28 lat to nie koniec swiata. Pamietaj ze kobiety ktore sie usmiechaja, maja wieksze szanse na przyciagniecie faceta. Ja robie mala ewakuacje sprzed kompa bo mi ladnie sloneczko swieci i ciagnie na rower.Powodzenia na dalszej drodze zycia, i postaraj sie wybrac jakiegos normalnego tym razem. Przejdz sie tez do psychologa zeby sprawdzil czy podswiadomie nie wybierasz debili i nie tkwisz w jakims schemacie. Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk26
Skąd ten pogląd że dla facetów nie liczy się dziewictwo?? Jak już ktoś napisał z kolorowej lektury dlaprzygłupich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
ok a wiec najwyzszy czas zeby dla kobiet tez zaczelo sie liczyc dziewctwo mezczyzn:) bedzie wtedy sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.x.x.
ja wiem dlaczego ssspadaj wiesniaro. chuj mnie to interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
nie beda wtedy dziewczyny jak autorka topiku wyzywane od wycieruch-wszyscy bedziemy czekac do dnia slubu bedzie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinaiami panów
opinami poaow ktorzy wchodza na kafe na profilu"kobieta" jakiegos portalu za bardzo bym sie nie kierowala...zwlaszcza opiniamy tych tutaj:) jakbys inny tytul dala moze madrzejsze bylyby komentarze-nie taki zgryzliwy ze dziewczyna ze wsi itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładajac, ze osoby korzystajace z tego portalu to w połowie osoby z wykształceniem wyższym wyrażnie widac, ze do poziomu inteligencji nazwa skonczonej szkoly nie ma dosłownie nic do rzeczy. A klasyfikacja kobiet czy meżczyzn na tych \"ze wsi\" i \"z miasta\" jest zenujaca i widac jak bardzo nasza mentalnosc siedzi jeszcze w jaskini... Ludzie opamietajcie sie, obrazacie sie wzajemnie i przekrzykujecie, a wszyscy jestesmy tacy sami. Autorce tematu radze pogodzic sie z tym, ze jej byly partner ja zostawił dla młodszej. Widocznie jego potrzeby rozniły sie od tych, ktore moglabys mu zapewnic. Mam 19 lat i jestem w 4 klasie technikum. Pozdrawiam tych roztropnych i tych nierozgarnietych takze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×