Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

Jak rozepchać buty ale nie ze skóry ??

Polecane posty

Figazmakiem ==> czyli co myślisz ze te 20 minut pomogło ? ;) ;) ;) bo ja mam wrażenie że jak je ubierałam na gołą stopę to wiadomo zapociła mi się i stopa przyklejała sie do buta i pchała sie do przodu i dlatego cisnęło a jak ubrałam dzisiaj nylonówki to stopa się ślizga i dlatego nie uwiera ;) ale moze faktycznie te 20 minut w grubych skarpetach (bo tyle mniej wiecej chodziłam) pomogło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaka
Gratuluję. Mnie niestety ciśnie 80% butów w moich rozmiarze jakie się znajdują w sklepie a nie są adidasami ani obuwiem babci. I żadne rozpychanie tu nie pomoże. Numer większe są po prostu za duże. Nie wiem, co jest ze mną; mam w miarę normalne stopy, nie-wąskie ale szczupłe, nr 38. Kupno butów o jakimś wyglądzie graniczy z cudem. A nawet jak mi się wydaje, ze coś nie ciśnie, to i tak okazuje się w domu, że ciśnie. Nawet rozbijanie u szewca nie pomaga. Ma nie tylko odciski od ciasnych butów, ale takie nadwrażliwe mniejsca po dziesiątkach niewygodnych par. Masakra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaka
No ale 38,5 to raczej nie bywa. Poza tym wtedy pewnie już spadałyby mi z pięty. A nawet jak spadają, to potrafią w tę piętę obetrzeć. :( Ostatnio są modne te z okrągłymi nosami, nieco wygodniejsze dla moich stóp, to znowu w nich dużej palce dochodzą prawie do końca, a ja mam jedną nogę ciut większą, no więc znowu obcierają mnie w ten duży. KOSZMAR. Kończy się to tak, że cały sezon chodze w jedynych i tych samych rozczłapanych. Marzę o butach na obcasie, czółenkach itd. Mam oczywiście kilka nabytków, które nadają się tylko do leżenia w szafce. Jeszcze na szczęście najmniejszy problem mam z botkami, bo te są zwykle nieco luźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu_netkaaaaaaaaaa
a mokasyny z zamszu jak, dzis kupilam na scisk takie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunetkaaa ---> z zamszu chyba tak samo jak każde ;) tzn wkładaj jakąś grubą skarpetę , obklej wcześniej palce plastrami na wszelki wypadek i maszeruj po domku tam i z powrotem ;) ja chodziłam i chyba pomogło ;) pozatym wiecie co ? ja często mam tak, ze jak kupię buty i nawet sa dobre to i tak raz mnie muszą obetrzeć i to tak, że czasami aż do krwi :O wyleczę nogi, ubieram te same buty drugi raz i już jest elegancko ;) Akaka kurde no to Ty masz faktycznie przechlapane :O najlepiej pewnie w lecie bo można klapki albo japonki założyc co nie ? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefe5dv
W naszej firmie znajdziecie kompleksową ofertę dotyczącą całej stolarki otworowej. W jednym miejscu macie Państwo możliwość fachowej porady w zakresie tanich okien plastikowych. http://oknadrzwi-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venturas
A ja mam pytanie, ale trochę z innej beczki. Mianowicie jak w domowych warunkach moge skleić buta? Konkretnie podeszwę bo mi sie odkleiła a do szewca nie opłaca mi się iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Venturas dobrym wyborem na domową naprawę butów będzie klej TADAM®. Jest on elastyczny, a dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Zachęcam do zakupu i sprawdzenia jego mocy działania. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onegi
Ten klej nadaje się do każdego rodzaju butów? Chodzi o to, że mam do sklejenia sportowe półbuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhinonorhino
Ja kleiłam sportowe, podeszwa dobrze się trzyma i nadal jest sprężysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka000
rhinonorhino, a czym kleiłaś? już jakiś czas szukam DOBREGO kleju.przez duże D :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Onegi klej TADAM® klei materiały najczęściej używane w produkcji butów, takie jak skóra, tkaniny i niektóre tworzywa sztuczne. Sportowe półbuty także pomoże skleić. Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem. Ekspert marki TADAM tadam.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jofrey

A gdzie ten klei TADAM w ogóle można kupić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbatka

Ja kupowałam w LeroyMerlin ale jest też w innych budowlanych. Można też sobie zamówić z netu. Płaciłam jakoś mniej niż 10zl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beryyla

jaka jest jego konsystencja? mam dwie lewe ręce i nie wiem czy więcej sobie szkody nie narobie niż pozytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2019 o 14:13, Gość beryyla napisał:

jaka jest jego konsystencja? mam dwie lewe ręce i nie wiem czy więcej sobie szkody nie narobie niż pozytku

Witam! Beryyla klej TADAM® jest klejem w płynie.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Beryyla, jak nie nalejesz go za dużo to nie wycieknie i nie będzie problemu. Z rąk w razie czego też dobrze schodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×